BNR · ISTORIC

Curs BNR 2007

Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2007, într-o singură privire.

Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru SKK.

Cursul SKK în 2007 0.1074 +0.0025 (+2.38%) Ultima cotație: 28.12.2007
Minimul anului
0.1034
24.12.2007
Maximul anului
0.1074
28.12.2007
Evoluție 2007 min 0.1034 · max 0.1074
Media anuală 0.1057
Prima cotație 03.12.2007 0.1054
Ultima cotație 28.12.2007 0.1074
Variație totală +0.0020 +1.90%
Cea mai mare creștere 28.12.2007 +0.0025
Cea mai mare scădere 20.12.2007 -0.0010

Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2007 (SKK)

Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.

Valoare mai mică Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec

Evoluția cursului SKK în 2007

Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.

Lunile extreme din 2007

Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.

Cele mai mici medii lunare

Dec0.1057

Cele mai mari medii lunare

Dec0.1057

Date importante în 2007

Prima cotație (an)03.12.20070.1054
Ultima cotație (an)28.12.20070.1074
Cea mai mare creștere (zi)28.12.2007+0.0025
Cea mai mare scădere (zi)20.12.2007-0.0010
Cea mai mare valoare28.12.20070.1074
Cea mai mică valoare24.12.20070.1034

Curs SKK pe luni în 2007

LunăMedieMinimMaximValori
Decembrie 0,1057 0,1034 0,1074 18

Valori zilnice SKK/RON în 2007

DataCurs
28.12.2007 0,1074 RON
27.12.2007 0,1049 RON
24.12.2007 0,1034 RON
21.12.2007 0,1039 RON
20.12.2007 0,1044 RON
19.12.2007 0,1054 RON
18.12.2007 0,1057 RON
17.12.2007 0,1061 RON
14.12.2007 0,1064 RON
13.12.2007 0,1060 RON
12.12.2007 0,1061 RON
11.12.2007 0,1063 RON
10.12.2007 0,1063 RON
07.12.2007 0,1058 RON
06.12.2007 0,1061 RON
05.12.2007 0,1066 RON
04.12.2007 0,1060 RON
03.12.2007 0,1054 RON