BNR · ISTORIC

Curs BNR 2007

Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2007, într-o singură privire.

Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru RUB.

Cursul RUB în 2007 0.1002 +0.0016 (+1.62%) Ultima cotație: 28.12.2007
Minimul anului
0.0959
14.11.2007
Maximul anului
0.1005
23.11.2007
Evoluție 2007 min 0.0959 · max 0.1005
Media anuală 0.0983
Prima cotație 12.11.2007 0.0961
Ultima cotație 28.12.2007 0.1002
Variație totală +0.0041 +4.27%
Cea mai mare creștere 28.12.2007 +0.0016
Cea mai mare scădere 26.11.2007 -0.0010

Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2007 (RUB)

Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.

Valoare mai mică Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec

Evoluția cursului RUB în 2007

Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.

Lunile extreme din 2007

Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.

Cele mai mici medii lunare

Noi0.0978
Dec0.0986

Cele mai mari medii lunare

Dec0.0986
Noi0.0978

Date importante în 2007

Prima cotație (an)12.11.20070.0961
Ultima cotație (an)28.12.20070.1002
Cea mai mare creștere (zi)28.12.2007+0.0016
Cea mai mare scădere (zi)26.11.2007-0.0010
Cea mai mare valoare23.11.20070.1005
Cea mai mică valoare14.11.20070.0959

Curs RUB pe luni în 2007

LunăMedieMinimMaximValori
Noiembrie 0,0978 0,0959 0,1005 15
Decembrie 0,0986 0,0974 0,1002 18

Valori zilnice RUB/RON în 2007

DataCurs
28.12.2007 0,1002 RON
27.12.2007 0,0986 RON
24.12.2007 0,0974 RON
21.12.2007 0,0984 RON
20.12.2007 0,0991 RON
19.12.2007 0,0995 RON
18.12.2007 0,0999 RON
17.12.2007 0,1001 RON
14.12.2007 0,0992 RON
13.12.2007 0,0981 RON
12.12.2007 0,0981 RON
11.12.2007 0,0979 RON
10.12.2007 0,0979 RON
07.12.2007 0,0979 RON
06.12.2007 0,0983 RON
05.12.2007 0,0986 RON
04.12.2007 0,0982 RON
03.12.2007 0,0977 RON
30.11.2007 0,0971 RON
29.11.2007 0,0980 RON
28.11.2007 0,0990 RON
27.11.2007 0,0994 RON
26.11.2007 0,0995 RON
23.11.2007 0,1005 RON
22.11.2007 0,0996 RON
21.11.2007 0,0982 RON
20.11.2007 0,0970 RON
19.11.2007 0,0972 RON
16.11.2007 0,0971 RON
15.11.2007 0,0966 RON
14.11.2007 0,0959 RON
13.11.2007 0,0962 RON
12.11.2007 0,0961 RON