BNR · ISTORIC

Curs BNR 2011

Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2011, într-o singură privire.

Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru NOK.

Cursul NOK în 2011 0.5549 +0.0010 (+0.18%) Ultima cotație: 30.12.2011
Minimul anului
0.5177 -0.0188 (-3.50%)
06.05.2011 față de 06.05.2010 (0.5365)
Maximul anului
0.5683 +0.0240 (+4.41%)
09.09.2011 față de 09.09.2010 (0.5443)
Evoluție 2011 min 0.5177 · max 0.5683
Media anuală 0.5436
Prima cotație 03.01.2011 0.5484
Ultima cotație 30.12.2011 0.5549
Variație totală +0.0065 +1.19%
Cea mai mare creștere 07.09.2011 +0.0106
Cea mai mare scădere 13.09.2011 -0.0101

Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2011 (NOK)

Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.

Valoare mai mică Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec

Evoluția cursului NOK în 2011

Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.

Lunile extreme din 2011

Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.

Cele mai mici medii lunare

Mai0.5242
Apr0.5247
Mar0.5316

Cele mai mari medii lunare

Noi0.5595
Dec0.5584
Oct0.5579

Date importante în 2011

Prima cotație (an)03.01.20110.5484
Ultima cotație (an)30.12.20110.5549
Cea mai mare creștere (zi)07.09.2011+0.0106
Cea mai mare scădere (zi)13.09.2011-0.0101
Cea mai mare valoare09.09.20110.5683
Cea mai mică valoare06.05.20110.5177

Curs NOK pe luni în 2011

LunăMedieMinimMaximValori
Ianuarie 0,5446 0,5356 0,5531 21
Februarie 0,5423 0,5362 0,5479 20
Martie 0,5316 0,5189 0,5467 23
Aprilie 0,5247 0,5209 0,5289 20
Mai 0,5242 0,5177 0,5320 22
Iunie 0,5353 0,5280 0,5445 21
Iulie 0,5448 0,5396 0,5504 21
August 0,5457 0,5421 0,5531 22
Septembrie 0,5543 0,5468 0,5683 22
Octombrie 0,5579 0,5505 0,5652 21
Noiembrie 0,5595 0,5547 0,5639 22
Decembrie 0,5584 0,5491 0,5646 20

Valori zilnice NOK/RON în 2011

DataCurs
30.12.2011 0,5549 RON
29.12.2011 0,5539 RON
28.12.2011 0,5491 RON
27.12.2011 0,5513 RON
23.12.2011 0,5523 RON
22.12.2011 0,5539 RON
21.12.2011 0,5572 RON
20.12.2011 0,5601 RON
19.12.2011 0,5553 RON
16.12.2011 0,5569 RON
15.12.2011 0,5580 RON
14.12.2011 0,5613 RON
13.12.2011 0,5644 RON
12.12.2011 0,5637 RON
09.12.2011 0,5634 RON
08.12.2011 0,5646 RON
07.12.2011 0,5641 RON
06.12.2011 0,5635 RON
05.12.2011 0,5620 RON
02.12.2011 0,5585 RON
30.11.2011 0,5598 RON
29.11.2011 0,5547 RON
28.11.2011 0,5565 RON
25.11.2011 0,5566 RON
24.11.2011 0,5568 RON
23.11.2011 0,5594 RON
22.11.2011 0,5573 RON
21.11.2011 0,5573 RON
18.11.2011 0,5569 RON
17.11.2011 0,5578 RON
16.11.2011 0,5595 RON
15.11.2011 0,5578 RON
14.11.2011 0,5613 RON
11.11.2011 0,5613 RON
10.11.2011 0,5617 RON
09.11.2011 0,5615 RON
08.11.2011 0,5639 RON
07.11.2011 0,5628 RON
04.11.2011 0,5618 RON
03.11.2011 0,5625 RON
02.11.2011 0,5593 RON
01.11.2011 0,5616 RON
31.10.2011 0,5595 RON
28.10.2011 0,5624 RON
27.10.2011 0,5652 RON
26.10.2011 0,5626 RON
25.10.2011 0,5630 RON
24.10.2011 0,5610 RON
21.10.2011 0,5621 RON
20.10.2011 0,5611 RON
19.10.2011 0,5615 RON
18.10.2011 0,5629 RON
17.10.2011 0,5612 RON
14.10.2011 0,5573 RON
13.10.2011 0,5557 RON
12.10.2011 0,5562 RON
11.10.2011 0,5561 RON
10.10.2011 0,5511 RON
07.10.2011 0,5520 RON
06.10.2011 0,5511 RON
05.10.2011 0,5505 RON
04.10.2011 0,5520 RON
03.10.2011 0,5509 RON
30.09.2011 0,5519 RON
29.09.2011 0,5512 RON
28.09.2011 0,5537 RON
27.09.2011 0,5529 RON
26.09.2011 0,5473 RON
23.09.2011 0,5468 RON
22.09.2011 0,5523 RON
21.09.2011 0,5534 RON
20.09.2011 0,5511 RON
19.09.2011 0,5539 RON
16.09.2011 0,5537 RON
15.09.2011 0,5546 RON
14.09.2011 0,5531 RON
13.09.2011 0,5545 RON
12.09.2011 0,5646 RON
09.09.2011 0,5683 RON
08.09.2011 0,5600 RON
07.09.2011 0,5641 RON
06.09.2011 0,5535 RON
05.09.2011 0,5541 RON
02.09.2011 0,5509 RON
01.09.2011 0,5486 RON
31.08.2011 0,5460 RON
30.08.2011 0,5438 RON
29.08.2011 0,5454 RON
26.08.2011 0,5453 RON
25.08.2011 0,5440 RON
24.08.2011 0,5421 RON
23.08.2011 0,5440 RON
22.08.2011 0,5435 RON
19.08.2011 0,5435 RON
18.08.2011 0,5469 RON
17.08.2011 0,5454 RON
16.08.2011 0,5434 RON
12.08.2011 0,5461 RON
11.08.2011 0,5475 RON
10.08.2011 0,5458 RON
09.08.2011 0,5441 RON
08.08.2011 0,5436 RON
05.08.2011 0,5459 RON
04.08.2011 0,5488 RON
03.08.2011 0,5505 RON
02.08.2011 0,5531 RON
01.08.2011 0,5470 RON
29.07.2011 0,5478 RON
28.07.2011 0,5485 RON
27.07.2011 0,5464 RON
26.07.2011 0,5479 RON
25.07.2011 0,5470 RON
22.07.2011 0,5428 RON
21.07.2011 0,5448 RON
20.07.2011 0,5434 RON
19.07.2011 0,5419 RON
18.07.2011 0,5443 RON
15.07.2011 0,5437 RON
14.07.2011 0,5456 RON
13.07.2011 0,5466 RON
12.07.2011 0,5504 RON
11.07.2011 0,5458 RON
08.07.2011 0,5427 RON
07.07.2011 0,5441 RON
06.07.2011 0,5415 RON
05.07.2011 0,5396 RON
04.07.2011 0,5426 RON
01.07.2011 0,5437 RON
30.06.2011 0,5445 RON
29.06.2011 0,5414 RON
28.06.2011 0,5393 RON
27.06.2011 0,5398 RON
24.06.2011 0,5417 RON
23.06.2011 0,5418 RON
22.06.2011 0,5381 RON
21.06.2011 0,5355 RON
20.06.2011 0,5381 RON
17.06.2011 0,5370 RON
16.06.2011 0,5356 RON
15.06.2011 0,5340 RON
14.06.2011 0,5343 RON
10.06.2011 0,5286 RON
09.06.2011 0,5294 RON
08.06.2011 0,5292 RON
07.06.2011 0,5295 RON
06.06.2011 0,5280 RON
03.06.2011 0,5296 RON
02.06.2011 0,5318 RON
01.06.2011 0,5340 RON
31.05.2011 0,5320 RON
30.05.2011 0,5312 RON
27.05.2011 0,5306 RON
26.05.2011 0,5295 RON
25.05.2011 0,5272 RON
24.05.2011 0,5254 RON
23.05.2011 0,5251 RON
20.05.2011 0,5233 RON
19.05.2011 0,5230 RON
18.05.2011 0,5199 RON
17.05.2011 0,5183 RON
16.05.2011 0,5219 RON
13.05.2011 0,5235 RON
12.05.2011 0,5237 RON
11.05.2011 0,5236 RON
10.05.2011 0,5227 RON
09.05.2011 0,5204 RON
06.05.2011 0,5177 RON
05.05.2011 0,5187 RON
04.05.2011 0,5234 RON
03.05.2011 0,5272 RON
02.05.2011 0,5239 RON
29.04.2011 0,5222 RON
28.04.2011 0,5225 RON
27.04.2011 0,5237 RON
26.04.2011 0,5232 RON
22.04.2011 0,5227 RON
21.04.2011 0,5248 RON
20.04.2011 0,5248 RON
19.04.2011 0,5266 RON
18.04.2011 0,5255 RON
15.04.2011 0,5236 RON
14.04.2011 0,5209 RON
13.04.2011 0,5222 RON
12.04.2011 0,5226 RON
11.04.2011 0,5250 RON
08.04.2011 0,5268 RON
07.04.2011 0,5249 RON
06.04.2011 0,5268 RON
05.04.2011 0,5276 RON
04.04.2011 0,5279 RON
01.04.2011 0,5289 RON
31.03.2011 0,5238 RON
30.03.2011 0,5202 RON
29.03.2011 0,5223 RON
28.03.2011 0,5202 RON
25.03.2011 0,5189 RON
24.03.2011 0,5202 RON
23.03.2011 0,5228 RON
22.03.2011 0,5242 RON
21.03.2011 0,5286 RON
18.03.2011 0,5264 RON
17.03.2011 0,5290 RON
16.03.2011 0,5287 RON
15.03.2011 0,5310 RON
14.03.2011 0,5347 RON
11.03.2011 0,5375 RON
10.03.2011 0,5394 RON
09.03.2011 0,5411 RON
08.03.2011 0,5393 RON
07.03.2011 0,5408 RON
04.03.2011 0,5415 RON
03.03.2011 0,5467 RON
02.03.2011 0,5453 RON
01.03.2011 0,5443 RON
28.02.2011 0,5445 RON
25.02.2011 0,5433 RON
24.02.2011 0,5477 RON
23.02.2011 0,5457 RON
22.02.2011 0,5456 RON
21.02.2011 0,5448 RON
18.02.2011 0,5479 RON
17.02.2011 0,5456 RON
16.02.2011 0,5431 RON
15.02.2011 0,5413 RON
14.02.2011 0,5381 RON
11.02.2011 0,5365 RON
10.02.2011 0,5362 RON
09.02.2011 0,5403 RON
08.02.2011 0,5410 RON
07.02.2011 0,5416 RON
04.02.2011 0,5452 RON
03.02.2011 0,5401 RON
02.02.2011 0,5380 RON
01.02.2011 0,5394 RON
31.01.2011 0,5365 RON
28.01.2011 0,5356 RON
27.01.2011 0,5399 RON
26.01.2011 0,5422 RON
25.01.2011 0,5410 RON
24.01.2011 0,5398 RON
21.01.2011 0,5396 RON
20.01.2011 0,5411 RON
19.01.2011 0,5446 RON
18.01.2011 0,5449 RON
17.01.2011 0,5463 RON
14.01.2011 0,5422 RON
13.01.2011 0,5476 RON
12.01.2011 0,5504 RON
11.01.2011 0,5511 RON
10.01.2011 0,5531 RON
07.01.2011 0,5506 RON
06.01.2011 0,5501 RON
05.01.2011 0,5469 RON
04.01.2011 0,5452 RON
03.01.2011 0,5484 RON