BNR · ISTORIC
Curs BNR 2011
Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2011, într-o singură privire.
Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru NOK.
Cursul NOK în 2011
0.5549
+0.0010
(+0.18%)
Ultima cotație: 30.12.2011
Minimul anului
0.5177
-0.0188
(-3.50%)
06.05.2011
față de 06.05.2010 (0.5365)
Maximul anului
0.5683
+0.0240
(+4.41%)
09.09.2011
față de 09.09.2010 (0.5443)
Evoluție 2011
min 0.5177 · max 0.5683
Media anuală
0.5436
Prima cotație
03.01.2011
0.5484
Ultima cotație
30.12.2011
0.5549
Variație totală
+0.0065
+1.19%
Cea mai mare creștere
07.09.2011
+0.0106
Cea mai mare scădere
13.09.2011
-0.0101
Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2011 (NOK)
Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.
Valoare mai mică
Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec
Evoluția cursului NOK în 2011
Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.
Lunile extreme din 2011
Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.
Cele mai mici medii lunare
Mai0.5242
Apr0.5247
Mar0.5316
Cele mai mari medii lunare
Noi0.5595
Dec0.5584
Oct0.5579
Date importante în 2011
Prima cotație (an)03.01.20110.5484
Ultima cotație (an)30.12.20110.5549
Cea mai mare creștere (zi)07.09.2011+0.0106
Cea mai mare scădere (zi)13.09.2011-0.0101
Cea mai mare valoare09.09.20110.5683
Cea mai mică valoare06.05.20110.5177
Curs NOK pe luni în 2011
| Lună | Medie | Minim | Maxim | Valori |
|---|---|---|---|---|
| Ianuarie | 0,5446 | 0,5356 | 0,5531 | 21 |
| Februarie | 0,5423 | 0,5362 | 0,5479 | 20 |
| Martie | 0,5316 | 0,5189 | 0,5467 | 23 |
| Aprilie | 0,5247 | 0,5209 | 0,5289 | 20 |
| Mai | 0,5242 | 0,5177 | 0,5320 | 22 |
| Iunie | 0,5353 | 0,5280 | 0,5445 | 21 |
| Iulie | 0,5448 | 0,5396 | 0,5504 | 21 |
| August | 0,5457 | 0,5421 | 0,5531 | 22 |
| Septembrie | 0,5543 | 0,5468 | 0,5683 | 22 |
| Octombrie | 0,5579 | 0,5505 | 0,5652 | 21 |
| Noiembrie | 0,5595 | 0,5547 | 0,5639 | 22 |
| Decembrie | 0,5584 | 0,5491 | 0,5646 | 20 |
Valori zilnice NOK/RON în 2011
| Data | Curs |
|---|---|
| 30.12.2011 | 0,5549 RON |
| 29.12.2011 | 0,5539 RON |
| 28.12.2011 | 0,5491 RON |
| 27.12.2011 | 0,5513 RON |
| 23.12.2011 | 0,5523 RON |
| 22.12.2011 | 0,5539 RON |
| 21.12.2011 | 0,5572 RON |
| 20.12.2011 | 0,5601 RON |
| 19.12.2011 | 0,5553 RON |
| 16.12.2011 | 0,5569 RON |
| 15.12.2011 | 0,5580 RON |
| 14.12.2011 | 0,5613 RON |
| 13.12.2011 | 0,5644 RON |
| 12.12.2011 | 0,5637 RON |
| 09.12.2011 | 0,5634 RON |
| 08.12.2011 | 0,5646 RON |
| 07.12.2011 | 0,5641 RON |
| 06.12.2011 | 0,5635 RON |
| 05.12.2011 | 0,5620 RON |
| 02.12.2011 | 0,5585 RON |
| 30.11.2011 | 0,5598 RON |
| 29.11.2011 | 0,5547 RON |
| 28.11.2011 | 0,5565 RON |
| 25.11.2011 | 0,5566 RON |
| 24.11.2011 | 0,5568 RON |
| 23.11.2011 | 0,5594 RON |
| 22.11.2011 | 0,5573 RON |
| 21.11.2011 | 0,5573 RON |
| 18.11.2011 | 0,5569 RON |
| 17.11.2011 | 0,5578 RON |
| 16.11.2011 | 0,5595 RON |
| 15.11.2011 | 0,5578 RON |
| 14.11.2011 | 0,5613 RON |
| 11.11.2011 | 0,5613 RON |
| 10.11.2011 | 0,5617 RON |
| 09.11.2011 | 0,5615 RON |
| 08.11.2011 | 0,5639 RON |
| 07.11.2011 | 0,5628 RON |
| 04.11.2011 | 0,5618 RON |
| 03.11.2011 | 0,5625 RON |
| 02.11.2011 | 0,5593 RON |
| 01.11.2011 | 0,5616 RON |
| 31.10.2011 | 0,5595 RON |
| 28.10.2011 | 0,5624 RON |
| 27.10.2011 | 0,5652 RON |
| 26.10.2011 | 0,5626 RON |
| 25.10.2011 | 0,5630 RON |
| 24.10.2011 | 0,5610 RON |
| 21.10.2011 | 0,5621 RON |
| 20.10.2011 | 0,5611 RON |
| 19.10.2011 | 0,5615 RON |
| 18.10.2011 | 0,5629 RON |
| 17.10.2011 | 0,5612 RON |
| 14.10.2011 | 0,5573 RON |
| 13.10.2011 | 0,5557 RON |
| 12.10.2011 | 0,5562 RON |
| 11.10.2011 | 0,5561 RON |
| 10.10.2011 | 0,5511 RON |
| 07.10.2011 | 0,5520 RON |
| 06.10.2011 | 0,5511 RON |
| 05.10.2011 | 0,5505 RON |
| 04.10.2011 | 0,5520 RON |
| 03.10.2011 | 0,5509 RON |
| 30.09.2011 | 0,5519 RON |
| 29.09.2011 | 0,5512 RON |
| 28.09.2011 | 0,5537 RON |
| 27.09.2011 | 0,5529 RON |
| 26.09.2011 | 0,5473 RON |
| 23.09.2011 | 0,5468 RON |
| 22.09.2011 | 0,5523 RON |
| 21.09.2011 | 0,5534 RON |
| 20.09.2011 | 0,5511 RON |
| 19.09.2011 | 0,5539 RON |
| 16.09.2011 | 0,5537 RON |
| 15.09.2011 | 0,5546 RON |
| 14.09.2011 | 0,5531 RON |
| 13.09.2011 | 0,5545 RON |
| 12.09.2011 | 0,5646 RON |
| 09.09.2011 | 0,5683 RON |
| 08.09.2011 | 0,5600 RON |
| 07.09.2011 | 0,5641 RON |
| 06.09.2011 | 0,5535 RON |
| 05.09.2011 | 0,5541 RON |
| 02.09.2011 | 0,5509 RON |
| 01.09.2011 | 0,5486 RON |
| 31.08.2011 | 0,5460 RON |
| 30.08.2011 | 0,5438 RON |
| 29.08.2011 | 0,5454 RON |
| 26.08.2011 | 0,5453 RON |
| 25.08.2011 | 0,5440 RON |
| 24.08.2011 | 0,5421 RON |
| 23.08.2011 | 0,5440 RON |
| 22.08.2011 | 0,5435 RON |
| 19.08.2011 | 0,5435 RON |
| 18.08.2011 | 0,5469 RON |
| 17.08.2011 | 0,5454 RON |
| 16.08.2011 | 0,5434 RON |
| 12.08.2011 | 0,5461 RON |
| 11.08.2011 | 0,5475 RON |
| 10.08.2011 | 0,5458 RON |
| 09.08.2011 | 0,5441 RON |
| 08.08.2011 | 0,5436 RON |
| 05.08.2011 | 0,5459 RON |
| 04.08.2011 | 0,5488 RON |
| 03.08.2011 | 0,5505 RON |
| 02.08.2011 | 0,5531 RON |
| 01.08.2011 | 0,5470 RON |
| 29.07.2011 | 0,5478 RON |
| 28.07.2011 | 0,5485 RON |
| 27.07.2011 | 0,5464 RON |
| 26.07.2011 | 0,5479 RON |
| 25.07.2011 | 0,5470 RON |
| 22.07.2011 | 0,5428 RON |
| 21.07.2011 | 0,5448 RON |
| 20.07.2011 | 0,5434 RON |
| 19.07.2011 | 0,5419 RON |
| 18.07.2011 | 0,5443 RON |
| 15.07.2011 | 0,5437 RON |
| 14.07.2011 | 0,5456 RON |
| 13.07.2011 | 0,5466 RON |
| 12.07.2011 | 0,5504 RON |
| 11.07.2011 | 0,5458 RON |
| 08.07.2011 | 0,5427 RON |
| 07.07.2011 | 0,5441 RON |
| 06.07.2011 | 0,5415 RON |
| 05.07.2011 | 0,5396 RON |
| 04.07.2011 | 0,5426 RON |
| 01.07.2011 | 0,5437 RON |
| 30.06.2011 | 0,5445 RON |
| 29.06.2011 | 0,5414 RON |
| 28.06.2011 | 0,5393 RON |
| 27.06.2011 | 0,5398 RON |
| 24.06.2011 | 0,5417 RON |
| 23.06.2011 | 0,5418 RON |
| 22.06.2011 | 0,5381 RON |
| 21.06.2011 | 0,5355 RON |
| 20.06.2011 | 0,5381 RON |
| 17.06.2011 | 0,5370 RON |
| 16.06.2011 | 0,5356 RON |
| 15.06.2011 | 0,5340 RON |
| 14.06.2011 | 0,5343 RON |
| 10.06.2011 | 0,5286 RON |
| 09.06.2011 | 0,5294 RON |
| 08.06.2011 | 0,5292 RON |
| 07.06.2011 | 0,5295 RON |
| 06.06.2011 | 0,5280 RON |
| 03.06.2011 | 0,5296 RON |
| 02.06.2011 | 0,5318 RON |
| 01.06.2011 | 0,5340 RON |
| 31.05.2011 | 0,5320 RON |
| 30.05.2011 | 0,5312 RON |
| 27.05.2011 | 0,5306 RON |
| 26.05.2011 | 0,5295 RON |
| 25.05.2011 | 0,5272 RON |
| 24.05.2011 | 0,5254 RON |
| 23.05.2011 | 0,5251 RON |
| 20.05.2011 | 0,5233 RON |
| 19.05.2011 | 0,5230 RON |
| 18.05.2011 | 0,5199 RON |
| 17.05.2011 | 0,5183 RON |
| 16.05.2011 | 0,5219 RON |
| 13.05.2011 | 0,5235 RON |
| 12.05.2011 | 0,5237 RON |
| 11.05.2011 | 0,5236 RON |
| 10.05.2011 | 0,5227 RON |
| 09.05.2011 | 0,5204 RON |
| 06.05.2011 | 0,5177 RON |
| 05.05.2011 | 0,5187 RON |
| 04.05.2011 | 0,5234 RON |
| 03.05.2011 | 0,5272 RON |
| 02.05.2011 | 0,5239 RON |
| 29.04.2011 | 0,5222 RON |
| 28.04.2011 | 0,5225 RON |
| 27.04.2011 | 0,5237 RON |
| 26.04.2011 | 0,5232 RON |
| 22.04.2011 | 0,5227 RON |
| 21.04.2011 | 0,5248 RON |
| 20.04.2011 | 0,5248 RON |
| 19.04.2011 | 0,5266 RON |
| 18.04.2011 | 0,5255 RON |
| 15.04.2011 | 0,5236 RON |
| 14.04.2011 | 0,5209 RON |
| 13.04.2011 | 0,5222 RON |
| 12.04.2011 | 0,5226 RON |
| 11.04.2011 | 0,5250 RON |
| 08.04.2011 | 0,5268 RON |
| 07.04.2011 | 0,5249 RON |
| 06.04.2011 | 0,5268 RON |
| 05.04.2011 | 0,5276 RON |
| 04.04.2011 | 0,5279 RON |
| 01.04.2011 | 0,5289 RON |
| 31.03.2011 | 0,5238 RON |
| 30.03.2011 | 0,5202 RON |
| 29.03.2011 | 0,5223 RON |
| 28.03.2011 | 0,5202 RON |
| 25.03.2011 | 0,5189 RON |
| 24.03.2011 | 0,5202 RON |
| 23.03.2011 | 0,5228 RON |
| 22.03.2011 | 0,5242 RON |
| 21.03.2011 | 0,5286 RON |
| 18.03.2011 | 0,5264 RON |
| 17.03.2011 | 0,5290 RON |
| 16.03.2011 | 0,5287 RON |
| 15.03.2011 | 0,5310 RON |
| 14.03.2011 | 0,5347 RON |
| 11.03.2011 | 0,5375 RON |
| 10.03.2011 | 0,5394 RON |
| 09.03.2011 | 0,5411 RON |
| 08.03.2011 | 0,5393 RON |
| 07.03.2011 | 0,5408 RON |
| 04.03.2011 | 0,5415 RON |
| 03.03.2011 | 0,5467 RON |
| 02.03.2011 | 0,5453 RON |
| 01.03.2011 | 0,5443 RON |
| 28.02.2011 | 0,5445 RON |
| 25.02.2011 | 0,5433 RON |
| 24.02.2011 | 0,5477 RON |
| 23.02.2011 | 0,5457 RON |
| 22.02.2011 | 0,5456 RON |
| 21.02.2011 | 0,5448 RON |
| 18.02.2011 | 0,5479 RON |
| 17.02.2011 | 0,5456 RON |
| 16.02.2011 | 0,5431 RON |
| 15.02.2011 | 0,5413 RON |
| 14.02.2011 | 0,5381 RON |
| 11.02.2011 | 0,5365 RON |
| 10.02.2011 | 0,5362 RON |
| 09.02.2011 | 0,5403 RON |
| 08.02.2011 | 0,5410 RON |
| 07.02.2011 | 0,5416 RON |
| 04.02.2011 | 0,5452 RON |
| 03.02.2011 | 0,5401 RON |
| 02.02.2011 | 0,5380 RON |
| 01.02.2011 | 0,5394 RON |
| 31.01.2011 | 0,5365 RON |
| 28.01.2011 | 0,5356 RON |
| 27.01.2011 | 0,5399 RON |
| 26.01.2011 | 0,5422 RON |
| 25.01.2011 | 0,5410 RON |
| 24.01.2011 | 0,5398 RON |
| 21.01.2011 | 0,5396 RON |
| 20.01.2011 | 0,5411 RON |
| 19.01.2011 | 0,5446 RON |
| 18.01.2011 | 0,5449 RON |
| 17.01.2011 | 0,5463 RON |
| 14.01.2011 | 0,5422 RON |
| 13.01.2011 | 0,5476 RON |
| 12.01.2011 | 0,5504 RON |
| 11.01.2011 | 0,5511 RON |
| 10.01.2011 | 0,5531 RON |
| 07.01.2011 | 0,5506 RON |
| 06.01.2011 | 0,5501 RON |
| 05.01.2011 | 0,5469 RON |
| 04.01.2011 | 0,5452 RON |
| 03.01.2011 | 0,5484 RON |