BNR · ISTORIC

Curs BNR 2011

Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2011, într-o singură privire.

Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru HUF.

Cursul HUF în 2011 0.0139 +0.0001 (+0.64%) Ultima cotație: 30.12.2011
Minimul anului
0.0138 -0.0017 (-11.26%)
25.11.2011 față de 25.11.2010 (0.0155)
Maximul anului
0.0160 +0.0009 (+5.70%)
01.07.2011 față de 01.07.2010 (0.0152)
Evoluție 2011 min 0.0138 · max 0.0160
Media anuală 0.0152
Prima cotație 03.01.2011 0.0153
Ultima cotație 30.12.2011 0.0139
Variație totală -0.0014 -9.39%
Cea mai mare creștere 02.12.2011 +0.0004
Cea mai mare scădere 22.12.2011 -0.0003

Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2011 (HUF)

Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.

Valoare mai mică Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec

Evoluția cursului HUF în 2011

Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.

Lunile extreme din 2011

Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.

Cele mai mici medii lunare

Noi0.0141
Dec0.0142
Oct0.0146

Cele mai mari medii lunare

Iul0.0159
Iun0.0157
Feb0.0157

Date importante în 2011

Prima cotație (an)03.01.20110.0153
Ultima cotație (an)30.12.20110.0139
Cea mai mare creștere (zi)02.12.2011+0.0004
Cea mai mare scădere (zi)22.12.2011-0.0003
Cea mai mare valoare01.07.20110.0160
Cea mai mică valoare25.11.20110.0138

Curs HUF pe luni în 2011

LunăMedieMinimMaximValori
Ianuarie 0,0155 0,0152 0,0157 21
Februarie 0,0157 0,0154 0,0158 20
Martie 0,0154 0,0152 0,0155 23
Aprilie 0,0155 0,0153 0,0156 20
Mai 0,0154 0,0153 0,0156 22
Iunie 0,0157 0,0155 0,0159 21
Iulie 0,0159 0,0157 0,0160 21
August 0,0156 0,0154 0,0158 22
Septembrie 0,0150 0,0147 0,0155 22
Octombrie 0,0146 0,0142 0,0149 21
Noiembrie 0,0141 0,0138 0,0144 22
Decembrie 0,0142 0,0138 0,0145 20

Valori zilnice HUF/RON în 2011

DataCurs
30.12.2011 0,0139 RON
29.12.2011 0,0138 RON
28.12.2011 0,0139 RON
27.12.2011 0,0140 RON
23.12.2011 0,0140 RON
22.12.2011 0,0140 RON
21.12.2011 0,0143 RON
20.12.2011 0,0143 RON
19.12.2011 0,0142 RON
16.12.2011 0,0144 RON
15.12.2011 0,0143 RON
14.12.2011 0,0143 RON
13.12.2011 0,0143 RON
12.12.2011 0,0142 RON
09.12.2011 0,0142 RON
08.12.2011 0,0144 RON
07.12.2011 0,0145 RON
06.12.2011 0,0145 RON
05.12.2011 0,0145 RON
02.12.2011 0,0143 RON
30.11.2011 0,0140 RON
29.11.2011 0,0140 RON
28.11.2011 0,0141 RON
25.11.2011 0,0138 RON
24.11.2011 0,0140 RON
23.11.2011 0,0141 RON
22.11.2011 0,0143 RON
21.11.2011 0,0142 RON
18.11.2011 0,0141 RON
17.11.2011 0,0139 RON
16.11.2011 0,0138 RON
15.11.2011 0,0138 RON
14.11.2011 0,0138 RON
11.11.2011 0,0139 RON
10.11.2011 0,0140 RON
09.11.2011 0,0140 RON
08.11.2011 0,0142 RON
07.11.2011 0,0142 RON
04.11.2011 0,0144 RON
03.11.2011 0,0142 RON
02.11.2011 0,0142 RON
01.11.2011 0,0141 RON
31.10.2011 0,0142 RON
28.10.2011 0,0143 RON
27.10.2011 0,0144 RON
26.10.2011 0,0145 RON
25.10.2011 0,0145 RON
24.10.2011 0,0146 RON
21.10.2011 0,0144 RON
20.10.2011 0,0146 RON
19.10.2011 0,0147 RON
18.10.2011 0,0146 RON
17.10.2011 0,0149 RON
14.10.2011 0,0148 RON
13.10.2011 0,0148 RON
12.10.2011 0,0148 RON
11.10.2011 0,0147 RON
10.10.2011 0,0146 RON
07.10.2011 0,0145 RON
06.10.2011 0,0146 RON
05.10.2011 0,0144 RON
04.10.2011 0,0145 RON
03.10.2011 0,0147 RON
30.09.2011 0,0149 RON
29.09.2011 0,0149 RON
28.09.2011 0,0149 RON
27.09.2011 0,0150 RON
26.09.2011 0,0148 RON
23.09.2011 0,0149 RON
22.09.2011 0,0147 RON
21.09.2011 0,0147 RON
20.09.2011 0,0147 RON
19.09.2011 0,0148 RON
16.09.2011 0,0149 RON
15.09.2011 0,0149 RON
14.09.2011 0,0149 RON
13.09.2011 0,0151 RON
12.09.2011 0,0152 RON
09.09.2011 0,0152 RON
08.09.2011 0,0154 RON
07.09.2011 0,0153 RON
06.09.2011 0,0154 RON
05.09.2011 0,0153 RON
02.09.2011 0,0154 RON
01.09.2011 0,0155 RON
31.08.2011 0,0156 RON
30.08.2011 0,0155 RON
29.08.2011 0,0156 RON
26.08.2011 0,0156 RON
25.08.2011 0,0157 RON
24.08.2011 0,0156 RON
23.08.2011 0,0157 RON
22.08.2011 0,0156 RON
19.08.2011 0,0156 RON
18.08.2011 0,0157 RON
17.08.2011 0,0158 RON
16.08.2011 0,0158 RON
12.08.2011 0,0157 RON
11.08.2011 0,0155 RON
10.08.2011 0,0156 RON
09.08.2011 0,0154 RON
08.08.2011 0,0154 RON
05.08.2011 0,0155 RON
04.08.2011 0,0155 RON
03.08.2011 0,0155 RON
02.08.2011 0,0157 RON
01.08.2011 0,0158 RON
29.07.2011 0,0157 RON
28.07.2011 0,0159 RON
27.07.2011 0,0158 RON
26.07.2011 0,0159 RON
25.07.2011 0,0158 RON
22.07.2011 0,0158 RON
21.07.2011 0,0158 RON
20.07.2011 0,0158 RON
19.07.2011 0,0157 RON
18.07.2011 0,0157 RON
15.07.2011 0,0158 RON
14.07.2011 0,0159 RON
13.07.2011 0,0159 RON
12.07.2011 0,0159 RON
11.07.2011 0,0159 RON
08.07.2011 0,0160 RON
07.07.2011 0,0159 RON
06.07.2011 0,0159 RON
05.07.2011 0,0158 RON
04.07.2011 0,0160 RON
01.07.2011 0,0160 RON
30.06.2011 0,0159 RON
29.06.2011 0,0157 RON
28.06.2011 0,0157 RON
27.06.2011 0,0157 RON
24.06.2011 0,0157 RON
23.06.2011 0,0157 RON
22.06.2011 0,0159 RON
21.06.2011 0,0159 RON
20.06.2011 0,0159 RON
17.06.2011 0,0158 RON
16.06.2011 0,0157 RON
15.06.2011 0,0157 RON
14.06.2011 0,0158 RON
10.06.2011 0,0158 RON
09.06.2011 0,0157 RON
08.06.2011 0,0157 RON
07.06.2011 0,0156 RON
06.06.2011 0,0155 RON
03.06.2011 0,0156 RON
02.06.2011 0,0155 RON
01.06.2011 0,0155 RON
31.05.2011 0,0154 RON
30.05.2011 0,0154 RON
27.05.2011 0,0154 RON
26.05.2011 0,0153 RON
25.05.2011 0,0153 RON
24.05.2011 0,0153 RON
23.05.2011 0,0153 RON
20.05.2011 0,0154 RON
19.05.2011 0,0154 RON
18.05.2011 0,0154 RON
17.05.2011 0,0153 RON
16.05.2011 0,0153 RON
13.05.2011 0,0154 RON
12.05.2011 0,0154 RON
11.05.2011 0,0155 RON
10.05.2011 0,0155 RON
09.05.2011 0,0155 RON
06.05.2011 0,0156 RON
05.05.2011 0,0155 RON
04.05.2011 0,0155 RON
03.05.2011 0,0155 RON
02.05.2011 0,0155 RON
29.04.2011 0,0154 RON
28.04.2011 0,0155 RON
27.04.2011 0,0154 RON
26.04.2011 0,0154 RON
22.04.2011 0,0154 RON
21.04.2011 0,0155 RON
20.04.2011 0,0155 RON
19.04.2011 0,0153 RON
18.04.2011 0,0153 RON
15.04.2011 0,0153 RON
14.04.2011 0,0154 RON
13.04.2011 0,0154 RON
12.04.2011 0,0155 RON
11.04.2011 0,0155 RON
08.04.2011 0,0156 RON
07.04.2011 0,0155 RON
06.04.2011 0,0156 RON
05.04.2011 0,0155 RON
04.04.2011 0,0155 RON
01.04.2011 0,0155 RON
31.03.2011 0,0155 RON
30.03.2011 0,0153 RON
29.03.2011 0,0154 RON
28.03.2011 0,0154 RON
25.03.2011 0,0153 RON
24.03.2011 0,0153 RON
23.03.2011 0,0153 RON
22.03.2011 0,0153 RON
21.03.2011 0,0154 RON
18.03.2011 0,0152 RON
17.03.2011 0,0153 RON
16.03.2011 0,0153 RON
15.03.2011 0,0153 RON
14.03.2011 0,0154 RON
11.03.2011 0,0154 RON
10.03.2011 0,0154 RON
09.03.2011 0,0154 RON
08.03.2011 0,0154 RON
07.03.2011 0,0155 RON
04.03.2011 0,0154 RON
03.03.2011 0,0155 RON
02.03.2011 0,0155 RON
01.03.2011 0,0155 RON
28.02.2011 0,0155 RON
25.02.2011 0,0154 RON
24.02.2011 0,0155 RON
23.02.2011 0,0155 RON
22.02.2011 0,0155 RON
21.02.2011 0,0157 RON
18.02.2011 0,0157 RON
17.02.2011 0,0158 RON
16.02.2011 0,0157 RON
15.02.2011 0,0157 RON
14.02.2011 0,0156 RON
11.02.2011 0,0156 RON
10.02.2011 0,0156 RON
09.02.2011 0,0157 RON
08.02.2011 0,0158 RON
07.02.2011 0,0158 RON
04.02.2011 0,0158 RON
03.02.2011 0,0158 RON
02.02.2011 0,0158 RON
01.02.2011 0,0157 RON
31.01.2011 0,0156 RON
28.01.2011 0,0157 RON
27.01.2011 0,0156 RON
26.01.2011 0,0155 RON
25.01.2011 0,0155 RON
24.01.2011 0,0155 RON
21.01.2011 0,0155 RON
20.01.2011 0,0156 RON
19.01.2011 0,0156 RON
18.01.2011 0,0156 RON
17.01.2011 0,0155 RON
14.01.2011 0,0154 RON
13.01.2011 0,0155 RON
12.01.2011 0,0154 RON
11.01.2011 0,0153 RON
10.01.2011 0,0152 RON
07.01.2011 0,0154 RON
06.01.2011 0,0154 RON
05.01.2011 0,0154 RON
04.01.2011 0,0154 RON
03.01.2011 0,0153 RON