BNR · ISTORIC

Curs BNR 2001

Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2001, într-o singură privire.

Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru SEK.

Cursul SEK în 2001 0.2982 +0.0051 (+1.74%) Ultima cotație: 28.12.2001
Minimul anului
0.2629 +0.0232 (+9.68%)
07.06.2001 față de 07.06.2000 (0.2397)
Maximul anului
0.3031 +0.0414 (+15.82%)
13.12.2001 față de 13.12.2000 (0.2617)
Evoluție 2001 min 0.2629 · max 0.3031
Media anuală 0.2810
Prima cotație 03.01.2001 0.2768
Ultima cotație 28.12.2001 0.2982
Variație totală +0.0214 +7.73%
Cea mai mare creștere 15.06.2001 +0.0076
Cea mai mare scădere 21.09.2001 -0.0073

Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2001 (SEK)

Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.

Valoare mai mică Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec

Evoluția cursului SEK în 2001

Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.

Lunile extreme din 2001

Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.

Cele mai mici medii lunare

Iun0.2686
Mar0.2722
Iul0.2728

Cele mai mari medii lunare

Dec0.2991
Noi0.2954
Oct0.2913

Date importante în 2001

Prima cotație (an)03.01.20010.2768
Ultima cotație (an)28.12.20010.2982
Cea mai mare creștere (zi)15.06.2001+0.0076
Cea mai mare scădere (zi)21.09.2001-0.0073
Cea mai mare valoare13.12.20010.3031
Cea mai mică valoare07.06.20010.2629

Curs SEK pe luni în 2001

LunăMedieMinimMaximValori
Ianuarie 0,2769 0,2716 0,2811 21
Februarie 0,2755 0,2700 0,2812 20
Martie 0,2722 0,2639 0,2811 22
Aprilie 0,2732 0,2647 0,2780 20
Mai 0,2750 0,2675 0,2785 22
Iunie 0,2686 0,2629 0,2745 21
Iulie 0,2728 0,2655 0,2804 22
August 0,2885 0,2805 0,2949 23
Septembrie 0,2847 0,2797 0,2903 20
Octombrie 0,2913 0,2863 0,2945 23
Noiembrie 0,2954 0,2931 0,2982 22
Decembrie 0,2991 0,2931 0,3031 17

Valori zilnice SEK/RON în 2001

DataCurs
28.12.2001 0,2982 RON
27.12.2001 0,2931 RON
21.12.2001 0,2961 RON
20.12.2001 0,2975 RON
19.12.2001 0,2966 RON
18.12.2001 0,2993 RON
17.12.2001 0,3021 RON
14.12.2001 0,3021 RON
13.12.2001 0,3031 RON
12.12.2001 0,3014 RON
11.12.2001 0,3027 RON
10.12.2001 0,3019 RON
07.12.2001 0,3026 RON
06.12.2001 0,2999 RON
05.12.2001 0,2982 RON
04.12.2001 0,2962 RON
03.12.2001 0,2940 RON
30.11.2001 0,2955 RON
29.11.2001 0,2954 RON
28.11.2001 0,2954 RON
27.11.2001 0,2963 RON
26.11.2001 0,2964 RON
23.11.2001 0,2951 RON
22.11.2001 0,2942 RON
21.11.2001 0,2933 RON
20.11.2001 0,2960 RON
19.11.2001 0,2950 RON
16.11.2001 0,2961 RON
15.11.2001 0,2967 RON
14.11.2001 0,2952 RON
13.11.2001 0,2961 RON
12.11.2001 0,2967 RON
09.11.2001 0,2949 RON
08.11.2001 0,2982 RON
07.11.2001 0,2961 RON
06.11.2001 0,2945 RON
05.11.2001 0,2931 RON
02.11.2001 0,2951 RON
01.11.2001 0,2939 RON
31.10.2001 0,2927 RON
30.10.2001 0,2921 RON
29.10.2001 0,2929 RON
26.10.2001 0,2925 RON
25.10.2001 0,2914 RON
24.10.2001 0,2906 RON
23.10.2001 0,2886 RON
22.10.2001 0,2922 RON
19.10.2001 0,2936 RON
18.10.2001 0,2931 RON
17.10.2001 0,2945 RON
16.10.2001 0,2934 RON
15.10.2001 0,2938 RON
12.10.2001 0,2927 RON
11.10.2001 0,2917 RON
10.10.2001 0,2909 RON
09.10.2001 0,2925 RON
08.10.2001 0,2899 RON
05.10.2001 0,2888 RON
04.10.2001 0,2894 RON
03.10.2001 0,2888 RON
02.10.2001 0,2863 RON
01.10.2001 0,2867 RON
28.09.2001 0,2859 RON
27.09.2001 0,2837 RON
26.09.2001 0,2819 RON
25.09.2001 0,2835 RON
24.09.2001 0,2797 RON
21.09.2001 0,2797 RON
20.09.2001 0,2870 RON
19.09.2001 0,2882 RON
18.09.2001 0,2868 RON
17.09.2001 0,2903 RON
14.09.2001 0,2879 RON
13.09.2001 0,2858 RON
12.09.2001 0,2855 RON
11.09.2001 0,2843 RON
10.09.2001 0,2864 RON
07.09.2001 0,2843 RON
06.09.2001 0,2831 RON
05.09.2001 0,2798 RON
04.09.2001 0,2829 RON
03.09.2001 0,2878 RON
31.08.2001 0,2890 RON
30.08.2001 0,2886 RON
29.08.2001 0,2899 RON
28.08.2001 0,2888 RON
27.08.2001 0,2904 RON
24.08.2001 0,2895 RON
23.08.2001 0,2882 RON
22.08.2001 0,2897 RON
21.08.2001 0,2891 RON
20.08.2001 0,2889 RON
17.08.2001 0,2930 RON
16.08.2001 0,2949 RON
15.08.2001 0,2936 RON
14.08.2001 0,2897 RON
13.08.2001 0,2909 RON
10.08.2001 0,2903 RON
09.08.2001 0,2879 RON
08.08.2001 0,2846 RON
07.08.2001 0,2835 RON
06.08.2001 0,2857 RON
03.08.2001 0,2849 RON
02.08.2001 0,2838 RON
01.08.2001 0,2805 RON
31.07.2001 0,2804 RON
30.07.2001 0,2801 RON
27.07.2001 0,2791 RON
26.07.2001 0,2789 RON
25.07.2001 0,2767 RON
24.07.2001 0,2761 RON
23.07.2001 0,2756 RON
20.07.2001 0,2785 RON
19.07.2001 0,2791 RON
18.07.2001 0,2737 RON
17.07.2001 0,2715 RON
16.07.2001 0,2724 RON
13.07.2001 0,2707 RON
12.07.2001 0,2696 RON
11.07.2001 0,2698 RON
10.07.2001 0,2695 RON
09.07.2001 0,2655 RON
06.07.2001 0,2655 RON
05.07.2001 0,2667 RON
04.07.2001 0,2685 RON
03.07.2001 0,2672 RON
02.07.2001 0,2671 RON
29.06.2001 0,2686 RON
28.06.2001 0,2719 RON
27.06.2001 0,2721 RON
26.06.2001 0,2730 RON
25.06.2001 0,2739 RON
22.06.2001 0,2707 RON
21.06.2001 0,2715 RON
20.06.2001 0,2711 RON
19.06.2001 0,2745 RON
18.06.2001 0,2732 RON
15.06.2001 0,2740 RON
14.06.2001 0,2664 RON
13.06.2001 0,2663 RON
12.06.2001 0,2631 RON
11.06.2001 0,2640 RON
08.06.2001 0,2634 RON
07.06.2001 0,2629 RON
06.06.2001 0,2657 RON
05.06.2001 0,2636 RON
04.06.2001 0,2656 RON
01.06.2001 0,2658 RON
31.05.2001 0,2675 RON
30.05.2001 0,2709 RON
29.05.2001 0,2709 RON
28.05.2001 0,2717 RON
25.05.2001 0,2719 RON
24.05.2001 0,2722 RON
23.05.2001 0,2713 RON
22.05.2001 0,2779 RON
21.05.2001 0,2785 RON
18.05.2001 0,2775 RON
17.05.2001 0,2782 RON
16.05.2001 0,2777 RON
15.05.2001 0,2766 RON
14.05.2001 0,2770 RON
11.05.2001 0,2769 RON
10.05.2001 0,2774 RON
09.05.2001 0,2747 RON
08.05.2001 0,2757 RON
07.05.2001 0,2776 RON
04.05.2001 0,2759 RON
03.05.2001 0,2770 RON
02.05.2001 0,2756 RON
30.04.2001 0,2756 RON
27.04.2001 0,2780 RON
26.04.2001 0,2755 RON
25.04.2001 0,2738 RON
24.04.2001 0,2746 RON
23.04.2001 0,2776 RON
20.04.2001 0,2771 RON
19.04.2001 0,2737 RON
18.04.2001 0,2722 RON
17.04.2001 0,2717 RON
13.04.2001 0,2746 RON
12.04.2001 0,2743 RON
11.04.2001 0,2740 RON
10.04.2001 0,2728 RON
09.04.2001 0,2755 RON
06.04.2001 0,2730 RON
05.04.2001 0,2711 RON
04.04.2001 0,2682 RON
03.04.2001 0,2654 RON
02.04.2001 0,2647 RON
30.03.2001 0,2652 RON
29.03.2001 0,2649 RON
28.03.2001 0,2671 RON
27.03.2001 0,2700 RON
26.03.2001 0,2678 RON
23.03.2001 0,2660 RON
22.03.2001 0,2639 RON
21.03.2001 0,2684 RON
20.03.2001 0,2698 RON
19.03.2001 0,2691 RON
16.03.2001 0,2669 RON
15.03.2001 0,2715 RON
14.03.2001 0,2723 RON
13.03.2001 0,2732 RON
12.03.2001 0,2770 RON
09.03.2001 0,2798 RON
08.03.2001 0,2802 RON
07.03.2001 0,2803 RON
06.03.2001 0,2781 RON
05.03.2001 0,2788 RON
02.03.2001 0,2811 RON
01.03.2001 0,2769 RON
28.02.2001 0,2754 RON
27.02.2001 0,2737 RON
26.02.2001 0,2720 RON
23.02.2001 0,2700 RON
22.02.2001 0,2715 RON
21.02.2001 0,2740 RON
20.02.2001 0,2722 RON
19.02.2001 0,2755 RON
16.02.2001 0,2736 RON
15.02.2001 0,2720 RON
14.02.2001 0,2726 RON
13.02.2001 0,2762 RON
12.02.2001 0,2774 RON
09.02.2001 0,2770 RON
08.02.2001 0,2786 RON
07.02.2001 0,2783 RON
06.02.2001 0,2790 RON
05.02.2001 0,2798 RON
02.02.2001 0,2806 RON
01.02.2001 0,2812 RON
31.01.2001 0,2788 RON
30.01.2001 0,2752 RON
29.01.2001 0,2752 RON
26.01.2001 0,2767 RON
25.01.2001 0,2716 RON
24.01.2001 0,2759 RON
23.01.2001 0,2770 RON
22.01.2001 0,2753 RON
19.01.2001 0,2786 RON
18.01.2001 0,2778 RON
17.01.2001 0,2762 RON
16.01.2001 0,2771 RON
15.01.2001 0,2789 RON
12.01.2001 0,2811 RON
11.01.2001 0,2790 RON
10.01.2001 0,2749 RON
09.01.2001 0,2750 RON
08.01.2001 0,2780 RON
05.01.2001 0,2785 RON
04.01.2001 0,2772 RON
03.01.2001 0,2768 RON