BNR · ISTORIC

Curs BNR 2010

Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2010, într-o singură privire.

Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru SEK.

Cursul SEK în 2010 0.4780 +0.0018 (+0.38%) Ultima cotație: 31.12.2010
Minimul anului
0.4013 -0.0027 (-0.67%)
01.02.2010 față de 30.01.2009 (0.4040)
Maximul anului
0.4785 +0.0746 (+18.47%)
27.12.2010 față de 24.12.2009 (0.4039)
Evoluție 2010 min 0.4013 · max 0.4785
Media anuală 0.4422
Prima cotație 04.01.2010 0.4147
Ultima cotație 31.12.2010 0.4780
Variație totală +0.0633 +15.26%
Cea mai mare creștere 28.06.2010 +0.0058
Cea mai mare scădere 02.07.2010 -0.0063

Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2010 (SEK)

Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.

Valoare mai mică Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec

Evoluția cursului SEK în 2010

Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.

Lunile extreme din 2010

Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.

Cele mai mici medii lunare

Ian0.4063
Feb0.4139
Mar0.4202

Cele mai mari medii lunare

Dec0.4742
Sep0.4624
Oct0.4617

Date importante în 2010

Prima cotație (an)04.01.20100.4147
Ultima cotație (an)31.12.20100.4780
Cea mai mare creștere (zi)28.06.2010+0.0058
Cea mai mare scădere (zi)02.07.2010-0.0063
Cea mai mare valoare27.12.20100.4785
Cea mai mică valoare01.02.20100.4013

Curs SEK pe luni în 2010

LunăMedieMinimMaximValori
Ianuarie 0,4063 0,4023 0,4147 20
Februarie 0,4139 0,4013 0,4235 20
Martie 0,4202 0,4163 0,4225 23
Aprilie 0,4270 0,4219 0,4309 21
Mai 0,4324 0,4252 0,4384 20
Iunie 0,4430 0,4352 0,4590 22
Iulie 0,4484 0,4398 0,4553 22
August 0,4499 0,4446 0,4538 22
Septembrie 0,4624 0,4565 0,4675 22
Octombrie 0,4617 0,4555 0,4656 21
Noiembrie 0,4609 0,4577 0,4674 22
Decembrie 0,4742 0,4683 0,4785 22

Valori zilnice SEK/RON în 2010

DataCurs
31.12.2010 0,4780 RON
30.12.2010 0,4762 RON
29.12.2010 0,4778 RON
28.12.2010 0,4777 RON
27.12.2010 0,4785 RON
24.12.2010 0,4767 RON
23.12.2010 0,4778 RON
22.12.2010 0,4784 RON
21.12.2010 0,4776 RON
20.12.2010 0,4764 RON
17.12.2010 0,4748 RON
16.12.2010 0,4740 RON
15.12.2010 0,4728 RON
14.12.2010 0,4692 RON
13.12.2010 0,4703 RON
10.12.2010 0,4719 RON
09.12.2010 0,4709 RON
08.12.2010 0,4703 RON
07.12.2010 0,4715 RON
06.12.2010 0,4725 RON
03.12.2010 0,4715 RON
02.12.2010 0,4683 RON
30.11.2010 0,4674 RON
29.11.2010 0,4657 RON
26.11.2010 0,4638 RON
25.11.2010 0,4634 RON
24.11.2010 0,4623 RON
23.11.2010 0,4591 RON
22.11.2010 0,4582 RON
19.11.2010 0,4589 RON
18.11.2010 0,4589 RON
17.11.2010 0,4579 RON
16.11.2010 0,4585 RON
15.11.2010 0,4577 RON
12.11.2010 0,4588 RON
11.11.2010 0,4603 RON
10.11.2010 0,4595 RON
09.11.2010 0,4606 RON
08.11.2010 0,4614 RON
05.11.2010 0,4608 RON
04.11.2010 0,4629 RON
03.11.2010 0,4603 RON
02.11.2010 0,4624 RON
01.11.2010 0,4604 RON
29.10.2010 0,4555 RON
28.10.2010 0,4577 RON
27.10.2010 0,4610 RON
26.10.2010 0,4615 RON
25.10.2010 0,4641 RON
22.10.2010 0,4641 RON
21.10.2010 0,4656 RON
20.10.2010 0,4618 RON
19.10.2010 0,4627 RON
18.10.2010 0,4609 RON
15.10.2010 0,4637 RON
14.10.2010 0,4629 RON
13.10.2010 0,4613 RON
12.10.2010 0,4627 RON
11.10.2010 0,4601 RON
08.10.2010 0,4587 RON
07.10.2010 0,4592 RON
06.10.2010 0,4620 RON
05.10.2010 0,4623 RON
04.10.2010 0,4643 RON
01.10.2010 0,4641 RON
30.09.2010 0,4659 RON
29.09.2010 0,4674 RON
28.09.2010 0,4624 RON
27.09.2010 0,4636 RON
24.09.2010 0,4616 RON
23.09.2010 0,4637 RON
22.09.2010 0,4650 RON
21.09.2010 0,4675 RON
20.09.2010 0,4631 RON
17.09.2010 0,4606 RON
16.09.2010 0,4614 RON
15.09.2010 0,4603 RON
14.09.2010 0,4608 RON
13.09.2010 0,4643 RON
10.09.2010 0,4638 RON
09.09.2010 0,4633 RON
08.09.2010 0,4623 RON
07.09.2010 0,4606 RON
06.09.2010 0,4597 RON
03.09.2010 0,4603 RON
02.09.2010 0,4577 RON
01.09.2010 0,4565 RON
31.08.2010 0,4538 RON
30.08.2010 0,4512 RON
27.08.2010 0,4517 RON
26.08.2010 0,4511 RON
25.08.2010 0,4477 RON
24.08.2010 0,4505 RON
23.08.2010 0,4490 RON
20.08.2010 0,4462 RON
19.08.2010 0,4475 RON
18.08.2010 0,4490 RON
17.08.2010 0,4494 RON
16.08.2010 0,4446 RON
13.08.2010 0,4462 RON
12.08.2010 0,4466 RON
11.08.2010 0,4477 RON
10.08.2010 0,4502 RON
09.08.2010 0,4497 RON
06.08.2010 0,4527 RON
05.08.2010 0,4534 RON
04.08.2010 0,4531 RON
03.08.2010 0,4525 RON
02.08.2010 0,4538 RON
30.07.2010 0,4498 RON
29.07.2010 0,4488 RON
28.07.2010 0,4474 RON
27.07.2010 0,4491 RON
26.07.2010 0,4490 RON
23.07.2010 0,4518 RON
22.07.2010 0,4512 RON
21.07.2010 0,4510 RON
20.07.2010 0,4488 RON
19.07.2010 0,4487 RON
16.07.2010 0,4497 RON
15.07.2010 0,4523 RON
14.07.2010 0,4524 RON
13.07.2010 0,4517 RON
12.07.2010 0,4481 RON
09.07.2010 0,4459 RON
08.07.2010 0,4421 RON
07.07.2010 0,4398 RON
06.07.2010 0,4402 RON
05.07.2010 0,4433 RON
02.07.2010 0,4490 RON
01.07.2010 0,4553 RON
30.06.2010 0,4590 RON
29.06.2010 0,4565 RON
28.06.2010 0,4529 RON
25.06.2010 0,4471 RON
24.06.2010 0,4420 RON
23.06.2010 0,4436 RON
22.06.2010 0,4425 RON
21.06.2010 0,4445 RON
18.06.2010 0,4444 RON
17.06.2010 0,4419 RON
16.06.2010 0,4404 RON
15.06.2010 0,4402 RON
14.06.2010 0,4424 RON
11.06.2010 0,4409 RON
10.06.2010 0,4407 RON
09.06.2010 0,4379 RON
08.06.2010 0,4382 RON
07.06.2010 0,4372 RON
04.06.2010 0,4415 RON
03.06.2010 0,4397 RON
02.06.2010 0,4373 RON
01.06.2010 0,4352 RON
31.05.2010 0,4345 RON
28.05.2010 0,4308 RON
27.05.2010 0,4296 RON
26.05.2010 0,4304 RON
25.05.2010 0,4252 RON
21.05.2010 0,4273 RON
20.05.2010 0,4334 RON
19.05.2010 0,4368 RON
18.05.2010 0,4384 RON
17.05.2010 0,4363 RON
14.05.2010 0,4379 RON
13.05.2010 0,4384 RON
12.05.2010 0,4349 RON
11.05.2010 0,4329 RON
10.05.2010 0,4307 RON
07.05.2010 0,4278 RON
06.05.2010 0,4313 RON
05.05.2010 0,4315 RON
04.05.2010 0,4316 RON
03.05.2010 0,4292 RON
30.04.2010 0,4295 RON
29.04.2010 0,4291 RON
28.04.2010 0,4297 RON
27.04.2010 0,4304 RON
26.04.2010 0,4301 RON
23.04.2010 0,4302 RON
22.04.2010 0,4309 RON
21.04.2010 0,4305 RON
20.04.2010 0,4299 RON
19.04.2010 0,4280 RON
16.04.2010 0,4284 RON
15.04.2010 0,4264 RON
14.04.2010 0,4243 RON
13.04.2010 0,4241 RON
12.04.2010 0,4236 RON
09.04.2010 0,4262 RON
08.04.2010 0,4240 RON
07.04.2010 0,4235 RON
06.04.2010 0,4246 RON
02.04.2010 0,4219 RON
01.04.2010 0,4222 RON
31.03.2010 0,4217 RON
30.03.2010 0,4165 RON
29.03.2010 0,4163 RON
26.03.2010 0,4193 RON
25.03.2010 0,4203 RON
24.03.2010 0,4203 RON
23.03.2010 0,4182 RON
22.03.2010 0,4197 RON
19.03.2010 0,4219 RON
18.03.2010 0,4198 RON
17.03.2010 0,4190 RON
16.03.2010 0,4210 RON
15.03.2010 0,4207 RON
12.03.2010 0,4217 RON
11.03.2010 0,4211 RON
10.03.2010 0,4217 RON
09.03.2010 0,4217 RON
08.03.2010 0,4225 RON
05.03.2010 0,4214 RON
04.03.2010 0,4194 RON
03.03.2010 0,4184 RON
02.03.2010 0,4222 RON
01.03.2010 0,4207 RON
26.02.2010 0,4233 RON
25.02.2010 0,4235 RON
24.02.2010 0,4211 RON
23.02.2010 0,4214 RON
22.02.2010 0,4195 RON
19.02.2010 0,4197 RON
18.02.2010 0,4219 RON
17.02.2010 0,4189 RON
16.02.2010 0,4164 RON
15.02.2010 0,4164 RON
12.02.2010 0,4154 RON
11.02.2010 0,4125 RON
10.02.2010 0,4099 RON
09.02.2010 0,4074 RON
08.02.2010 0,4065 RON
05.02.2010 0,4048 RON
04.02.2010 0,4064 RON
03.02.2010 0,4063 RON
02.02.2010 0,4045 RON
01.02.2010 0,4013 RON
29.01.2010 0,4025 RON
28.01.2010 0,4047 RON
27.01.2010 0,4023 RON
26.01.2010 0,4023 RON
25.01.2010 0,4047 RON
22.01.2010 0,4066 RON
21.01.2010 0,4081 RON
20.01.2010 0,4070 RON
19.01.2010 0,4060 RON
18.01.2010 0,4052 RON
15.01.2010 0,4059 RON
14.01.2010 0,4056 RON
13.01.2010 0,4037 RON
12.01.2010 0,4044 RON
11.01.2010 0,4058 RON
08.01.2010 0,4079 RON
07.01.2010 0,4085 RON
06.01.2010 0,4078 RON
05.01.2010 0,4123 RON
04.01.2010 0,4147 RON