BNR · ISTORIC
Curs BNR 2010
Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2010, într-o singură privire.
Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru SEK.
Cursul SEK în 2010
0.4780
+0.0018
(+0.38%)
Ultima cotație: 31.12.2010
Minimul anului
0.4013
-0.0027
(-0.67%)
01.02.2010
față de 30.01.2009 (0.4040)
Maximul anului
0.4785
+0.0746
(+18.47%)
27.12.2010
față de 24.12.2009 (0.4039)
Evoluție 2010
min 0.4013 · max 0.4785
Media anuală
0.4422
Prima cotație
04.01.2010
0.4147
Ultima cotație
31.12.2010
0.4780
Variație totală
+0.0633
+15.26%
Cea mai mare creștere
28.06.2010
+0.0058
Cea mai mare scădere
02.07.2010
-0.0063
Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2010 (SEK)
Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.
Valoare mai mică
Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec
Evoluția cursului SEK în 2010
Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.
Lunile extreme din 2010
Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.
Cele mai mici medii lunare
Ian0.4063
Feb0.4139
Mar0.4202
Cele mai mari medii lunare
Dec0.4742
Sep0.4624
Oct0.4617
Date importante în 2010
Prima cotație (an)04.01.20100.4147
Ultima cotație (an)31.12.20100.4780
Cea mai mare creștere (zi)28.06.2010+0.0058
Cea mai mare scădere (zi)02.07.2010-0.0063
Cea mai mare valoare27.12.20100.4785
Cea mai mică valoare01.02.20100.4013
Curs SEK pe luni în 2010
| Lună | Medie | Minim | Maxim | Valori |
|---|---|---|---|---|
| Ianuarie | 0,4063 | 0,4023 | 0,4147 | 20 |
| Februarie | 0,4139 | 0,4013 | 0,4235 | 20 |
| Martie | 0,4202 | 0,4163 | 0,4225 | 23 |
| Aprilie | 0,4270 | 0,4219 | 0,4309 | 21 |
| Mai | 0,4324 | 0,4252 | 0,4384 | 20 |
| Iunie | 0,4430 | 0,4352 | 0,4590 | 22 |
| Iulie | 0,4484 | 0,4398 | 0,4553 | 22 |
| August | 0,4499 | 0,4446 | 0,4538 | 22 |
| Septembrie | 0,4624 | 0,4565 | 0,4675 | 22 |
| Octombrie | 0,4617 | 0,4555 | 0,4656 | 21 |
| Noiembrie | 0,4609 | 0,4577 | 0,4674 | 22 |
| Decembrie | 0,4742 | 0,4683 | 0,4785 | 22 |
Valori zilnice SEK/RON în 2010
| Data | Curs |
|---|---|
| 31.12.2010 | 0,4780 RON |
| 30.12.2010 | 0,4762 RON |
| 29.12.2010 | 0,4778 RON |
| 28.12.2010 | 0,4777 RON |
| 27.12.2010 | 0,4785 RON |
| 24.12.2010 | 0,4767 RON |
| 23.12.2010 | 0,4778 RON |
| 22.12.2010 | 0,4784 RON |
| 21.12.2010 | 0,4776 RON |
| 20.12.2010 | 0,4764 RON |
| 17.12.2010 | 0,4748 RON |
| 16.12.2010 | 0,4740 RON |
| 15.12.2010 | 0,4728 RON |
| 14.12.2010 | 0,4692 RON |
| 13.12.2010 | 0,4703 RON |
| 10.12.2010 | 0,4719 RON |
| 09.12.2010 | 0,4709 RON |
| 08.12.2010 | 0,4703 RON |
| 07.12.2010 | 0,4715 RON |
| 06.12.2010 | 0,4725 RON |
| 03.12.2010 | 0,4715 RON |
| 02.12.2010 | 0,4683 RON |
| 30.11.2010 | 0,4674 RON |
| 29.11.2010 | 0,4657 RON |
| 26.11.2010 | 0,4638 RON |
| 25.11.2010 | 0,4634 RON |
| 24.11.2010 | 0,4623 RON |
| 23.11.2010 | 0,4591 RON |
| 22.11.2010 | 0,4582 RON |
| 19.11.2010 | 0,4589 RON |
| 18.11.2010 | 0,4589 RON |
| 17.11.2010 | 0,4579 RON |
| 16.11.2010 | 0,4585 RON |
| 15.11.2010 | 0,4577 RON |
| 12.11.2010 | 0,4588 RON |
| 11.11.2010 | 0,4603 RON |
| 10.11.2010 | 0,4595 RON |
| 09.11.2010 | 0,4606 RON |
| 08.11.2010 | 0,4614 RON |
| 05.11.2010 | 0,4608 RON |
| 04.11.2010 | 0,4629 RON |
| 03.11.2010 | 0,4603 RON |
| 02.11.2010 | 0,4624 RON |
| 01.11.2010 | 0,4604 RON |
| 29.10.2010 | 0,4555 RON |
| 28.10.2010 | 0,4577 RON |
| 27.10.2010 | 0,4610 RON |
| 26.10.2010 | 0,4615 RON |
| 25.10.2010 | 0,4641 RON |
| 22.10.2010 | 0,4641 RON |
| 21.10.2010 | 0,4656 RON |
| 20.10.2010 | 0,4618 RON |
| 19.10.2010 | 0,4627 RON |
| 18.10.2010 | 0,4609 RON |
| 15.10.2010 | 0,4637 RON |
| 14.10.2010 | 0,4629 RON |
| 13.10.2010 | 0,4613 RON |
| 12.10.2010 | 0,4627 RON |
| 11.10.2010 | 0,4601 RON |
| 08.10.2010 | 0,4587 RON |
| 07.10.2010 | 0,4592 RON |
| 06.10.2010 | 0,4620 RON |
| 05.10.2010 | 0,4623 RON |
| 04.10.2010 | 0,4643 RON |
| 01.10.2010 | 0,4641 RON |
| 30.09.2010 | 0,4659 RON |
| 29.09.2010 | 0,4674 RON |
| 28.09.2010 | 0,4624 RON |
| 27.09.2010 | 0,4636 RON |
| 24.09.2010 | 0,4616 RON |
| 23.09.2010 | 0,4637 RON |
| 22.09.2010 | 0,4650 RON |
| 21.09.2010 | 0,4675 RON |
| 20.09.2010 | 0,4631 RON |
| 17.09.2010 | 0,4606 RON |
| 16.09.2010 | 0,4614 RON |
| 15.09.2010 | 0,4603 RON |
| 14.09.2010 | 0,4608 RON |
| 13.09.2010 | 0,4643 RON |
| 10.09.2010 | 0,4638 RON |
| 09.09.2010 | 0,4633 RON |
| 08.09.2010 | 0,4623 RON |
| 07.09.2010 | 0,4606 RON |
| 06.09.2010 | 0,4597 RON |
| 03.09.2010 | 0,4603 RON |
| 02.09.2010 | 0,4577 RON |
| 01.09.2010 | 0,4565 RON |
| 31.08.2010 | 0,4538 RON |
| 30.08.2010 | 0,4512 RON |
| 27.08.2010 | 0,4517 RON |
| 26.08.2010 | 0,4511 RON |
| 25.08.2010 | 0,4477 RON |
| 24.08.2010 | 0,4505 RON |
| 23.08.2010 | 0,4490 RON |
| 20.08.2010 | 0,4462 RON |
| 19.08.2010 | 0,4475 RON |
| 18.08.2010 | 0,4490 RON |
| 17.08.2010 | 0,4494 RON |
| 16.08.2010 | 0,4446 RON |
| 13.08.2010 | 0,4462 RON |
| 12.08.2010 | 0,4466 RON |
| 11.08.2010 | 0,4477 RON |
| 10.08.2010 | 0,4502 RON |
| 09.08.2010 | 0,4497 RON |
| 06.08.2010 | 0,4527 RON |
| 05.08.2010 | 0,4534 RON |
| 04.08.2010 | 0,4531 RON |
| 03.08.2010 | 0,4525 RON |
| 02.08.2010 | 0,4538 RON |
| 30.07.2010 | 0,4498 RON |
| 29.07.2010 | 0,4488 RON |
| 28.07.2010 | 0,4474 RON |
| 27.07.2010 | 0,4491 RON |
| 26.07.2010 | 0,4490 RON |
| 23.07.2010 | 0,4518 RON |
| 22.07.2010 | 0,4512 RON |
| 21.07.2010 | 0,4510 RON |
| 20.07.2010 | 0,4488 RON |
| 19.07.2010 | 0,4487 RON |
| 16.07.2010 | 0,4497 RON |
| 15.07.2010 | 0,4523 RON |
| 14.07.2010 | 0,4524 RON |
| 13.07.2010 | 0,4517 RON |
| 12.07.2010 | 0,4481 RON |
| 09.07.2010 | 0,4459 RON |
| 08.07.2010 | 0,4421 RON |
| 07.07.2010 | 0,4398 RON |
| 06.07.2010 | 0,4402 RON |
| 05.07.2010 | 0,4433 RON |
| 02.07.2010 | 0,4490 RON |
| 01.07.2010 | 0,4553 RON |
| 30.06.2010 | 0,4590 RON |
| 29.06.2010 | 0,4565 RON |
| 28.06.2010 | 0,4529 RON |
| 25.06.2010 | 0,4471 RON |
| 24.06.2010 | 0,4420 RON |
| 23.06.2010 | 0,4436 RON |
| 22.06.2010 | 0,4425 RON |
| 21.06.2010 | 0,4445 RON |
| 18.06.2010 | 0,4444 RON |
| 17.06.2010 | 0,4419 RON |
| 16.06.2010 | 0,4404 RON |
| 15.06.2010 | 0,4402 RON |
| 14.06.2010 | 0,4424 RON |
| 11.06.2010 | 0,4409 RON |
| 10.06.2010 | 0,4407 RON |
| 09.06.2010 | 0,4379 RON |
| 08.06.2010 | 0,4382 RON |
| 07.06.2010 | 0,4372 RON |
| 04.06.2010 | 0,4415 RON |
| 03.06.2010 | 0,4397 RON |
| 02.06.2010 | 0,4373 RON |
| 01.06.2010 | 0,4352 RON |
| 31.05.2010 | 0,4345 RON |
| 28.05.2010 | 0,4308 RON |
| 27.05.2010 | 0,4296 RON |
| 26.05.2010 | 0,4304 RON |
| 25.05.2010 | 0,4252 RON |
| 21.05.2010 | 0,4273 RON |
| 20.05.2010 | 0,4334 RON |
| 19.05.2010 | 0,4368 RON |
| 18.05.2010 | 0,4384 RON |
| 17.05.2010 | 0,4363 RON |
| 14.05.2010 | 0,4379 RON |
| 13.05.2010 | 0,4384 RON |
| 12.05.2010 | 0,4349 RON |
| 11.05.2010 | 0,4329 RON |
| 10.05.2010 | 0,4307 RON |
| 07.05.2010 | 0,4278 RON |
| 06.05.2010 | 0,4313 RON |
| 05.05.2010 | 0,4315 RON |
| 04.05.2010 | 0,4316 RON |
| 03.05.2010 | 0,4292 RON |
| 30.04.2010 | 0,4295 RON |
| 29.04.2010 | 0,4291 RON |
| 28.04.2010 | 0,4297 RON |
| 27.04.2010 | 0,4304 RON |
| 26.04.2010 | 0,4301 RON |
| 23.04.2010 | 0,4302 RON |
| 22.04.2010 | 0,4309 RON |
| 21.04.2010 | 0,4305 RON |
| 20.04.2010 | 0,4299 RON |
| 19.04.2010 | 0,4280 RON |
| 16.04.2010 | 0,4284 RON |
| 15.04.2010 | 0,4264 RON |
| 14.04.2010 | 0,4243 RON |
| 13.04.2010 | 0,4241 RON |
| 12.04.2010 | 0,4236 RON |
| 09.04.2010 | 0,4262 RON |
| 08.04.2010 | 0,4240 RON |
| 07.04.2010 | 0,4235 RON |
| 06.04.2010 | 0,4246 RON |
| 02.04.2010 | 0,4219 RON |
| 01.04.2010 | 0,4222 RON |
| 31.03.2010 | 0,4217 RON |
| 30.03.2010 | 0,4165 RON |
| 29.03.2010 | 0,4163 RON |
| 26.03.2010 | 0,4193 RON |
| 25.03.2010 | 0,4203 RON |
| 24.03.2010 | 0,4203 RON |
| 23.03.2010 | 0,4182 RON |
| 22.03.2010 | 0,4197 RON |
| 19.03.2010 | 0,4219 RON |
| 18.03.2010 | 0,4198 RON |
| 17.03.2010 | 0,4190 RON |
| 16.03.2010 | 0,4210 RON |
| 15.03.2010 | 0,4207 RON |
| 12.03.2010 | 0,4217 RON |
| 11.03.2010 | 0,4211 RON |
| 10.03.2010 | 0,4217 RON |
| 09.03.2010 | 0,4217 RON |
| 08.03.2010 | 0,4225 RON |
| 05.03.2010 | 0,4214 RON |
| 04.03.2010 | 0,4194 RON |
| 03.03.2010 | 0,4184 RON |
| 02.03.2010 | 0,4222 RON |
| 01.03.2010 | 0,4207 RON |
| 26.02.2010 | 0,4233 RON |
| 25.02.2010 | 0,4235 RON |
| 24.02.2010 | 0,4211 RON |
| 23.02.2010 | 0,4214 RON |
| 22.02.2010 | 0,4195 RON |
| 19.02.2010 | 0,4197 RON |
| 18.02.2010 | 0,4219 RON |
| 17.02.2010 | 0,4189 RON |
| 16.02.2010 | 0,4164 RON |
| 15.02.2010 | 0,4164 RON |
| 12.02.2010 | 0,4154 RON |
| 11.02.2010 | 0,4125 RON |
| 10.02.2010 | 0,4099 RON |
| 09.02.2010 | 0,4074 RON |
| 08.02.2010 | 0,4065 RON |
| 05.02.2010 | 0,4048 RON |
| 04.02.2010 | 0,4064 RON |
| 03.02.2010 | 0,4063 RON |
| 02.02.2010 | 0,4045 RON |
| 01.02.2010 | 0,4013 RON |
| 29.01.2010 | 0,4025 RON |
| 28.01.2010 | 0,4047 RON |
| 27.01.2010 | 0,4023 RON |
| 26.01.2010 | 0,4023 RON |
| 25.01.2010 | 0,4047 RON |
| 22.01.2010 | 0,4066 RON |
| 21.01.2010 | 0,4081 RON |
| 20.01.2010 | 0,4070 RON |
| 19.01.2010 | 0,4060 RON |
| 18.01.2010 | 0,4052 RON |
| 15.01.2010 | 0,4059 RON |
| 14.01.2010 | 0,4056 RON |
| 13.01.2010 | 0,4037 RON |
| 12.01.2010 | 0,4044 RON |
| 11.01.2010 | 0,4058 RON |
| 08.01.2010 | 0,4079 RON |
| 07.01.2010 | 0,4085 RON |
| 06.01.2010 | 0,4078 RON |
| 05.01.2010 | 0,4123 RON |
| 04.01.2010 | 0,4147 RON |