BNR · ISTORIC

Curs BNR 2002

Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2002, într-o singură privire.

Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru SEK.

Cursul SEK în 2002 0.3813 +0.0009 (+0.24%) Ultima cotație: 30.12.2002
Minimul anului
0.2977 +0.0210 (+7.59%)
26.01.2002 față de 26.01.2001 (0.2767)
Maximul anului
0.3838 +0.0817 (+27.04%)
17.12.2002 față de 17.12.2001 (0.3021)
Evoluție 2002 min 0.2977 · max 0.3838
Media anuală 0.3411
Prima cotație 03.01.2002 0.3114
Ultima cotație 30.12.2002 0.3813
Variație totală +0.0699 +22.45%
Cea mai mare creștere 25.07.2002 +0.0087
Cea mai mare scădere 23.07.2002 -0.0063

Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2002 (SEK)

Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.

Valoare mai mică Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec

Evoluția cursului SEK în 2002

Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.

Lunile extreme din 2002

Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.

Cele mai mici medii lunare

Feb0.3055
Ian0.3065
Mar0.3169

Cele mai mari medii lunare

Dec0.3765
Noi0.3699
Oct0.3584

Date importante în 2002

Prima cotație (an)03.01.20020.3114
Ultima cotație (an)30.12.20020.3813
Cea mai mare creștere (zi)25.07.2002+0.0087
Cea mai mare scădere (zi)23.07.2002-0.0063
Cea mai mare valoare17.12.20020.3838
Cea mai mică valoare26.01.20020.2977

Curs SEK pe luni în 2002

LunăMedieMinimMaximValori
Ianuarie 0,3065 0,2977 0,3157 23
Februarie 0,3055 0,3014 0,3109 20
Martie 0,3169 0,3108 0,3232 21
Aprilie 0,3210 0,3174 0,3266 22
Mai 0,3341 0,3252 0,3448 19
Iunie 0,3500 0,3412 0,3653 20
Iulie 0,3530 0,3389 0,3643 23
August 0,3499 0,3415 0,3586 22
Septembrie 0,3543 0,3510 0,3612 21
Octombrie 0,3584 0,3542 0,3641 23
Noiembrie 0,3699 0,3656 0,3739 21
Decembrie 0,3765 0,3691 0,3838 19

Valori zilnice SEK/RON în 2002

DataCurs
30.12.2002 0,3813 RON
27.12.2002 0,3804 RON
24.12.2002 0,3763 RON
23.12.2002 0,3767 RON
20.12.2002 0,3778 RON
19.12.2002 0,3804 RON
18.12.2002 0,3814 RON
17.12.2002 0,3838 RON
16.12.2002 0,3784 RON
13.12.2002 0,3788 RON
12.12.2002 0,3773 RON
11.12.2002 0,3754 RON
10.12.2002 0,3749 RON
09.12.2002 0,3751 RON
06.12.2002 0,3727 RON
05.12.2002 0,3718 RON
04.12.2002 0,3715 RON
03.12.2002 0,3710 RON
02.12.2002 0,3691 RON
29.11.2002 0,3686 RON
28.11.2002 0,3675 RON
27.11.2002 0,3667 RON
26.11.2002 0,3677 RON
25.11.2002 0,3708 RON
22.11.2002 0,3732 RON
21.11.2002 0,3707 RON
20.11.2002 0,3688 RON
19.11.2002 0,3733 RON
18.11.2002 0,3729 RON
15.11.2002 0,3707 RON
14.11.2002 0,3713 RON
13.11.2002 0,3733 RON
12.11.2002 0,3739 RON
11.11.2002 0,3738 RON
08.11.2002 0,3709 RON
07.11.2002 0,3681 RON
06.11.2002 0,3659 RON
05.11.2002 0,3674 RON
04.11.2002 0,3669 RON
01.11.2002 0,3656 RON
31.10.2002 0,3641 RON
30.10.2002 0,3622 RON
29.10.2002 0,3623 RON
28.10.2002 0,3587 RON
25.10.2002 0,3572 RON
24.10.2002 0,3563 RON
23.10.2002 0,3569 RON
22.10.2002 0,3571 RON
21.10.2002 0,3581 RON
18.10.2002 0,3559 RON
17.10.2002 0,3577 RON
16.10.2002 0,3591 RON
15.10.2002 0,3590 RON
14.10.2002 0,3596 RON
11.10.2002 0,3595 RON
10.10.2002 0,3574 RON
09.10.2002 0,3542 RON
08.10.2002 0,3558 RON
07.10.2002 0,3562 RON
04.10.2002 0,3588 RON
03.10.2002 0,3593 RON
02.10.2002 0,3597 RON
01.10.2002 0,3586 RON
30.09.2002 0,3554 RON
27.09.2002 0,3544 RON
26.09.2002 0,3550 RON
25.09.2002 0,3553 RON
24.09.2002 0,3565 RON
23.09.2002 0,3612 RON
20.09.2002 0,3592 RON
19.09.2002 0,3592 RON
18.09.2002 0,3536 RON
17.09.2002 0,3523 RON
16.09.2002 0,3532 RON
13.09.2002 0,3510 RON
12.09.2002 0,3519 RON
11.09.2002 0,3517 RON
10.09.2002 0,3517 RON
09.09.2002 0,3523 RON
06.09.2002 0,3540 RON
05.09.2002 0,3547 RON
04.09.2002 0,3515 RON
03.09.2002 0,3536 RON
02.09.2002 0,3526 RON
30.08.2002 0,3567 RON
29.08.2002 0,3586 RON
28.08.2002 0,3569 RON
27.08.2002 0,3550 RON
26.08.2002 0,3522 RON
23.08.2002 0,3497 RON
22.08.2002 0,3529 RON
21.08.2002 0,3529 RON
20.08.2002 0,3525 RON
19.08.2002 0,3506 RON
16.08.2002 0,3514 RON
15.08.2002 0,3501 RON
14.08.2002 0,3514 RON
13.08.2002 0,3494 RON
12.08.2002 0,3462 RON
09.08.2002 0,3465 RON
08.08.2002 0,3455 RON
07.08.2002 0,3444 RON
06.08.2002 0,3415 RON
05.08.2002 0,3442 RON
02.08.2002 0,3446 RON
01.08.2002 0,3449 RON
31.07.2002 0,3484 RON
30.07.2002 0,3505 RON
29.07.2002 0,3471 RON
26.07.2002 0,3460 RON
25.07.2002 0,3476 RON
24.07.2002 0,3389 RON
23.07.2002 0,3436 RON
22.07.2002 0,3499 RON
19.07.2002 0,3550 RON
18.07.2002 0,3558 RON
17.07.2002 0,3559 RON
16.07.2002 0,3593 RON
15.07.2002 0,3570 RON
12.07.2002 0,3543 RON
11.07.2002 0,3513 RON
10.07.2002 0,3529 RON
09.07.2002 0,3571 RON
08.07.2002 0,3566 RON
05.07.2002 0,3539 RON
04.07.2002 0,3554 RON
03.07.2002 0,3583 RON
02.07.2002 0,3600 RON
01.07.2002 0,3643 RON
28.06.2002 0,3653 RON
27.06.2002 0,3627 RON
26.06.2002 0,3643 RON
25.06.2002 0,3586 RON
24.06.2002 0,3582 RON
21.06.2002 0,3550 RON
20.06.2002 0,3520 RON
19.06.2002 0,3518 RON
18.06.2002 0,3494 RON
17.06.2002 0,3469 RON
14.06.2002 0,3463 RON
13.06.2002 0,3439 RON
12.06.2002 0,3451 RON
11.06.2002 0,3436 RON
10.06.2002 0,3412 RON
07.06.2002 0,3413 RON
06.06.2002 0,3423 RON
05.06.2002 0,3426 RON
04.06.2002 0,3455 RON
03.06.2002 0,3440 RON
31.05.2002 0,3448 RON
30.05.2002 0,3448 RON
29.05.2002 0,3406 RON
28.05.2002 0,3403 RON
27.05.2002 0,3383 RON
24.05.2002 0,3382 RON
23.05.2002 0,3404 RON
22.05.2002 0,3390 RON
21.05.2002 0,3368 RON
20.05.2002 0,3347 RON
17.05.2002 0,3329 RON
16.05.2002 0,3309 RON
15.05.2002 0,3288 RON
14.05.2002 0,3272 RON
13.05.2002 0,3273 RON
10.05.2002 0,3265 RON
09.05.2002 0,3252 RON
08.05.2002 0,3253 RON
07.05.2002 0,3260 RON
30.04.2002 0,3253 RON
29.04.2002 0,3266 RON
26.04.2002 0,3242 RON
25.04.2002 0,3236 RON
24.04.2002 0,3231 RON
23.04.2002 0,3217 RON
22.04.2002 0,3223 RON
19.04.2002 0,3221 RON
18.04.2002 0,3221 RON
17.04.2002 0,3215 RON
16.04.2002 0,3193 RON
15.04.2002 0,3197 RON
12.04.2002 0,3186 RON
11.04.2002 0,3192 RON
10.04.2002 0,3185 RON
09.04.2002 0,3174 RON
08.04.2002 0,3197 RON
05.04.2002 0,3213 RON
04.04.2002 0,3194 RON
03.04.2002 0,3185 RON
02.04.2002 0,3195 RON
01.04.2002 0,3183 RON
29.03.2002 0,3175 RON
28.03.2002 0,3182 RON
27.03.2002 0,3196 RON
26.03.2002 0,3195 RON
25.03.2002 0,3213 RON
22.03.2002 0,3220 RON
21.03.2002 0,3232 RON
20.03.2002 0,3190 RON
19.03.2002 0,3186 RON
18.03.2002 0,3167 RON
15.03.2002 0,3169 RON
14.03.2002 0,3154 RON
13.03.2002 0,3131 RON
12.03.2002 0,3141 RON
11.03.2002 0,3156 RON
08.03.2002 0,3171 RON
07.03.2002 0,3162 RON
06.03.2002 0,3148 RON
05.03.2002 0,3132 RON
04.03.2002 0,3108 RON
01.03.2002 0,3116 RON
28.02.2002 0,3109 RON
27.02.2002 0,3096 RON
26.02.2002 0,3103 RON
25.02.2002 0,3107 RON
22.02.2002 0,3087 RON
21.02.2002 0,3097 RON
20.02.2002 0,3070 RON
19.02.2002 0,3037 RON
18.02.2002 0,3052 RON
15.02.2002 0,3045 RON
14.02.2002 0,3039 RON
13.02.2002 0,3039 RON
12.02.2002 0,3044 RON
11.02.2002 0,3047 RON
08.02.2002 0,3027 RON
07.02.2002 0,3019 RON
06.02.2002 0,3015 RON
05.02.2002 0,3031 RON
04.02.2002 0,3021 RON
01.02.2002 0,3014 RON
31.01.2002 0,3027 RON
30.01.2002 0,3017 RON
29.01.2002 0,3014 RON
28.01.2002 0,2980 RON
26.01.2002 0,2977 RON
25.01.2002 0,2993 RON
24.01.2002 0,3020 RON
23.01.2002 0,3029 RON
22.01.2002 0,3067 RON
21.01.2002 0,3083 RON
19.01.2002 0,3068 RON
18.01.2002 0,3044 RON
17.01.2002 0,3068 RON
16.01.2002 0,3080 RON
15.01.2002 0,3103 RON
14.01.2002 0,3106 RON
11.01.2002 0,3157 RON
10.01.2002 0,3127 RON
09.01.2002 0,3075 RON
08.01.2002 0,3092 RON
07.01.2002 0,3137 RON
04.01.2002 0,3114 RON
03.01.2002 0,3114 RON