BNR · ISTORIC
Curs BNR 2002
Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2002, într-o singură privire.
Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru SEK.
Cursul SEK în 2002
0.3813
+0.0009
(+0.24%)
Ultima cotație: 30.12.2002
Minimul anului
0.2977
+0.0210
(+7.59%)
26.01.2002
față de 26.01.2001 (0.2767)
Maximul anului
0.3838
+0.0817
(+27.04%)
17.12.2002
față de 17.12.2001 (0.3021)
Evoluție 2002
min 0.2977 · max 0.3838
Media anuală
0.3411
Prima cotație
03.01.2002
0.3114
Ultima cotație
30.12.2002
0.3813
Variație totală
+0.0699
+22.45%
Cea mai mare creștere
25.07.2002
+0.0087
Cea mai mare scădere
23.07.2002
-0.0063
Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2002 (SEK)
Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.
Valoare mai mică
Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec
Evoluția cursului SEK în 2002
Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.
Lunile extreme din 2002
Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.
Cele mai mici medii lunare
Feb0.3055
Ian0.3065
Mar0.3169
Cele mai mari medii lunare
Dec0.3765
Noi0.3699
Oct0.3584
Date importante în 2002
Prima cotație (an)03.01.20020.3114
Ultima cotație (an)30.12.20020.3813
Cea mai mare creștere (zi)25.07.2002+0.0087
Cea mai mare scădere (zi)23.07.2002-0.0063
Cea mai mare valoare17.12.20020.3838
Cea mai mică valoare26.01.20020.2977
Curs SEK pe luni în 2002
| Lună | Medie | Minim | Maxim | Valori |
|---|---|---|---|---|
| Ianuarie | 0,3065 | 0,2977 | 0,3157 | 23 |
| Februarie | 0,3055 | 0,3014 | 0,3109 | 20 |
| Martie | 0,3169 | 0,3108 | 0,3232 | 21 |
| Aprilie | 0,3210 | 0,3174 | 0,3266 | 22 |
| Mai | 0,3341 | 0,3252 | 0,3448 | 19 |
| Iunie | 0,3500 | 0,3412 | 0,3653 | 20 |
| Iulie | 0,3530 | 0,3389 | 0,3643 | 23 |
| August | 0,3499 | 0,3415 | 0,3586 | 22 |
| Septembrie | 0,3543 | 0,3510 | 0,3612 | 21 |
| Octombrie | 0,3584 | 0,3542 | 0,3641 | 23 |
| Noiembrie | 0,3699 | 0,3656 | 0,3739 | 21 |
| Decembrie | 0,3765 | 0,3691 | 0,3838 | 19 |
Valori zilnice SEK/RON în 2002
| Data | Curs |
|---|---|
| 30.12.2002 | 0,3813 RON |
| 27.12.2002 | 0,3804 RON |
| 24.12.2002 | 0,3763 RON |
| 23.12.2002 | 0,3767 RON |
| 20.12.2002 | 0,3778 RON |
| 19.12.2002 | 0,3804 RON |
| 18.12.2002 | 0,3814 RON |
| 17.12.2002 | 0,3838 RON |
| 16.12.2002 | 0,3784 RON |
| 13.12.2002 | 0,3788 RON |
| 12.12.2002 | 0,3773 RON |
| 11.12.2002 | 0,3754 RON |
| 10.12.2002 | 0,3749 RON |
| 09.12.2002 | 0,3751 RON |
| 06.12.2002 | 0,3727 RON |
| 05.12.2002 | 0,3718 RON |
| 04.12.2002 | 0,3715 RON |
| 03.12.2002 | 0,3710 RON |
| 02.12.2002 | 0,3691 RON |
| 29.11.2002 | 0,3686 RON |
| 28.11.2002 | 0,3675 RON |
| 27.11.2002 | 0,3667 RON |
| 26.11.2002 | 0,3677 RON |
| 25.11.2002 | 0,3708 RON |
| 22.11.2002 | 0,3732 RON |
| 21.11.2002 | 0,3707 RON |
| 20.11.2002 | 0,3688 RON |
| 19.11.2002 | 0,3733 RON |
| 18.11.2002 | 0,3729 RON |
| 15.11.2002 | 0,3707 RON |
| 14.11.2002 | 0,3713 RON |
| 13.11.2002 | 0,3733 RON |
| 12.11.2002 | 0,3739 RON |
| 11.11.2002 | 0,3738 RON |
| 08.11.2002 | 0,3709 RON |
| 07.11.2002 | 0,3681 RON |
| 06.11.2002 | 0,3659 RON |
| 05.11.2002 | 0,3674 RON |
| 04.11.2002 | 0,3669 RON |
| 01.11.2002 | 0,3656 RON |
| 31.10.2002 | 0,3641 RON |
| 30.10.2002 | 0,3622 RON |
| 29.10.2002 | 0,3623 RON |
| 28.10.2002 | 0,3587 RON |
| 25.10.2002 | 0,3572 RON |
| 24.10.2002 | 0,3563 RON |
| 23.10.2002 | 0,3569 RON |
| 22.10.2002 | 0,3571 RON |
| 21.10.2002 | 0,3581 RON |
| 18.10.2002 | 0,3559 RON |
| 17.10.2002 | 0,3577 RON |
| 16.10.2002 | 0,3591 RON |
| 15.10.2002 | 0,3590 RON |
| 14.10.2002 | 0,3596 RON |
| 11.10.2002 | 0,3595 RON |
| 10.10.2002 | 0,3574 RON |
| 09.10.2002 | 0,3542 RON |
| 08.10.2002 | 0,3558 RON |
| 07.10.2002 | 0,3562 RON |
| 04.10.2002 | 0,3588 RON |
| 03.10.2002 | 0,3593 RON |
| 02.10.2002 | 0,3597 RON |
| 01.10.2002 | 0,3586 RON |
| 30.09.2002 | 0,3554 RON |
| 27.09.2002 | 0,3544 RON |
| 26.09.2002 | 0,3550 RON |
| 25.09.2002 | 0,3553 RON |
| 24.09.2002 | 0,3565 RON |
| 23.09.2002 | 0,3612 RON |
| 20.09.2002 | 0,3592 RON |
| 19.09.2002 | 0,3592 RON |
| 18.09.2002 | 0,3536 RON |
| 17.09.2002 | 0,3523 RON |
| 16.09.2002 | 0,3532 RON |
| 13.09.2002 | 0,3510 RON |
| 12.09.2002 | 0,3519 RON |
| 11.09.2002 | 0,3517 RON |
| 10.09.2002 | 0,3517 RON |
| 09.09.2002 | 0,3523 RON |
| 06.09.2002 | 0,3540 RON |
| 05.09.2002 | 0,3547 RON |
| 04.09.2002 | 0,3515 RON |
| 03.09.2002 | 0,3536 RON |
| 02.09.2002 | 0,3526 RON |
| 30.08.2002 | 0,3567 RON |
| 29.08.2002 | 0,3586 RON |
| 28.08.2002 | 0,3569 RON |
| 27.08.2002 | 0,3550 RON |
| 26.08.2002 | 0,3522 RON |
| 23.08.2002 | 0,3497 RON |
| 22.08.2002 | 0,3529 RON |
| 21.08.2002 | 0,3529 RON |
| 20.08.2002 | 0,3525 RON |
| 19.08.2002 | 0,3506 RON |
| 16.08.2002 | 0,3514 RON |
| 15.08.2002 | 0,3501 RON |
| 14.08.2002 | 0,3514 RON |
| 13.08.2002 | 0,3494 RON |
| 12.08.2002 | 0,3462 RON |
| 09.08.2002 | 0,3465 RON |
| 08.08.2002 | 0,3455 RON |
| 07.08.2002 | 0,3444 RON |
| 06.08.2002 | 0,3415 RON |
| 05.08.2002 | 0,3442 RON |
| 02.08.2002 | 0,3446 RON |
| 01.08.2002 | 0,3449 RON |
| 31.07.2002 | 0,3484 RON |
| 30.07.2002 | 0,3505 RON |
| 29.07.2002 | 0,3471 RON |
| 26.07.2002 | 0,3460 RON |
| 25.07.2002 | 0,3476 RON |
| 24.07.2002 | 0,3389 RON |
| 23.07.2002 | 0,3436 RON |
| 22.07.2002 | 0,3499 RON |
| 19.07.2002 | 0,3550 RON |
| 18.07.2002 | 0,3558 RON |
| 17.07.2002 | 0,3559 RON |
| 16.07.2002 | 0,3593 RON |
| 15.07.2002 | 0,3570 RON |
| 12.07.2002 | 0,3543 RON |
| 11.07.2002 | 0,3513 RON |
| 10.07.2002 | 0,3529 RON |
| 09.07.2002 | 0,3571 RON |
| 08.07.2002 | 0,3566 RON |
| 05.07.2002 | 0,3539 RON |
| 04.07.2002 | 0,3554 RON |
| 03.07.2002 | 0,3583 RON |
| 02.07.2002 | 0,3600 RON |
| 01.07.2002 | 0,3643 RON |
| 28.06.2002 | 0,3653 RON |
| 27.06.2002 | 0,3627 RON |
| 26.06.2002 | 0,3643 RON |
| 25.06.2002 | 0,3586 RON |
| 24.06.2002 | 0,3582 RON |
| 21.06.2002 | 0,3550 RON |
| 20.06.2002 | 0,3520 RON |
| 19.06.2002 | 0,3518 RON |
| 18.06.2002 | 0,3494 RON |
| 17.06.2002 | 0,3469 RON |
| 14.06.2002 | 0,3463 RON |
| 13.06.2002 | 0,3439 RON |
| 12.06.2002 | 0,3451 RON |
| 11.06.2002 | 0,3436 RON |
| 10.06.2002 | 0,3412 RON |
| 07.06.2002 | 0,3413 RON |
| 06.06.2002 | 0,3423 RON |
| 05.06.2002 | 0,3426 RON |
| 04.06.2002 | 0,3455 RON |
| 03.06.2002 | 0,3440 RON |
| 31.05.2002 | 0,3448 RON |
| 30.05.2002 | 0,3448 RON |
| 29.05.2002 | 0,3406 RON |
| 28.05.2002 | 0,3403 RON |
| 27.05.2002 | 0,3383 RON |
| 24.05.2002 | 0,3382 RON |
| 23.05.2002 | 0,3404 RON |
| 22.05.2002 | 0,3390 RON |
| 21.05.2002 | 0,3368 RON |
| 20.05.2002 | 0,3347 RON |
| 17.05.2002 | 0,3329 RON |
| 16.05.2002 | 0,3309 RON |
| 15.05.2002 | 0,3288 RON |
| 14.05.2002 | 0,3272 RON |
| 13.05.2002 | 0,3273 RON |
| 10.05.2002 | 0,3265 RON |
| 09.05.2002 | 0,3252 RON |
| 08.05.2002 | 0,3253 RON |
| 07.05.2002 | 0,3260 RON |
| 30.04.2002 | 0,3253 RON |
| 29.04.2002 | 0,3266 RON |
| 26.04.2002 | 0,3242 RON |
| 25.04.2002 | 0,3236 RON |
| 24.04.2002 | 0,3231 RON |
| 23.04.2002 | 0,3217 RON |
| 22.04.2002 | 0,3223 RON |
| 19.04.2002 | 0,3221 RON |
| 18.04.2002 | 0,3221 RON |
| 17.04.2002 | 0,3215 RON |
| 16.04.2002 | 0,3193 RON |
| 15.04.2002 | 0,3197 RON |
| 12.04.2002 | 0,3186 RON |
| 11.04.2002 | 0,3192 RON |
| 10.04.2002 | 0,3185 RON |
| 09.04.2002 | 0,3174 RON |
| 08.04.2002 | 0,3197 RON |
| 05.04.2002 | 0,3213 RON |
| 04.04.2002 | 0,3194 RON |
| 03.04.2002 | 0,3185 RON |
| 02.04.2002 | 0,3195 RON |
| 01.04.2002 | 0,3183 RON |
| 29.03.2002 | 0,3175 RON |
| 28.03.2002 | 0,3182 RON |
| 27.03.2002 | 0,3196 RON |
| 26.03.2002 | 0,3195 RON |
| 25.03.2002 | 0,3213 RON |
| 22.03.2002 | 0,3220 RON |
| 21.03.2002 | 0,3232 RON |
| 20.03.2002 | 0,3190 RON |
| 19.03.2002 | 0,3186 RON |
| 18.03.2002 | 0,3167 RON |
| 15.03.2002 | 0,3169 RON |
| 14.03.2002 | 0,3154 RON |
| 13.03.2002 | 0,3131 RON |
| 12.03.2002 | 0,3141 RON |
| 11.03.2002 | 0,3156 RON |
| 08.03.2002 | 0,3171 RON |
| 07.03.2002 | 0,3162 RON |
| 06.03.2002 | 0,3148 RON |
| 05.03.2002 | 0,3132 RON |
| 04.03.2002 | 0,3108 RON |
| 01.03.2002 | 0,3116 RON |
| 28.02.2002 | 0,3109 RON |
| 27.02.2002 | 0,3096 RON |
| 26.02.2002 | 0,3103 RON |
| 25.02.2002 | 0,3107 RON |
| 22.02.2002 | 0,3087 RON |
| 21.02.2002 | 0,3097 RON |
| 20.02.2002 | 0,3070 RON |
| 19.02.2002 | 0,3037 RON |
| 18.02.2002 | 0,3052 RON |
| 15.02.2002 | 0,3045 RON |
| 14.02.2002 | 0,3039 RON |
| 13.02.2002 | 0,3039 RON |
| 12.02.2002 | 0,3044 RON |
| 11.02.2002 | 0,3047 RON |
| 08.02.2002 | 0,3027 RON |
| 07.02.2002 | 0,3019 RON |
| 06.02.2002 | 0,3015 RON |
| 05.02.2002 | 0,3031 RON |
| 04.02.2002 | 0,3021 RON |
| 01.02.2002 | 0,3014 RON |
| 31.01.2002 | 0,3027 RON |
| 30.01.2002 | 0,3017 RON |
| 29.01.2002 | 0,3014 RON |
| 28.01.2002 | 0,2980 RON |
| 26.01.2002 | 0,2977 RON |
| 25.01.2002 | 0,2993 RON |
| 24.01.2002 | 0,3020 RON |
| 23.01.2002 | 0,3029 RON |
| 22.01.2002 | 0,3067 RON |
| 21.01.2002 | 0,3083 RON |
| 19.01.2002 | 0,3068 RON |
| 18.01.2002 | 0,3044 RON |
| 17.01.2002 | 0,3068 RON |
| 16.01.2002 | 0,3080 RON |
| 15.01.2002 | 0,3103 RON |
| 14.01.2002 | 0,3106 RON |
| 11.01.2002 | 0,3157 RON |
| 10.01.2002 | 0,3127 RON |
| 09.01.2002 | 0,3075 RON |
| 08.01.2002 | 0,3092 RON |
| 07.01.2002 | 0,3137 RON |
| 04.01.2002 | 0,3114 RON |
| 03.01.2002 | 0,3114 RON |