BNR · ISTORIC

Curs BNR 2001

Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2001, într-o singură privire.

Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru HUF.

Cursul HUF în 2001 0.0113 +0.0000 (+0.00%) Ultima cotație: 28.12.2001
Minimul anului
0.0109
22.11.2001
Maximul anului
0.0116
14.12.2001
Evoluție 2001 min 0.0109 · max 0.0116
Media anuală 0.0112
Prima cotație 12.11.2001 0.0111
Ultima cotație 28.12.2001 0.0113
Variație totală +0.0002 +1.80%
Cea mai mare creștere 03.12.2001 +0.0002
Cea mai mare scădere 14.11.2001 -0.0001

Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2001 (HUF)

Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.

Valoare mai mică Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec

Evoluția cursului HUF în 2001

Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.

Lunile extreme din 2001

Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.

Cele mai mici medii lunare

Noi0.0110
Dec0.0114

Cele mai mari medii lunare

Dec0.0114
Noi0.0110

Date importante în 2001

Prima cotație (an)12.11.20010.0111
Ultima cotație (an)28.12.20010.0113
Cea mai mare creștere (zi)03.12.2001+0.0002
Cea mai mare scădere (zi)14.11.2001-0.0001
Cea mai mare valoare14.12.20010.0116
Cea mai mică valoare22.11.20010.0109

Curs HUF pe luni în 2001

LunăMedieMinimMaximValori
Noiembrie 0,0110 0,0109 0,0112 15
Decembrie 0,0114 0,0112 0,0116 17

Valori zilnice HUF/RON în 2001

DataCurs
28.12.2001 0,0113 RON
27.12.2001 0,0113 RON
21.12.2001 0,0114 RON
20.12.2001 0,0114 RON
19.12.2001 0,0115 RON
18.12.2001 0,0116 RON
17.12.2001 0,0116 RON
14.12.2001 0,0116 RON
13.12.2001 0,0115 RON
12.12.2001 0,0115 RON
11.12.2001 0,0114 RON
10.12.2001 0,0113 RON
07.12.2001 0,0114 RON
06.12.2001 0,0113 RON
05.12.2001 0,0113 RON
04.12.2001 0,0112 RON
03.12.2001 0,0113 RON
30.11.2001 0,0111 RON
29.11.2001 0,0112 RON
28.11.2001 0,0111 RON
27.11.2001 0,0110 RON
26.11.2001 0,0110 RON
23.11.2001 0,0110 RON
22.11.2001 0,0109 RON
21.11.2001 0,0110 RON
20.11.2001 0,0111 RON
19.11.2001 0,0110 RON
16.11.2001 0,0110 RON
15.11.2001 0,0111 RON
14.11.2001 0,0110 RON
13.11.2001 0,0111 RON
12.11.2001 0,0111 RON