BNR · ISTORIC
Curs BNR 2013
Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2013, într-o singură privire.
Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru SEK.
Cursul SEK în 2013
0.5079
+0.0071
(+1.42%)
Ultima cotație: 31.12.2013
Minimul anului
0.4921
-0.0335
(-6.37%)
12.12.2013
față de 12.12.2012 (0.5256)
Maximul anului
0.5311
+0.0330
(+6.63%)
03.04.2013
față de 03.04.2012 (0.4981)
Evoluție 2013
min 0.4921 · max 0.5311
Media anuală
0.5110
Prima cotație
03.01.2013
0.5169
Ultima cotație
31.12.2013
0.5079
Variație totală
-0.0090
-1.74%
Cea mai mare creștere
19.06.2013
+0.0071
Cea mai mare scădere
25.06.2013
-0.0087
Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2013 (SEK)
Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.
Valoare mai mică
Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec
Evoluția cursului SEK în 2013
Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.
Lunile extreme din 2013
Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.
Cele mai mici medii lunare
Dec0.4983
Noi0.5004
Mai0.5058
Cele mai mari medii lunare
Mar0.5262
Apr0.5191
Iun0.5164
Date importante în 2013
Prima cotație (an)03.01.20130.5169
Ultima cotație (an)31.12.20130.5079
Cea mai mare creștere (zi)19.06.2013+0.0071
Cea mai mare scădere (zi)25.06.2013-0.0087
Cea mai mare valoare03.04.20130.5311
Cea mai mică valoare12.12.20130.4921
Curs SEK pe luni în 2013
| Lună | Medie | Minim | Maxim | Valori |
|---|---|---|---|---|
| Ianuarie | 0,5077 | 0,4997 | 0,5190 | 21 |
| Februarie | 0,5152 | 0,5083 | 0,5194 | 20 |
| Martie | 0,5262 | 0,5193 | 0,5309 | 21 |
| Aprilie | 0,5191 | 0,5051 | 0,5311 | 22 |
| Mai | 0,5058 | 0,5013 | 0,5091 | 21 |
| Iunie | 0,5164 | 0,5040 | 0,5286 | 19 |
| Iulie | 0,5110 | 0,5054 | 0,5175 | 23 |
| August | 0,5096 | 0,5052 | 0,5124 | 21 |
| Septembrie | 0,5144 | 0,5062 | 0,5195 | 21 |
| Octombrie | 0,5083 | 0,5033 | 0,5153 | 23 |
| Noiembrie | 0,5004 | 0,4960 | 0,5065 | 21 |
| Decembrie | 0,4983 | 0,4921 | 0,5079 | 20 |
Valori zilnice SEK/RON în 2013
| Data | Curs |
|---|---|
| 31.12.2013 | 0,5079 RON |
| 30.12.2013 | 0,5008 RON |
| 27.12.2013 | 0,4970 RON |
| 24.12.2013 | 0,4958 RON |
| 23.12.2013 | 0,4972 RON |
| 20.12.2013 | 0,4990 RON |
| 19.12.2013 | 0,5014 RON |
| 18.12.2013 | 0,4977 RON |
| 17.12.2013 | 0,4929 RON |
| 16.12.2013 | 0,4928 RON |
| 13.12.2013 | 0,4921 RON |
| 12.12.2013 | 0,4921 RON |
| 11.12.2013 | 0,4941 RON |
| 10.12.2013 | 0,4951 RON |
| 09.12.2013 | 0,4978 RON |
| 06.12.2013 | 0,5004 RON |
| 05.12.2013 | 0,5037 RON |
| 04.12.2013 | 0,5052 RON |
| 03.12.2013 | 0,5029 RON |
| 02.12.2013 | 0,4998 RON |
| 29.11.2013 | 0,4979 RON |
| 28.11.2013 | 0,4960 RON |
| 27.11.2013 | 0,4977 RON |
| 26.11.2013 | 0,5003 RON |
| 25.11.2013 | 0,5000 RON |
| 22.11.2013 | 0,5006 RON |
| 21.11.2013 | 0,4980 RON |
| 20.11.2013 | 0,4971 RON |
| 19.11.2013 | 0,4970 RON |
| 18.11.2013 | 0,4975 RON |
| 15.11.2013 | 0,4976 RON |
| 14.11.2013 | 0,4961 RON |
| 13.11.2013 | 0,4978 RON |
| 12.11.2013 | 0,5001 RON |
| 11.11.2013 | 0,5050 RON |
| 08.11.2013 | 0,5030 RON |
| 07.11.2013 | 0,5065 RON |
| 06.11.2013 | 0,5052 RON |
| 05.11.2013 | 0,5053 RON |
| 04.11.2013 | 0,5054 RON |
| 01.11.2013 | 0,5045 RON |
| 31.10.2013 | 0,5033 RON |
| 30.10.2013 | 0,5052 RON |
| 29.10.2013 | 0,5066 RON |
| 28.10.2013 | 0,5089 RON |
| 25.10.2013 | 0,5093 RON |
| 24.10.2013 | 0,5074 RON |
| 23.10.2013 | 0,5056 RON |
| 22.10.2013 | 0,5065 RON |
| 21.10.2013 | 0,5057 RON |
| 18.10.2013 | 0,5080 RON |
| 17.10.2013 | 0,5070 RON |
| 16.10.2013 | 0,5050 RON |
| 15.10.2013 | 0,5087 RON |
| 14.10.2013 | 0,5084 RON |
| 11.10.2013 | 0,5071 RON |
| 10.10.2013 | 0,5066 RON |
| 09.10.2013 | 0,5109 RON |
| 08.10.2013 | 0,5098 RON |
| 07.10.2013 | 0,5066 RON |
| 04.10.2013 | 0,5115 RON |
| 03.10.2013 | 0,5137 RON |
| 02.10.2013 | 0,5145 RON |
| 01.10.2013 | 0,5153 RON |
| 30.09.2013 | 0,5151 RON |
| 27.09.2013 | 0,5151 RON |
| 26.09.2013 | 0,5152 RON |
| 25.09.2013 | 0,5153 RON |
| 24.09.2013 | 0,5181 RON |
| 23.09.2013 | 0,5188 RON |
| 20.09.2013 | 0,5193 RON |
| 19.09.2013 | 0,5195 RON |
| 18.09.2013 | 0,5189 RON |
| 17.09.2013 | 0,5169 RON |
| 16.09.2013 | 0,5118 RON |
| 13.09.2013 | 0,5147 RON |
| 12.09.2013 | 0,5159 RON |
| 11.09.2013 | 0,5149 RON |
| 10.09.2013 | 0,5137 RON |
| 09.09.2013 | 0,5115 RON |
| 06.09.2013 | 0,5130 RON |
| 05.09.2013 | 0,5095 RON |
| 04.09.2013 | 0,5101 RON |
| 03.09.2013 | 0,5094 RON |
| 02.09.2013 | 0,5062 RON |
| 30.08.2013 | 0,5078 RON |
| 29.08.2013 | 0,5111 RON |
| 28.08.2013 | 0,5110 RON |
| 27.08.2013 | 0,5099 RON |
| 26.08.2013 | 0,5080 RON |
| 23.08.2013 | 0,5076 RON |
| 22.08.2013 | 0,5106 RON |
| 21.08.2013 | 0,5095 RON |
| 20.08.2013 | 0,5109 RON |
| 19.08.2013 | 0,5117 RON |
| 16.08.2013 | 0,5122 RON |
| 14.08.2013 | 0,5124 RON |
| 13.08.2013 | 0,5106 RON |
| 12.08.2013 | 0,5105 RON |
| 09.08.2013 | 0,5118 RON |
| 08.08.2013 | 0,5114 RON |
| 07.08.2013 | 0,5074 RON |
| 06.08.2013 | 0,5062 RON |
| 05.08.2013 | 0,5052 RON |
| 02.08.2013 | 0,5064 RON |
| 01.08.2013 | 0,5094 RON |
| 31.07.2013 | 0,5054 RON |
| 30.07.2013 | 0,5056 RON |
| 29.07.2013 | 0,5128 RON |
| 26.07.2013 | 0,5110 RON |
| 25.07.2013 | 0,5101 RON |
| 24.07.2013 | 0,5153 RON |
| 23.07.2013 | 0,5175 RON |
| 22.07.2013 | 0,5161 RON |
| 19.07.2013 | 0,5148 RON |
| 18.07.2013 | 0,5145 RON |
| 17.07.2013 | 0,5129 RON |
| 16.07.2013 | 0,5099 RON |
| 15.07.2013 | 0,5080 RON |
| 12.07.2013 | 0,5081 RON |
| 11.07.2013 | 0,5090 RON |
| 10.07.2013 | 0,5104 RON |
| 09.07.2013 | 0,5097 RON |
| 08.07.2013 | 0,5058 RON |
| 05.07.2013 | 0,5126 RON |
| 04.07.2013 | 0,5104 RON |
| 03.07.2013 | 0,5114 RON |
| 02.07.2013 | 0,5097 RON |
| 01.07.2013 | 0,5114 RON |
| 28.06.2013 | 0,5074 RON |
| 27.06.2013 | 0,5080 RON |
| 26.06.2013 | 0,5040 RON |
| 25.06.2013 | 0,5113 RON |
| 21.06.2013 | 0,5200 RON |
| 20.06.2013 | 0,5286 RON |
| 19.06.2013 | 0,5240 RON |
| 18.06.2013 | 0,5169 RON |
| 17.06.2013 | 0,5181 RON |
| 14.06.2013 | 0,5177 RON |
| 13.06.2013 | 0,5157 RON |
| 12.06.2013 | 0,5170 RON |
| 11.06.2013 | 0,5168 RON |
| 10.06.2013 | 0,5189 RON |
| 07.06.2013 | 0,5253 RON |
| 06.06.2013 | 0,5192 RON |
| 05.06.2013 | 0,5149 RON |
| 04.06.2013 | 0,5133 RON |
| 03.06.2013 | 0,5147 RON |
| 31.05.2013 | 0,5091 RON |
| 30.05.2013 | 0,5044 RON |
| 29.05.2013 | 0,5054 RON |
| 28.05.2013 | 0,5046 RON |
| 27.05.2013 | 0,5064 RON |
| 24.05.2013 | 0,5069 RON |
| 23.05.2013 | 0,5074 RON |
| 22.05.2013 | 0,5086 RON |
| 21.05.2013 | 0,5066 RON |
| 20.05.2013 | 0,5062 RON |
| 17.05.2013 | 0,5056 RON |
| 16.05.2013 | 0,5047 RON |
| 15.05.2013 | 0,5043 RON |
| 14.05.2013 | 0,5013 RON |
| 13.05.2013 | 0,5046 RON |
| 10.05.2013 | 0,5057 RON |
| 09.05.2013 | 0,5068 RON |
| 08.05.2013 | 0,5047 RON |
| 07.05.2013 | 0,5057 RON |
| 03.05.2013 | 0,5050 RON |
| 02.05.2013 | 0,5074 RON |
| 30.04.2013 | 0,5051 RON |
| 29.04.2013 | 0,5051 RON |
| 26.04.2013 | 0,5060 RON |
| 25.04.2013 | 0,5065 RON |
| 24.04.2013 | 0,5058 RON |
| 23.04.2013 | 0,5082 RON |
| 22.04.2013 | 0,5115 RON |
| 19.04.2013 | 0,5124 RON |
| 18.04.2013 | 0,5154 RON |
| 17.04.2013 | 0,5154 RON |
| 16.04.2013 | 0,5235 RON |
| 15.04.2013 | 0,5241 RON |
| 12.04.2013 | 0,5285 RON |
| 11.04.2013 | 0,5275 RON |
| 10.04.2013 | 0,5263 RON |
| 09.04.2013 | 0,5272 RON |
| 08.04.2013 | 0,5273 RON |
| 05.04.2013 | 0,5272 RON |
| 04.04.2013 | 0,5273 RON |
| 03.04.2013 | 0,5311 RON |
| 02.04.2013 | 0,5310 RON |
| 01.04.2013 | 0,5287 RON |
| 29.03.2013 | 0,5286 RON |
| 28.03.2013 | 0,5296 RON |
| 27.03.2013 | 0,5307 RON |
| 26.03.2013 | 0,5274 RON |
| 25.03.2013 | 0,5239 RON |
| 22.03.2013 | 0,5260 RON |
| 21.03.2013 | 0,5275 RON |
| 20.03.2013 | 0,5309 RON |
| 19.03.2013 | 0,5291 RON |
| 18.03.2013 | 0,5294 RON |
| 15.03.2013 | 0,5254 RON |
| 14.03.2013 | 0,5262 RON |
| 13.03.2013 | 0,5286 RON |
| 12.03.2013 | 0,5256 RON |
| 11.03.2013 | 0,5238 RON |
| 08.03.2013 | 0,5241 RON |
| 07.03.2013 | 0,5245 RON |
| 06.03.2013 | 0,5248 RON |
| 05.03.2013 | 0,5239 RON |
| 04.03.2013 | 0,5216 RON |
| 01.03.2013 | 0,5193 RON |
| 28.02.2013 | 0,5169 RON |
| 27.02.2013 | 0,5182 RON |
| 26.02.2013 | 0,5181 RON |
| 25.02.2013 | 0,5178 RON |
| 22.02.2013 | 0,5169 RON |
| 21.02.2013 | 0,5170 RON |
| 20.02.2013 | 0,5194 RON |
| 19.02.2013 | 0,5188 RON |
| 18.02.2013 | 0,5183 RON |
| 15.02.2013 | 0,5192 RON |
| 14.02.2013 | 0,5179 RON |
| 13.02.2013 | 0,5169 RON |
| 12.02.2013 | 0,5136 RON |
| 11.02.2013 | 0,5126 RON |
| 08.02.2013 | 0,5111 RON |
| 07.02.2013 | 0,5124 RON |
| 06.02.2013 | 0,5105 RON |
| 05.02.2013 | 0,5112 RON |
| 04.02.2013 | 0,5092 RON |
| 01.02.2013 | 0,5083 RON |
| 31.01.2013 | 0,5085 RON |
| 30.01.2013 | 0,5091 RON |
| 29.01.2013 | 0,5085 RON |
| 28.01.2013 | 0,5057 RON |
| 25.01.2013 | 0,5029 RON |
| 24.01.2013 | 0,5037 RON |
| 23.01.2013 | 0,5034 RON |
| 22.01.2013 | 0,5016 RON |
| 21.01.2013 | 0,4997 RON |
| 18.01.2013 | 0,5007 RON |
| 17.01.2013 | 0,5007 RON |
| 16.01.2013 | 0,5011 RON |
| 15.01.2013 | 0,5093 RON |
| 14.01.2013 | 0,5073 RON |
| 11.01.2013 | 0,5074 RON |
| 10.01.2013 | 0,5099 RON |
| 09.01.2013 | 0,5132 RON |
| 08.01.2013 | 0,5143 RON |
| 07.01.2013 | 0,5190 RON |
| 04.01.2013 | 0,5190 RON |
| 03.01.2013 | 0,5169 RON |