BNR · ISTORIC

Curs BNR 2002

Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2002, într-o singură privire.

Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru CZK.

Cursul CZK în 2002 0.1111 +0.0002 (+0.18%) Ultima cotație: 30.12.2002
Minimul anului
0.0864
28.01.2002
Maximul anului
0.1133
16.07.2002
Evoluție 2002 min 0.0864 · max 0.1133
Media anuală 0.1015
Prima cotație 03.01.2002 0.0908
Ultima cotație 30.12.2002 0.1111
Variație totală +0.0203 +22.36%
Cea mai mare creștere 28.06.2002 +0.0033
Cea mai mare scădere 23.07.2002 -0.0021

Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2002 (CZK)

Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.

Valoare mai mică Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec

Evoluția cursului CZK în 2002

Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.

Lunile extreme din 2002

Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.

Cele mai mici medii lunare

Ian0.0882
Feb0.0882
Mar0.0914

Cele mai mari medii lunare

Iul0.1101
Dec0.1099
Noi0.1092

Date importante în 2002

Prima cotație (an)03.01.20020.0908
Ultima cotație (an)30.12.20020.1111
Cea mai mare creștere (zi)28.06.2002+0.0033
Cea mai mare scădere (zi)23.07.2002-0.0021
Cea mai mare valoare16.07.20020.1133
Cea mai mică valoare28.01.20020.0864

Curs CZK pe luni în 2002

LunăMedieMinimMaximValori
Ianuarie 0,0882 0,0864 0,0908 23
Februarie 0,0882 0,0867 0,0895 20
Martie 0,0914 0,0894 0,0934 21
Aprilie 0,0965 0,0929 0,0994 22
Mai 0,1007 0,0992 0,1033 19
Iunie 0,1052 0,1024 0,1132 20
Iulie 0,1101 0,1057 0,1133 23
August 0,1052 0,1032 0,1075 22
Septembrie 0,1075 0,1049 0,1089 21
Octombrie 0,1064 0,1046 0,1076 23
Noiembrie 0,1092 0,1075 0,1109 21
Decembrie 0,1099 0,1080 0,1114 19

Valori zilnice CZK/RON în 2002

DataCurs
30.12.2002 0,1111 RON
27.12.2002 0,1109 RON
24.12.2002 0,1101 RON
23.12.2002 0,1097 RON
20.12.2002 0,1105 RON
19.12.2002 0,1106 RON
18.12.2002 0,1109 RON
17.12.2002 0,1114 RON
16.12.2002 0,1105 RON
13.12.2002 0,1108 RON
12.12.2002 0,1100 RON
11.12.2002 0,1097 RON
10.12.2002 0,1096 RON
09.12.2002 0,1095 RON
06.12.2002 0,1091 RON
05.12.2002 0,1088 RON
04.12.2002 0,1083 RON
03.12.2002 0,1080 RON
02.12.2002 0,1081 RON
29.11.2002 0,1081 RON
28.11.2002 0,1076 RON
27.11.2002 0,1075 RON
26.11.2002 0,1078 RON
25.11.2002 0,1088 RON
22.11.2002 0,1098 RON
21.11.2002 0,1096 RON
20.11.2002 0,1096 RON
19.11.2002 0,1109 RON
18.11.2002 0,1106 RON
15.11.2002 0,1102 RON
14.11.2002 0,1100 RON
13.11.2002 0,1101 RON
12.11.2002 0,1106 RON
11.11.2002 0,1108 RON
08.11.2002 0,1096 RON
07.11.2002 0,1086 RON
06.11.2002 0,1084 RON
05.11.2002 0,1091 RON
04.11.2002 0,1084 RON
01.11.2002 0,1076 RON
31.10.2002 0,1076 RON
30.10.2002 0,1066 RON
29.10.2002 0,1066 RON
28.10.2002 0,1053 RON
25.10.2002 0,1050 RON
24.10.2002 0,1054 RON
23.10.2002 0,1058 RON
22.10.2002 0,1064 RON
21.10.2002 0,1063 RON
18.10.2002 0,1059 RON
17.10.2002 0,1046 RON
16.10.2002 0,1055 RON
15.10.2002 0,1060 RON
14.10.2002 0,1065 RON
11.10.2002 0,1066 RON
10.10.2002 0,1072 RON
09.10.2002 0,1060 RON
08.10.2002 0,1068 RON
07.10.2002 0,1069 RON
04.10.2002 0,1074 RON
03.10.2002 0,1076 RON
02.10.2002 0,1073 RON
01.10.2002 0,1075 RON
30.09.2002 0,1073 RON
27.09.2002 0,1066 RON
26.09.2002 0,1067 RON
25.09.2002 0,1067 RON
24.09.2002 0,1068 RON
23.09.2002 0,1083 RON
20.09.2002 0,1089 RON
19.09.2002 0,1080 RON
18.09.2002 0,1071 RON
17.09.2002 0,1049 RON
16.09.2002 0,1057 RON
13.09.2002 0,1078 RON
12.09.2002 0,1080 RON
11.09.2002 0,1085 RON
10.09.2002 0,1087 RON
09.09.2002 0,1076 RON
06.09.2002 0,1084 RON
05.09.2002 0,1083 RON
04.09.2002 0,1079 RON
03.09.2002 0,1081 RON
02.09.2002 0,1078 RON
30.08.2002 0,1074 RON
29.08.2002 0,1075 RON
28.08.2002 0,1065 RON
27.08.2002 0,1060 RON
26.08.2002 0,1053 RON
23.08.2002 0,1044 RON
22.08.2002 0,1042 RON
21.08.2002 0,1049 RON
20.08.2002 0,1056 RON
19.08.2002 0,1038 RON
16.08.2002 0,1038 RON
15.08.2002 0,1032 RON
14.08.2002 0,1044 RON
13.08.2002 0,1034 RON
12.08.2002 0,1035 RON
09.08.2002 0,1045 RON
08.08.2002 0,1044 RON
07.08.2002 0,1051 RON
06.08.2002 0,1057 RON
05.08.2002 0,1068 RON
02.08.2002 0,1069 RON
01.08.2002 0,1060 RON
31.07.2002 0,1063 RON
30.07.2002 0,1066 RON
29.07.2002 0,1057 RON
26.07.2002 0,1068 RON
25.07.2002 0,1077 RON
24.07.2002 0,1074 RON
23.07.2002 0,1074 RON
22.07.2002 0,1095 RON
19.07.2002 0,1112 RON
18.07.2002 0,1108 RON
17.07.2002 0,1119 RON
16.07.2002 0,1133 RON
15.07.2002 0,1119 RON
12.07.2002 0,1111 RON
11.07.2002 0,1112 RON
10.07.2002 0,1132 RON
09.07.2002 0,1123 RON
08.07.2002 0,1114 RON
05.07.2002 0,1104 RON
04.07.2002 0,1106 RON
03.07.2002 0,1107 RON
02.07.2002 0,1115 RON
01.07.2002 0,1127 RON
28.06.2002 0,1132 RON
27.06.2002 0,1099 RON
26.06.2002 0,1104 RON
25.06.2002 0,1085 RON
24.06.2002 0,1074 RON
21.06.2002 0,1058 RON
20.06.2002 0,1046 RON
19.06.2002 0,1047 RON
18.06.2002 0,1040 RON
17.06.2002 0,1034 RON
14.06.2002 0,1044 RON
13.06.2002 0,1032 RON
12.06.2002 0,1039 RON
11.06.2002 0,1032 RON
10.06.2002 0,1031 RON
07.06.2002 0,1030 RON
06.06.2002 0,1024 RON
05.06.2002 0,1025 RON
04.06.2002 0,1040 RON
03.06.2002 0,1028 RON
31.05.2002 0,1033 RON
30.05.2002 0,1028 RON
29.05.2002 0,1020 RON
28.05.2002 0,1019 RON
27.05.2002 0,1010 RON
24.05.2002 0,1008 RON
23.05.2002 0,1015 RON
22.05.2002 0,1007 RON
21.05.2002 0,1005 RON
20.05.2002 0,1008 RON
17.05.2002 0,1005 RON
16.05.2002 0,1005 RON
15.05.2002 0,0998 RON
14.05.2002 0,0994 RON
13.05.2002 0,0998 RON
10.05.2002 0,0997 RON
09.05.2002 0,0992 RON
08.05.2002 0,0997 RON
07.05.2002 0,1000 RON
30.04.2002 0,0987 RON
29.04.2002 0,0994 RON
26.04.2002 0,0985 RON
25.04.2002 0,0986 RON
24.04.2002 0,0979 RON
23.04.2002 0,0981 RON
22.04.2002 0,0983 RON
19.04.2002 0,0983 RON
18.04.2002 0,0973 RON
17.04.2002 0,0973 RON
16.04.2002 0,0967 RON
15.04.2002 0,0970 RON
12.04.2002 0,0963 RON
11.04.2002 0,0963 RON
10.04.2002 0,0954 RON
09.04.2002 0,0948 RON
08.04.2002 0,0939 RON
05.04.2002 0,0945 RON
04.04.2002 0,0952 RON
03.04.2002 0,0944 RON
02.04.2002 0,0941 RON
01.04.2002 0,0929 RON
29.03.2002 0,0928 RON
28.03.2002 0,0921 RON
27.03.2002 0,0925 RON
26.03.2002 0,0925 RON
25.03.2002 0,0932 RON
22.03.2002 0,0934 RON
21.03.2002 0,0933 RON
20.03.2002 0,0919 RON
19.03.2002 0,0919 RON
18.03.2002 0,0915 RON
15.03.2002 0,0917 RON
14.03.2002 0,0912 RON
13.03.2002 0,0905 RON
12.03.2002 0,0904 RON
11.03.2002 0,0905 RON
08.03.2002 0,0908 RON
07.03.2002 0,0907 RON
06.03.2002 0,0900 RON
05.03.2002 0,0896 RON
04.03.2002 0,0894 RON
01.03.2002 0,0895 RON
28.02.2002 0,0892 RON
27.02.2002 0,0886 RON
26.02.2002 0,0884 RON
25.02.2002 0,0895 RON
22.02.2002 0,0890 RON
21.02.2002 0,0889 RON
20.02.2002 0,0884 RON
19.02.2002 0,0876 RON
18.02.2002 0,0880 RON
15.02.2002 0,0883 RON
14.02.2002 0,0883 RON
13.02.2002 0,0886 RON
12.02.2002 0,0886 RON
11.02.2002 0,0886 RON
08.02.2002 0,0883 RON
07.02.2002 0,0872 RON
06.02.2002 0,0873 RON
05.02.2002 0,0879 RON
04.02.2002 0,0873 RON
01.02.2002 0,0867 RON
31.01.2002 0,0872 RON
30.01.2002 0,0872 RON
29.01.2002 0,0871 RON
28.01.2002 0,0864 RON
26.01.2002 0,0865 RON
25.01.2002 0,0867 RON
24.01.2002 0,0870 RON
23.01.2002 0,0878 RON
22.01.2002 0,0879 RON
21.01.2002 0,0882 RON
19.01.2002 0,0886 RON
18.01.2002 0,0886 RON
17.01.2002 0,0878 RON
16.01.2002 0,0880 RON
15.01.2002 0,0886 RON
14.01.2002 0,0884 RON
11.01.2002 0,0897 RON
10.01.2002 0,0895 RON
09.01.2002 0,0885 RON
08.01.2002 0,0887 RON
07.01.2002 0,0897 RON
04.01.2002 0,0898 RON
03.01.2002 0,0908 RON