BNR · ISTORIC
Curs BNR 2004
Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2004, într-o singură privire.
Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru HUF.
Cursul HUF în 2004
0.0161
+0.0001
(+0.63%)
Ultima cotație: 31.12.2004
Minimul anului
0.0152
+0.0006
(+4.11%)
03.02.2004
față de 03.02.2003 (0.0146)
Maximul anului
0.0168
+0.0018
(+12.00%)
23.09.2004
față de 23.09.2003 (0.0150)
Evoluție 2004
min 0.0152 · max 0.0168
Media anuală
0.0161
Prima cotație
05.01.2004
0.0158
Ultima cotație
31.12.2004
0.0161
Variație totală
+0.0003
+1.90%
Cea mai mare creștere
08.11.2004
+0.0004
Cea mai mare scădere
09.01.2004
-0.0004
Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2004 (HUF)
Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.
Valoare mai mică
Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec
Evoluția cursului HUF în 2004
Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.
Lunile extreme din 2004
Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.
Cele mai mici medii lunare
Feb0.0154
Ian0.0155
Dec0.0158
Cele mai mari medii lunare
Oct0.0167
Sep0.0166
Aug0.0165
Date importante în 2004
Prima cotație (an)05.01.20040.0158
Ultima cotație (an)31.12.20040.0161
Cea mai mare creștere (zi)08.11.2004+0.0004
Cea mai mare scădere (zi)09.01.2004-0.0004
Cea mai mare valoare23.09.20040.0168
Cea mai mică valoare03.02.20040.0152
Curs HUF pe luni în 2004
| Lună | Medie | Minim | Maxim | Valori |
|---|---|---|---|---|
| Ianuarie | 0,0155 | 0,0153 | 0,0160 | 20 |
| Februarie | 0,0154 | 0,0152 | 0,0156 | 20 |
| Martie | 0,0158 | 0,0155 | 0,0164 | 23 |
| Aprilie | 0,0163 | 0,0160 | 0,0165 | 21 |
| Mai | 0,0160 | 0,0158 | 0,0162 | 21 |
| Iunie | 0,0161 | 0,0159 | 0,0162 | 22 |
| Iulie | 0,0164 | 0,0162 | 0,0166 | 22 |
| August | 0,0165 | 0,0163 | 0,0165 | 22 |
| Septembrie | 0,0166 | 0,0164 | 0,0168 | 22 |
| Octombrie | 0,0167 | 0,0166 | 0,0167 | 21 |
| Noiembrie | 0,0162 | 0,0156 | 0,0166 | 22 |
| Decembrie | 0,0158 | 0,0153 | 0,0161 | 22 |
Valori zilnice HUF/RON în 2004
| Data | Curs |
|---|---|
| 31.12.2004 | 0,0161 RON |
| 30.12.2004 | 0,0160 RON |
| 29.12.2004 | 0,0160 RON |
| 28.12.2004 | 0,0161 RON |
| 27.12.2004 | 0,0160 RON |
| 24.12.2004 | 0,0157 RON |
| 23.12.2004 | 0,0155 RON |
| 22.12.2004 | 0,0155 RON |
| 21.12.2004 | 0,0157 RON |
| 20.12.2004 | 0,0158 RON |
| 17.12.2004 | 0,0157 RON |
| 16.12.2004 | 0,0157 RON |
| 15.12.2004 | 0,0160 RON |
| 14.12.2004 | 0,0160 RON |
| 13.12.2004 | 0,0159 RON |
| 10.12.2004 | 0,0156 RON |
| 09.12.2004 | 0,0155 RON |
| 08.12.2004 | 0,0156 RON |
| 07.12.2004 | 0,0156 RON |
| 06.12.2004 | 0,0156 RON |
| 03.12.2004 | 0,0153 RON |
| 02.12.2004 | 0,0157 RON |
| 30.11.2004 | 0,0156 RON |
| 29.11.2004 | 0,0158 RON |
| 26.11.2004 | 0,0161 RON |
| 25.11.2004 | 0,0161 RON |
| 24.11.2004 | 0,0161 RON |
| 23.11.2004 | 0,0161 RON |
| 22.11.2004 | 0,0160 RON |
| 19.11.2004 | 0,0160 RON |
| 18.11.2004 | 0,0163 RON |
| 17.11.2004 | 0,0163 RON |
| 16.11.2004 | 0,0162 RON |
| 15.11.2004 | 0,0163 RON |
| 12.11.2004 | 0,0164 RON |
| 11.11.2004 | 0,0165 RON |
| 10.11.2004 | 0,0165 RON |
| 09.11.2004 | 0,0165 RON |
| 08.11.2004 | 0,0166 RON |
| 05.11.2004 | 0,0162 RON |
| 04.11.2004 | 0,0161 RON |
| 03.11.2004 | 0,0162 RON |
| 02.11.2004 | 0,0165 RON |
| 01.11.2004 | 0,0166 RON |
| 29.10.2004 | 0,0166 RON |
| 28.10.2004 | 0,0166 RON |
| 27.10.2004 | 0,0166 RON |
| 26.10.2004 | 0,0166 RON |
| 25.10.2004 | 0,0166 RON |
| 22.10.2004 | 0,0166 RON |
| 21.10.2004 | 0,0166 RON |
| 20.10.2004 | 0,0167 RON |
| 19.10.2004 | 0,0167 RON |
| 18.10.2004 | 0,0167 RON |
| 15.10.2004 | 0,0166 RON |
| 14.10.2004 | 0,0167 RON |
| 13.10.2004 | 0,0166 RON |
| 12.10.2004 | 0,0166 RON |
| 11.10.2004 | 0,0167 RON |
| 08.10.2004 | 0,0167 RON |
| 07.10.2004 | 0,0167 RON |
| 06.10.2004 | 0,0167 RON |
| 05.10.2004 | 0,0167 RON |
| 04.10.2004 | 0,0167 RON |
| 01.10.2004 | 0,0167 RON |
| 30.09.2004 | 0,0167 RON |
| 29.09.2004 | 0,0166 RON |
| 28.09.2004 | 0,0167 RON |
| 27.09.2004 | 0,0167 RON |
| 24.09.2004 | 0,0167 RON |
| 23.09.2004 | 0,0168 RON |
| 22.09.2004 | 0,0167 RON |
| 21.09.2004 | 0,0167 RON |
| 20.09.2004 | 0,0167 RON |
| 17.09.2004 | 0,0166 RON |
| 16.09.2004 | 0,0166 RON |
| 15.09.2004 | 0,0166 RON |
| 14.09.2004 | 0,0165 RON |
| 13.09.2004 | 0,0165 RON |
| 10.09.2004 | 0,0164 RON |
| 09.09.2004 | 0,0165 RON |
| 08.09.2004 | 0,0164 RON |
| 07.09.2004 | 0,0166 RON |
| 06.09.2004 | 0,0165 RON |
| 03.09.2004 | 0,0165 RON |
| 02.09.2004 | 0,0165 RON |
| 01.09.2004 | 0,0165 RON |
| 31.08.2004 | 0,0165 RON |
| 30.08.2004 | 0,0165 RON |
| 27.08.2004 | 0,0165 RON |
| 26.08.2004 | 0,0164 RON |
| 25.08.2004 | 0,0164 RON |
| 24.08.2004 | 0,0165 RON |
| 23.08.2004 | 0,0163 RON |
| 20.08.2004 | 0,0163 RON |
| 19.08.2004 | 0,0165 RON |
| 18.08.2004 | 0,0165 RON |
| 17.08.2004 | 0,0165 RON |
| 16.08.2004 | 0,0165 RON |
| 13.08.2004 | 0,0164 RON |
| 12.08.2004 | 0,0165 RON |
| 11.08.2004 | 0,0164 RON |
| 10.08.2004 | 0,0165 RON |
| 09.08.2004 | 0,0165 RON |
| 06.08.2004 | 0,0165 RON |
| 05.08.2004 | 0,0164 RON |
| 04.08.2004 | 0,0164 RON |
| 03.08.2004 | 0,0164 RON |
| 02.08.2004 | 0,0165 RON |
| 30.07.2004 | 0,0166 RON |
| 29.07.2004 | 0,0166 RON |
| 28.07.2004 | 0,0166 RON |
| 27.07.2004 | 0,0166 RON |
| 26.07.2004 | 0,0165 RON |
| 23.07.2004 | 0,0165 RON |
| 22.07.2004 | 0,0164 RON |
| 21.07.2004 | 0,0165 RON |
| 20.07.2004 | 0,0164 RON |
| 19.07.2004 | 0,0164 RON |
| 16.07.2004 | 0,0164 RON |
| 15.07.2004 | 0,0164 RON |
| 14.07.2004 | 0,0164 RON |
| 13.07.2004 | 0,0163 RON |
| 12.07.2004 | 0,0162 RON |
| 09.07.2004 | 0,0163 RON |
| 08.07.2004 | 0,0163 RON |
| 07.07.2004 | 0,0163 RON |
| 06.07.2004 | 0,0163 RON |
| 05.07.2004 | 0,0163 RON |
| 02.07.2004 | 0,0162 RON |
| 01.07.2004 | 0,0162 RON |
| 30.06.2004 | 0,0161 RON |
| 29.06.2004 | 0,0161 RON |
| 28.06.2004 | 0,0161 RON |
| 25.06.2004 | 0,0161 RON |
| 24.06.2004 | 0,0161 RON |
| 23.06.2004 | 0,0160 RON |
| 22.06.2004 | 0,0159 RON |
| 21.06.2004 | 0,0160 RON |
| 18.06.2004 | 0,0159 RON |
| 17.06.2004 | 0,0161 RON |
| 16.06.2004 | 0,0161 RON |
| 15.06.2004 | 0,0161 RON |
| 14.06.2004 | 0,0161 RON |
| 11.06.2004 | 0,0161 RON |
| 10.06.2004 | 0,0161 RON |
| 09.06.2004 | 0,0162 RON |
| 08.06.2004 | 0,0162 RON |
| 07.06.2004 | 0,0162 RON |
| 04.06.2004 | 0,0162 RON |
| 03.06.2004 | 0,0162 RON |
| 02.06.2004 | 0,0162 RON |
| 01.06.2004 | 0,0162 RON |
| 31.05.2004 | 0,0162 RON |
| 28.05.2004 | 0,0162 RON |
| 27.05.2004 | 0,0162 RON |
| 26.05.2004 | 0,0162 RON |
| 25.05.2004 | 0,0162 RON |
| 24.05.2004 | 0,0161 RON |
| 21.05.2004 | 0,0161 RON |
| 20.05.2004 | 0,0161 RON |
| 19.05.2004 | 0,0161 RON |
| 18.05.2004 | 0,0160 RON |
| 17.05.2004 | 0,0158 RON |
| 14.05.2004 | 0,0158 RON |
| 13.05.2004 | 0,0158 RON |
| 12.05.2004 | 0,0160 RON |
| 11.05.2004 | 0,0159 RON |
| 10.05.2004 | 0,0159 RON |
| 07.05.2004 | 0,0160 RON |
| 06.05.2004 | 0,0161 RON |
| 05.05.2004 | 0,0161 RON |
| 04.05.2004 | 0,0160 RON |
| 03.05.2004 | 0,0161 RON |
| 30.04.2004 | 0,0161 RON |
| 29.04.2004 | 0,0160 RON |
| 28.04.2004 | 0,0161 RON |
| 27.04.2004 | 0,0162 RON |
| 26.04.2004 | 0,0162 RON |
| 23.04.2004 | 0,0161 RON |
| 22.04.2004 | 0,0161 RON |
| 21.04.2004 | 0,0162 RON |
| 20.04.2004 | 0,0162 RON |
| 19.04.2004 | 0,0162 RON |
| 16.04.2004 | 0,0162 RON |
| 15.04.2004 | 0,0161 RON |
| 14.04.2004 | 0,0163 RON |
| 13.04.2004 | 0,0164 RON |
| 09.04.2004 | 0,0165 RON |
| 08.04.2004 | 0,0164 RON |
| 07.04.2004 | 0,0165 RON |
| 06.04.2004 | 0,0165 RON |
| 05.04.2004 | 0,0164 RON |
| 02.04.2004 | 0,0164 RON |
| 01.04.2004 | 0,0165 RON |
| 31.03.2004 | 0,0164 RON |
| 30.03.2004 | 0,0163 RON |
| 29.03.2004 | 0,0162 RON |
| 26.03.2004 | 0,0161 RON |
| 25.03.2004 | 0,0160 RON |
| 24.03.2004 | 0,0159 RON |
| 23.03.2004 | 0,0159 RON |
| 22.03.2004 | 0,0158 RON |
| 19.03.2004 | 0,0158 RON |
| 18.03.2004 | 0,0157 RON |
| 17.03.2004 | 0,0157 RON |
| 16.03.2004 | 0,0157 RON |
| 15.03.2004 | 0,0157 RON |
| 12.03.2004 | 0,0158 RON |
| 11.03.2004 | 0,0158 RON |
| 10.03.2004 | 0,0157 RON |
| 09.03.2004 | 0,0157 RON |
| 08.03.2004 | 0,0157 RON |
| 05.03.2004 | 0,0156 RON |
| 04.03.2004 | 0,0156 RON |
| 03.03.2004 | 0,0155 RON |
| 02.03.2004 | 0,0155 RON |
| 01.03.2004 | 0,0155 RON |
| 27.02.2004 | 0,0155 RON |
| 26.02.2004 | 0,0155 RON |
| 25.02.2004 | 0,0156 RON |
| 24.02.2004 | 0,0155 RON |
| 23.02.2004 | 0,0155 RON |
| 20.02.2004 | 0,0155 RON |
| 19.02.2004 | 0,0154 RON |
| 18.02.2004 | 0,0154 RON |
| 17.02.2004 | 0,0154 RON |
| 16.02.2004 | 0,0154 RON |
| 13.02.2004 | 0,0155 RON |
| 12.02.2004 | 0,0154 RON |
| 11.02.2004 | 0,0154 RON |
| 10.02.2004 | 0,0154 RON |
| 09.02.2004 | 0,0154 RON |
| 06.02.2004 | 0,0153 RON |
| 05.02.2004 | 0,0154 RON |
| 04.02.2004 | 0,0153 RON |
| 03.02.2004 | 0,0152 RON |
| 02.02.2004 | 0,0154 RON |
| 30.01.2004 | 0,0153 RON |
| 29.01.2004 | 0,0155 RON |
| 28.01.2004 | 0,0155 RON |
| 27.01.2004 | 0,0155 RON |
| 26.01.2004 | 0,0156 RON |
| 23.01.2004 | 0,0156 RON |
| 22.01.2004 | 0,0156 RON |
| 21.01.2004 | 0,0155 RON |
| 20.01.2004 | 0,0155 RON |
| 19.01.2004 | 0,0155 RON |
| 16.01.2004 | 0,0154 RON |
| 15.01.2004 | 0,0155 RON |
| 14.01.2004 | 0,0155 RON |
| 13.01.2004 | 0,0153 RON |
| 12.01.2004 | 0,0153 RON |
| 09.01.2004 | 0,0153 RON |
| 08.01.2004 | 0,0157 RON |
| 07.01.2004 | 0,0157 RON |
| 06.01.2004 | 0,0160 RON |
| 05.01.2004 | 0,0158 RON |