BNR · ISTORIC

Curs BNR 2004

Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2004, într-o singură privire.

Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru HUF.

Cursul HUF în 2004 0.0161 +0.0001 (+0.63%) Ultima cotație: 31.12.2004
Minimul anului
0.0152 +0.0006 (+4.11%)
03.02.2004 față de 03.02.2003 (0.0146)
Maximul anului
0.0168 +0.0018 (+12.00%)
23.09.2004 față de 23.09.2003 (0.0150)
Evoluție 2004 min 0.0152 · max 0.0168
Media anuală 0.0161
Prima cotație 05.01.2004 0.0158
Ultima cotație 31.12.2004 0.0161
Variație totală +0.0003 +1.90%
Cea mai mare creștere 08.11.2004 +0.0004
Cea mai mare scădere 09.01.2004 -0.0004

Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2004 (HUF)

Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.

Valoare mai mică Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec

Evoluția cursului HUF în 2004

Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.

Lunile extreme din 2004

Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.

Cele mai mici medii lunare

Feb0.0154
Ian0.0155
Dec0.0158

Cele mai mari medii lunare

Oct0.0167
Sep0.0166
Aug0.0165

Date importante în 2004

Prima cotație (an)05.01.20040.0158
Ultima cotație (an)31.12.20040.0161
Cea mai mare creștere (zi)08.11.2004+0.0004
Cea mai mare scădere (zi)09.01.2004-0.0004
Cea mai mare valoare23.09.20040.0168
Cea mai mică valoare03.02.20040.0152

Curs HUF pe luni în 2004

LunăMedieMinimMaximValori
Ianuarie 0,0155 0,0153 0,0160 20
Februarie 0,0154 0,0152 0,0156 20
Martie 0,0158 0,0155 0,0164 23
Aprilie 0,0163 0,0160 0,0165 21
Mai 0,0160 0,0158 0,0162 21
Iunie 0,0161 0,0159 0,0162 22
Iulie 0,0164 0,0162 0,0166 22
August 0,0165 0,0163 0,0165 22
Septembrie 0,0166 0,0164 0,0168 22
Octombrie 0,0167 0,0166 0,0167 21
Noiembrie 0,0162 0,0156 0,0166 22
Decembrie 0,0158 0,0153 0,0161 22

Valori zilnice HUF/RON în 2004

DataCurs
31.12.2004 0,0161 RON
30.12.2004 0,0160 RON
29.12.2004 0,0160 RON
28.12.2004 0,0161 RON
27.12.2004 0,0160 RON
24.12.2004 0,0157 RON
23.12.2004 0,0155 RON
22.12.2004 0,0155 RON
21.12.2004 0,0157 RON
20.12.2004 0,0158 RON
17.12.2004 0,0157 RON
16.12.2004 0,0157 RON
15.12.2004 0,0160 RON
14.12.2004 0,0160 RON
13.12.2004 0,0159 RON
10.12.2004 0,0156 RON
09.12.2004 0,0155 RON
08.12.2004 0,0156 RON
07.12.2004 0,0156 RON
06.12.2004 0,0156 RON
03.12.2004 0,0153 RON
02.12.2004 0,0157 RON
30.11.2004 0,0156 RON
29.11.2004 0,0158 RON
26.11.2004 0,0161 RON
25.11.2004 0,0161 RON
24.11.2004 0,0161 RON
23.11.2004 0,0161 RON
22.11.2004 0,0160 RON
19.11.2004 0,0160 RON
18.11.2004 0,0163 RON
17.11.2004 0,0163 RON
16.11.2004 0,0162 RON
15.11.2004 0,0163 RON
12.11.2004 0,0164 RON
11.11.2004 0,0165 RON
10.11.2004 0,0165 RON
09.11.2004 0,0165 RON
08.11.2004 0,0166 RON
05.11.2004 0,0162 RON
04.11.2004 0,0161 RON
03.11.2004 0,0162 RON
02.11.2004 0,0165 RON
01.11.2004 0,0166 RON
29.10.2004 0,0166 RON
28.10.2004 0,0166 RON
27.10.2004 0,0166 RON
26.10.2004 0,0166 RON
25.10.2004 0,0166 RON
22.10.2004 0,0166 RON
21.10.2004 0,0166 RON
20.10.2004 0,0167 RON
19.10.2004 0,0167 RON
18.10.2004 0,0167 RON
15.10.2004 0,0166 RON
14.10.2004 0,0167 RON
13.10.2004 0,0166 RON
12.10.2004 0,0166 RON
11.10.2004 0,0167 RON
08.10.2004 0,0167 RON
07.10.2004 0,0167 RON
06.10.2004 0,0167 RON
05.10.2004 0,0167 RON
04.10.2004 0,0167 RON
01.10.2004 0,0167 RON
30.09.2004 0,0167 RON
29.09.2004 0,0166 RON
28.09.2004 0,0167 RON
27.09.2004 0,0167 RON
24.09.2004 0,0167 RON
23.09.2004 0,0168 RON
22.09.2004 0,0167 RON
21.09.2004 0,0167 RON
20.09.2004 0,0167 RON
17.09.2004 0,0166 RON
16.09.2004 0,0166 RON
15.09.2004 0,0166 RON
14.09.2004 0,0165 RON
13.09.2004 0,0165 RON
10.09.2004 0,0164 RON
09.09.2004 0,0165 RON
08.09.2004 0,0164 RON
07.09.2004 0,0166 RON
06.09.2004 0,0165 RON
03.09.2004 0,0165 RON
02.09.2004 0,0165 RON
01.09.2004 0,0165 RON
31.08.2004 0,0165 RON
30.08.2004 0,0165 RON
27.08.2004 0,0165 RON
26.08.2004 0,0164 RON
25.08.2004 0,0164 RON
24.08.2004 0,0165 RON
23.08.2004 0,0163 RON
20.08.2004 0,0163 RON
19.08.2004 0,0165 RON
18.08.2004 0,0165 RON
17.08.2004 0,0165 RON
16.08.2004 0,0165 RON
13.08.2004 0,0164 RON
12.08.2004 0,0165 RON
11.08.2004 0,0164 RON
10.08.2004 0,0165 RON
09.08.2004 0,0165 RON
06.08.2004 0,0165 RON
05.08.2004 0,0164 RON
04.08.2004 0,0164 RON
03.08.2004 0,0164 RON
02.08.2004 0,0165 RON
30.07.2004 0,0166 RON
29.07.2004 0,0166 RON
28.07.2004 0,0166 RON
27.07.2004 0,0166 RON
26.07.2004 0,0165 RON
23.07.2004 0,0165 RON
22.07.2004 0,0164 RON
21.07.2004 0,0165 RON
20.07.2004 0,0164 RON
19.07.2004 0,0164 RON
16.07.2004 0,0164 RON
15.07.2004 0,0164 RON
14.07.2004 0,0164 RON
13.07.2004 0,0163 RON
12.07.2004 0,0162 RON
09.07.2004 0,0163 RON
08.07.2004 0,0163 RON
07.07.2004 0,0163 RON
06.07.2004 0,0163 RON
05.07.2004 0,0163 RON
02.07.2004 0,0162 RON
01.07.2004 0,0162 RON
30.06.2004 0,0161 RON
29.06.2004 0,0161 RON
28.06.2004 0,0161 RON
25.06.2004 0,0161 RON
24.06.2004 0,0161 RON
23.06.2004 0,0160 RON
22.06.2004 0,0159 RON
21.06.2004 0,0160 RON
18.06.2004 0,0159 RON
17.06.2004 0,0161 RON
16.06.2004 0,0161 RON
15.06.2004 0,0161 RON
14.06.2004 0,0161 RON
11.06.2004 0,0161 RON
10.06.2004 0,0161 RON
09.06.2004 0,0162 RON
08.06.2004 0,0162 RON
07.06.2004 0,0162 RON
04.06.2004 0,0162 RON
03.06.2004 0,0162 RON
02.06.2004 0,0162 RON
01.06.2004 0,0162 RON
31.05.2004 0,0162 RON
28.05.2004 0,0162 RON
27.05.2004 0,0162 RON
26.05.2004 0,0162 RON
25.05.2004 0,0162 RON
24.05.2004 0,0161 RON
21.05.2004 0,0161 RON
20.05.2004 0,0161 RON
19.05.2004 0,0161 RON
18.05.2004 0,0160 RON
17.05.2004 0,0158 RON
14.05.2004 0,0158 RON
13.05.2004 0,0158 RON
12.05.2004 0,0160 RON
11.05.2004 0,0159 RON
10.05.2004 0,0159 RON
07.05.2004 0,0160 RON
06.05.2004 0,0161 RON
05.05.2004 0,0161 RON
04.05.2004 0,0160 RON
03.05.2004 0,0161 RON
30.04.2004 0,0161 RON
29.04.2004 0,0160 RON
28.04.2004 0,0161 RON
27.04.2004 0,0162 RON
26.04.2004 0,0162 RON
23.04.2004 0,0161 RON
22.04.2004 0,0161 RON
21.04.2004 0,0162 RON
20.04.2004 0,0162 RON
19.04.2004 0,0162 RON
16.04.2004 0,0162 RON
15.04.2004 0,0161 RON
14.04.2004 0,0163 RON
13.04.2004 0,0164 RON
09.04.2004 0,0165 RON
08.04.2004 0,0164 RON
07.04.2004 0,0165 RON
06.04.2004 0,0165 RON
05.04.2004 0,0164 RON
02.04.2004 0,0164 RON
01.04.2004 0,0165 RON
31.03.2004 0,0164 RON
30.03.2004 0,0163 RON
29.03.2004 0,0162 RON
26.03.2004 0,0161 RON
25.03.2004 0,0160 RON
24.03.2004 0,0159 RON
23.03.2004 0,0159 RON
22.03.2004 0,0158 RON
19.03.2004 0,0158 RON
18.03.2004 0,0157 RON
17.03.2004 0,0157 RON
16.03.2004 0,0157 RON
15.03.2004 0,0157 RON
12.03.2004 0,0158 RON
11.03.2004 0,0158 RON
10.03.2004 0,0157 RON
09.03.2004 0,0157 RON
08.03.2004 0,0157 RON
05.03.2004 0,0156 RON
04.03.2004 0,0156 RON
03.03.2004 0,0155 RON
02.03.2004 0,0155 RON
01.03.2004 0,0155 RON
27.02.2004 0,0155 RON
26.02.2004 0,0155 RON
25.02.2004 0,0156 RON
24.02.2004 0,0155 RON
23.02.2004 0,0155 RON
20.02.2004 0,0155 RON
19.02.2004 0,0154 RON
18.02.2004 0,0154 RON
17.02.2004 0,0154 RON
16.02.2004 0,0154 RON
13.02.2004 0,0155 RON
12.02.2004 0,0154 RON
11.02.2004 0,0154 RON
10.02.2004 0,0154 RON
09.02.2004 0,0154 RON
06.02.2004 0,0153 RON
05.02.2004 0,0154 RON
04.02.2004 0,0153 RON
03.02.2004 0,0152 RON
02.02.2004 0,0154 RON
30.01.2004 0,0153 RON
29.01.2004 0,0155 RON
28.01.2004 0,0155 RON
27.01.2004 0,0155 RON
26.01.2004 0,0156 RON
23.01.2004 0,0156 RON
22.01.2004 0,0156 RON
21.01.2004 0,0155 RON
20.01.2004 0,0155 RON
19.01.2004 0,0155 RON
16.01.2004 0,0154 RON
15.01.2004 0,0155 RON
14.01.2004 0,0155 RON
13.01.2004 0,0153 RON
12.01.2004 0,0153 RON
09.01.2004 0,0153 RON
08.01.2004 0,0157 RON
07.01.2004 0,0157 RON
06.01.2004 0,0160 RON
05.01.2004 0,0158 RON