BNR · ISTORIC

Curs BNR 2015

Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2015, într-o singură privire.

Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru HUF.

Cursul HUF în 2015 0.0143 -0.0001 (-0.79%) Ultima cotație: 31.12.2015
Minimul anului
0.0138 -0.0012 (-8.27%)
15.01.2015 față de 15.01.2014 (0.0151)
Maximul anului
0.0149 +0.0004 (+2.81%)
15.04.2015 față de 15.04.2014 (0.0145)
Evoluție 2015 min 0.0138 · max 0.0149
Media anuală 0.0143
Prima cotație 05.01.2015 0.0141
Ultima cotație 31.12.2015 0.0143
Variație totală +0.0003 +1.92%
Cea mai mare creștere 16.01.2015 +0.0002
Cea mai mare scădere 16.04.2015 -0.0002

Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2015 (HUF)

Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.

Valoare mai mică Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec

Evoluția cursului HUF în 2015

Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.

Lunile extreme din 2015

Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.

Cele mai mici medii lunare

Sep0.0141
Ian0.0142
Aug0.0142

Cele mai mari medii lunare

Apr0.0147
Mar0.0146
Mai0.0145

Date importante în 2015

Prima cotație (an)05.01.20150.0141
Ultima cotație (an)31.12.20150.0143
Cea mai mare creștere (zi)16.01.2015+0.0002
Cea mai mare scădere (zi)16.04.2015-0.0002
Cea mai mare valoare15.04.20150.0149
Cea mai mică valoare15.01.20150.0138

Curs HUF pe luni în 2015

LunăMedieMinimMaximValori
Ianuarie 0,0142 0,0138 0,0144 20
Februarie 0,0144 0,0142 0,0146 20
Martie 0,0146 0,0145 0,0147 22
Aprilie 0,0147 0,0146 0,0149 21
Mai 0,0145 0,0144 0,0147 20
Iunie 0,0143 0,0141 0,0145 21
Iulie 0,0142 0,0141 0,0143 23
August 0,0142 0,0141 0,0143 21
Septembrie 0,0141 0,0140 0,0143 22
Octombrie 0,0142 0,0141 0,0143 22
Noiembrie 0,0142 0,0141 0,0144 20
Decembrie 0,0143 0,0142 0,0145 21

Valori zilnice HUF/RON în 2015

DataCurs
31.12.2015 0,0143 RON
30.12.2015 0,0145 RON
29.12.2015 0,0144 RON
28.12.2015 0,0144 RON
24.12.2015 0,0143 RON
23.12.2015 0,0144 RON
22.12.2015 0,0144 RON
21.12.2015 0,0144 RON
18.12.2015 0,0143 RON
17.12.2015 0,0143 RON
16.12.2015 0,0143 RON
15.12.2015 0,0142 RON
14.12.2015 0,0142 RON
11.12.2015 0,0143 RON
10.12.2015 0,0142 RON
09.12.2015 0,0143 RON
08.12.2015 0,0143 RON
07.12.2015 0,0144 RON
04.12.2015 0,0143 RON
03.12.2015 0,0144 RON
02.12.2015 0,0143 RON
27.11.2015 0,0143 RON
26.11.2015 0,0142 RON
25.11.2015 0,0143 RON
24.11.2015 0,0143 RON
23.11.2015 0,0143 RON
20.11.2015 0,0144 RON
19.11.2015 0,0143 RON
18.11.2015 0,0143 RON
17.11.2015 0,0142 RON
16.11.2015 0,0142 RON
13.11.2015 0,0142 RON
12.11.2015 0,0142 RON
11.11.2015 0,0142 RON
10.11.2015 0,0142 RON
09.11.2015 0,0142 RON
06.11.2015 0,0142 RON
05.11.2015 0,0141 RON
04.11.2015 0,0141 RON
03.11.2015 0,0141 RON
02.11.2015 0,0142 RON
30.10.2015 0,0143 RON
29.10.2015 0,0142 RON
28.10.2015 0,0142 RON
27.10.2015 0,0142 RON
26.10.2015 0,0143 RON
23.10.2015 0,0143 RON
22.10.2015 0,0142 RON
21.10.2015 0,0142 RON
20.10.2015 0,0142 RON
19.10.2015 0,0143 RON
16.10.2015 0,0143 RON
15.10.2015 0,0143 RON
14.10.2015 0,0142 RON
13.10.2015 0,0142 RON
12.10.2015 0,0142 RON
09.10.2015 0,0142 RON
08.10.2015 0,0141 RON
07.10.2015 0,0142 RON
06.10.2015 0,0141 RON
05.10.2015 0,0142 RON
02.10.2015 0,0141 RON
01.10.2015 0,0141 RON
30.09.2015 0,0141 RON
29.09.2015 0,0141 RON
28.09.2015 0,0140 RON
25.09.2015 0,0140 RON
24.09.2015 0,0141 RON
23.09.2015 0,0142 RON
22.09.2015 0,0143 RON
21.09.2015 0,0143 RON
18.09.2015 0,0143 RON
17.09.2015 0,0142 RON
16.09.2015 0,0142 RON
15.09.2015 0,0141 RON
14.09.2015 0,0141 RON
11.09.2015 0,0140 RON
10.09.2015 0,0141 RON
09.09.2015 0,0141 RON
08.09.2015 0,0141 RON
07.09.2015 0,0141 RON
04.09.2015 0,0141 RON
03.09.2015 0,0141 RON
02.09.2015 0,0141 RON
01.09.2015 0,0141 RON
31.08.2015 0,0141 RON
28.08.2015 0,0141 RON
27.08.2015 0,0141 RON
26.08.2015 0,0141 RON
25.08.2015 0,0142 RON
24.08.2015 0,0141 RON
21.08.2015 0,0142 RON
20.08.2015 0,0142 RON
19.08.2015 0,0143 RON
18.08.2015 0,0143 RON
17.08.2015 0,0143 RON
14.08.2015 0,0143 RON
13.08.2015 0,0142 RON
12.08.2015 0,0142 RON
11.08.2015 0,0142 RON
10.08.2015 0,0142 RON
07.08.2015 0,0142 RON
06.08.2015 0,0142 RON
05.08.2015 0,0142 RON
04.08.2015 0,0143 RON
03.08.2015 0,0143 RON
31.07.2015 0,0143 RON
30.07.2015 0,0143 RON
29.07.2015 0,0143 RON
28.07.2015 0,0143 RON
27.07.2015 0,0142 RON
24.07.2015 0,0142 RON
23.07.2015 0,0143 RON
22.07.2015 0,0143 RON
21.07.2015 0,0143 RON
20.07.2015 0,0143 RON
17.07.2015 0,0143 RON
16.07.2015 0,0143 RON
15.07.2015 0,0142 RON
14.07.2015 0,0142 RON
13.07.2015 0,0143 RON
10.07.2015 0,0142 RON
09.07.2015 0,0142 RON
08.07.2015 0,0141 RON
07.07.2015 0,0142 RON
06.07.2015 0,0142 RON
03.07.2015 0,0142 RON
02.07.2015 0,0142 RON
01.07.2015 0,0142 RON
30.06.2015 0,0142 RON
29.06.2015 0,0143 RON
26.06.2015 0,0143 RON
25.06.2015 0,0143 RON
24.06.2015 0,0144 RON
23.06.2015 0,0145 RON
22.06.2015 0,0144 RON
19.06.2015 0,0144 RON
18.06.2015 0,0144 RON
17.06.2015 0,0144 RON
16.06.2015 0,0144 RON
15.06.2015 0,0143 RON
12.06.2015 0,0143 RON
11.06.2015 0,0143 RON
10.06.2015 0,0143 RON
09.06.2015 0,0143 RON
08.06.2015 0,0142 RON
05.06.2015 0,0143 RON
04.06.2015 0,0141 RON
03.06.2015 0,0142 RON
02.06.2015 0,0144 RON
29.05.2015 0,0144 RON
28.05.2015 0,0144 RON
27.05.2015 0,0144 RON
26.05.2015 0,0144 RON
25.05.2015 0,0145 RON
22.05.2015 0,0145 RON
21.05.2015 0,0145 RON
20.05.2015 0,0145 RON
19.05.2015 0,0145 RON
18.05.2015 0,0145 RON
15.05.2015 0,0145 RON
14.05.2015 0,0145 RON
13.05.2015 0,0146 RON
12.05.2015 0,0145 RON
11.05.2015 0,0146 RON
08.05.2015 0,0146 RON
07.05.2015 0,0145 RON
06.05.2015 0,0146 RON
05.05.2015 0,0147 RON
04.05.2015 0,0146 RON
30.04.2015 0,0146 RON
29.04.2015 0,0146 RON
28.04.2015 0,0147 RON
27.04.2015 0,0146 RON
24.04.2015 0,0147 RON
23.04.2015 0,0147 RON
22.04.2015 0,0148 RON
21.04.2015 0,0149 RON
20.04.2015 0,0147 RON
17.04.2015 0,0147 RON
16.04.2015 0,0147 RON
15.04.2015 0,0149 RON
14.04.2015 0,0149 RON
10.04.2015 0,0148 RON
09.04.2015 0,0148 RON
08.04.2015 0,0148 RON
07.04.2015 0,0148 RON
06.04.2015 0,0148 RON
03.04.2015 0,0147 RON
02.04.2015 0,0148 RON
01.04.2015 0,0148 RON
31.03.2015 0,0147 RON
30.03.2015 0,0147 RON
27.03.2015 0,0147 RON
26.03.2015 0,0147 RON
25.03.2015 0,0147 RON
24.03.2015 0,0145 RON
23.03.2015 0,0146 RON
20.03.2015 0,0146 RON
19.03.2015 0,0146 RON
18.03.2015 0,0146 RON
17.03.2015 0,0146 RON
16.03.2015 0,0146 RON
13.03.2015 0,0145 RON
12.03.2015 0,0146 RON
11.03.2015 0,0145 RON
10.03.2015 0,0145 RON
09.03.2015 0,0146 RON
06.03.2015 0,0146 RON
05.03.2015 0,0146 RON
04.03.2015 0,0145 RON
03.03.2015 0,0146 RON
02.03.2015 0,0146 RON
27.02.2015 0,0146 RON
26.02.2015 0,0146 RON
25.02.2015 0,0145 RON
24.02.2015 0,0146 RON
23.02.2015 0,0146 RON
20.02.2015 0,0146 RON
19.02.2015 0,0145 RON
18.02.2015 0,0145 RON
17.02.2015 0,0145 RON
16.02.2015 0,0145 RON
13.02.2015 0,0145 RON
12.02.2015 0,0144 RON
11.02.2015 0,0143 RON
10.02.2015 0,0143 RON
09.02.2015 0,0144 RON
06.02.2015 0,0144 RON
05.02.2015 0,0143 RON
04.02.2015 0,0143 RON
03.02.2015 0,0142 RON
02.02.2015 0,0142 RON
30.01.2015 0,0142 RON
29.01.2015 0,0142 RON
28.01.2015 0,0143 RON
27.01.2015 0,0143 RON
26.01.2015 0,0144 RON
23.01.2015 0,0144 RON
22.01.2015 0,0143 RON
21.01.2015 0,0143 RON
20.01.2015 0,0142 RON
19.01.2015 0,0141 RON
16.01.2015 0,0141 RON
15.01.2015 0,0138 RON
14.01.2015 0,0141 RON
13.01.2015 0,0141 RON
12.01.2015 0,0141 RON
09.01.2015 0,0141 RON
08.01.2015 0,0141 RON
07.01.2015 0,0141 RON
06.01.2015 0,0141 RON
05.01.2015 0,0141 RON