BNR · ISTORIC

Curs BNR 2005

Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2005, într-o singură privire.

Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru JPY.

Cursul JPY în 2005 0.0265 +0.0000 (+0.14%) Ultima cotație: 30.12.2005
Minimul anului
0.0247 -0.0052 (-17.41%)
10.08.2005 față de 10.08.2004 (0.0299)
Maximul anului
0.0286 -0.0018 (-5.84%)
21.01.2005 față de 21.01.2004 (0.0304)
Evoluție 2005 min 0.0247 · max 0.0286
Media anuală 0.0265
Prima cotație 03.01.2005 0.0283
Ultima cotație 30.12.2005 0.0265
Variație totală -0.0018 -6.39%
Cea mai mare creștere 15.02.2005 +0.0009
Cea mai mare scădere 18.02.2005 -0.0014

Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2005 (JPY)

Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.

Valoare mai mică Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec

Evoluția cursului JPY în 2005

Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.

Lunile extreme din 2005

Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.

Cele mai mici medii lunare

Aug0.0258
Sep0.0258
Dec0.0260

Cele mai mari medii lunare

Ian0.0281
Iun0.0273
Feb0.0269

Date importante în 2005

Prima cotație (an)03.01.20050.0283
Ultima cotație (an)30.12.20050.0265
Cea mai mare creștere (zi)15.02.2005+0.0009
Cea mai mare scădere (zi)18.02.2005-0.0014
Cea mai mare valoare21.01.20050.0286
Cea mai mică valoare10.08.20050.0247

Curs JPY pe luni în 2005

LunăMedieMinimMaximValori
Ianuarie 0,0281 0,0278 0,0286 21
Februarie 0,0269 0,0260 0,0277 20
Martie 0,0262 0,0256 0,0266 23
Aprilie 0,0261 0,0258 0,0266 21
Mai 0,0267 0,0266 0,0271 21
Iunie 0,0273 0,0271 0,0276 21
Iulie 0,0264 0,0259 0,0271 20
August 0,0258 0,0247 0,0266 23
Septembrie 0,0258 0,0254 0,0264 22
Octombrie 0,0261 0,0259 0,0263 21
Noiembrie 0,0262 0,0259 0,0266 22
Decembrie 0,0260 0,0254 0,0265 20

Valori zilnice JPY/RON în 2005

DataCurs
30.12.2005 0,0265 RON
29.12.2005 0,0264 RON
28.12.2005 0,0264 RON
27.12.2005 0,0264 RON
23.12.2005 0,0265 RON
22.12.2005 0,0264 RON
21.12.2005 0,0263 RON
20.12.2005 0,0262 RON
19.12.2005 0,0261 RON
16.12.2005 0,0263 RON
15.12.2005 0,0261 RON
14.12.2005 0,0256 RON
13.12.2005 0,0254 RON
12.12.2005 0,0254 RON
09.12.2005 0,0256 RON
08.12.2005 0,0258 RON
07.12.2005 0,0258 RON
06.12.2005 0,0256 RON
05.12.2005 0,0258 RON
02.12.2005 0,0259 RON
30.11.2005 0,0259 RON
29.11.2005 0,0259 RON
28.11.2005 0,0261 RON
25.11.2005 0,0261 RON
24.11.2005 0,0261 RON
23.11.2005 0,0262 RON
22.11.2005 0,0263 RON
21.11.2005 0,0260 RON
18.11.2005 0,0262 RON
17.11.2005 0,0262 RON
16.11.2005 0,0261 RON
15.11.2005 0,0261 RON
14.11.2005 0,0262 RON
11.11.2005 0,0263 RON
10.11.2005 0,0262 RON
09.11.2005 0,0266 RON
08.11.2005 0,0266 RON
07.11.2005 0,0265 RON
04.11.2005 0,0261 RON
03.11.2005 0,0259 RON
02.11.2005 0,0260 RON
01.11.2005 0,0262 RON
31.10.2005 0,0261 RON
28.10.2005 0,0259 RON
27.10.2005 0,0259 RON
26.10.2005 0,0259 RON
25.10.2005 0,0260 RON
24.10.2005 0,0260 RON
21.10.2005 0,0261 RON
20.10.2005 0,0261 RON
19.10.2005 0,0261 RON
18.10.2005 0,0260 RON
17.10.2005 0,0262 RON
14.10.2005 0,0262 RON
13.10.2005 0,0263 RON
12.10.2005 0,0261 RON
11.10.2005 0,0262 RON
10.10.2005 0,0260 RON
07.10.2005 0,0261 RON
06.10.2005 0,0260 RON
05.10.2005 0,0262 RON
04.10.2005 0,0260 RON
03.10.2005 0,0261 RON
30.09.2005 0,0261 RON
29.09.2005 0,0261 RON
28.09.2005 0,0261 RON
27.09.2005 0,0259 RON
26.09.2005 0,0262 RON
23.09.2005 0,0264 RON
22.09.2005 0,0259 RON
21.09.2005 0,0257 RON
20.09.2005 0,0257 RON
19.09.2005 0,0257 RON
16.09.2005 0,0256 RON
15.09.2005 0,0258 RON
14.09.2005 0,0258 RON
13.09.2005 0,0257 RON
12.09.2005 0,0258 RON
09.09.2005 0,0254 RON
08.09.2005 0,0255 RON
07.09.2005 0,0255 RON
06.09.2005 0,0256 RON
05.09.2005 0,0257 RON
02.09.2005 0,0256 RON
01.09.2005 0,0256 RON
31.08.2005 0,0258 RON
30.08.2005 0,0258 RON
29.08.2005 0,0260 RON
26.08.2005 0,0262 RON
25.08.2005 0,0259 RON
24.08.2005 0,0260 RON
23.08.2005 0,0261 RON
22.08.2005 0,0265 RON
19.08.2005 0,0265 RON
18.08.2005 0,0265 RON
17.08.2005 0,0266 RON
16.08.2005 0,0266 RON
15.08.2005 0,0263 RON
12.08.2005 0,0259 RON
11.08.2005 0,0253 RON
10.08.2005 0,0247 RON
09.08.2005 0,0247 RON
08.08.2005 0,0248 RON
05.08.2005 0,0250 RON
04.08.2005 0,0251 RON
03.08.2005 0,0252 RON
02.08.2005 0,0255 RON
01.08.2005 0,0256 RON
29.07.2005 0,0259 RON
28.07.2005 0,0259 RON
27.07.2005 0,0261 RON
26.07.2005 0,0263 RON
25.07.2005 0,0263 RON
22.07.2005 0,0263 RON
21.07.2005 0,0260 RON
20.07.2005 0,0261 RON
19.07.2005 0,0264 RON
18.07.2005 0,0263 RON
15.07.2005 0,0263 RON
14.07.2005 0,0264 RON
13.07.2005 0,0263 RON
12.07.2005 0,0264 RON
11.07.2005 0,0266 RON
08.07.2005 0,0268 RON
07.07.2005 0,0268 RON
06.07.2005 0,0270 RON
05.07.2005 0,0270 RON
04.07.2005 0,0271 RON
29.06.2005 0,0271 RON
28.06.2005 0,0271 RON
27.06.2005 0,0272 RON
24.06.2005 0,0274 RON
23.06.2005 0,0275 RON
22.06.2005 0,0274 RON
21.06.2005 0,0274 RON
20.06.2005 0,0272 RON
17.06.2005 0,0273 RON
16.06.2005 0,0273 RON
15.06.2005 0,0274 RON
14.06.2005 0,0273 RON
13.06.2005 0,0275 RON
10.06.2005 0,0275 RON
09.06.2005 0,0275 RON
08.06.2005 0,0274 RON
07.06.2005 0,0276 RON
06.06.2005 0,0275 RON
03.06.2005 0,0273 RON
02.06.2005 0,0272 RON
01.06.2005 0,0272 RON
31.05.2005 0,0271 RON
30.05.2005 0,0268 RON
27.05.2005 0,0268 RON
26.05.2005 0,0267 RON
25.05.2005 0,0267 RON
24.05.2005 0,0268 RON
23.05.2005 0,0267 RON
20.05.2005 0,0266 RON
19.05.2005 0,0267 RON
18.05.2005 0,0267 RON
17.05.2005 0,0267 RON
16.05.2005 0,0266 RON
13.05.2005 0,0267 RON
12.05.2005 0,0267 RON
11.05.2005 0,0267 RON
10.05.2005 0,0266 RON
09.05.2005 0,0267 RON
06.05.2005 0,0267 RON
05.05.2005 0,0268 RON
04.05.2005 0,0267 RON
03.05.2005 0,0268 RON
29.04.2005 0,0266 RON
28.04.2005 0,0265 RON
27.04.2005 0,0263 RON
26.04.2005 0,0264 RON
25.04.2005 0,0264 RON
22.04.2005 0,0259 RON
21.04.2005 0,0258 RON
20.04.2005 0,0262 RON
19.04.2005 0,0260 RON
18.04.2005 0,0259 RON
15.04.2005 0,0260 RON
14.04.2005 0,0261 RON
13.04.2005 0,0260 RON
12.04.2005 0,0259 RON
11.04.2005 0,0260 RON
08.04.2005 0,0262 RON
07.04.2005 0,0261 RON
06.04.2005 0,0261 RON
05.04.2005 0,0262 RON
04.04.2005 0,0262 RON
01.04.2005 0,0263 RON
31.03.2005 0,0266 RON
30.03.2005 0,0264 RON
29.03.2005 0,0263 RON
28.03.2005 0,0264 RON
25.03.2005 0,0265 RON
24.03.2005 0,0265 RON
23.03.2005 0,0263 RON
22.03.2005 0,0264 RON
21.03.2005 0,0262 RON
18.03.2005 0,0261 RON
17.03.2005 0,0261 RON
16.03.2005 0,0261 RON
15.03.2005 0,0257 RON
14.03.2005 0,0256 RON
11.03.2005 0,0257 RON
10.03.2005 0,0258 RON
09.03.2005 0,0259 RON
08.03.2005 0,0258 RON
07.03.2005 0,0261 RON
04.03.2005 0,0264 RON
03.03.2005 0,0265 RON
02.03.2005 0,0266 RON
01.03.2005 0,0263 RON
28.02.2005 0,0263 RON
25.02.2005 0,0261 RON
24.02.2005 0,0262 RON
23.02.2005 0,0265 RON
22.02.2005 0,0265 RON
21.02.2005 0,0260 RON
18.02.2005 0,0263 RON
17.02.2005 0,0276 RON
16.02.2005 0,0276 RON
15.02.2005 0,0270 RON
14.02.2005 0,0261 RON
11.02.2005 0,0265 RON
10.02.2005 0,0269 RON
09.02.2005 0,0273 RON
08.02.2005 0,0274 RON
07.02.2005 0,0277 RON
04.02.2005 0,0277 RON
03.02.2005 0,0275 RON
02.02.2005 0,0276 RON
01.02.2005 0,0277 RON
31.01.2005 0,0278 RON
28.01.2005 0,0280 RON
27.01.2005 0,0280 RON
26.01.2005 0,0280 RON
25.01.2005 0,0280 RON
24.01.2005 0,0286 RON
21.01.2005 0,0286 RON
20.01.2005 0,0285 RON
19.01.2005 0,0279 RON
18.01.2005 0,0278 RON
17.01.2005 0,0282 RON
14.01.2005 0,0283 RON
13.01.2005 0,0281 RON
12.01.2005 0,0280 RON
11.01.2005 0,0280 RON
10.01.2005 0,0283 RON
07.01.2005 0,0281 RON
06.01.2005 0,0279 RON
05.01.2005 0,0278 RON
04.01.2005 0,0280 RON
03.01.2005 0,0283 RON