BNR · ISTORIC

Curs BNR 2013

Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2013, într-o singură privire.

Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru KRW.

Cursul KRW în 2013 0.0031 +0.0000 (+0.19%) Ultima cotație: 31.12.2013
Minimul anului
0.0029 0.0000 (-0.68%)
01.02.2013 față de 01.02.2012 (0.0029)
Maximul anului
0.0032 +0.0003 (+10.66%)
04.01.2013 față de 04.01.2012 (0.0029)
Evoluție 2013 min 0.0029 · max 0.0032
Media anuală 0.0030
Prima cotație 03.01.2013 0.0032
Ultima cotație 31.12.2013 0.0031
Variație totală -0.0001 -2.74%
Cea mai mare creștere 06.09.2013 +0.0000
Cea mai mare scădere 25.01.2013 -0.0001

Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2013 (KRW)

Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.

Valoare mai mică Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec

Evoluția cursului KRW în 2013

Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.

Lunile extreme din 2013

Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.

Cele mai mici medii lunare

Aug0.0030
Iun0.0030
Mai0.0030

Cele mai mari medii lunare

Noi0.0031
Ian0.0031
Sep0.0031

Date importante în 2013

Prima cotație (an)03.01.20130.0032
Ultima cotație (an)31.12.20130.0031
Cea mai mare creștere (zi)06.09.2013+0.0000
Cea mai mare scădere (zi)25.01.2013-0.0001
Cea mai mare valoare04.01.20130.0032
Cea mai mică valoare01.02.20130.0029

Curs KRW pe luni în 2013

LunăMedieMinimMaximValori
Ianuarie 0,0031 0,0030 0,0032 21
Februarie 0,0030 0,0029 0,0031 20
Martie 0,0031 0,0030 0,0031 21
Aprilie 0,0030 0,0030 0,0031 22
Mai 0,0030 0,0030 0,0030 21
Iunie 0,0030 0,0029 0,0031 19
Iulie 0,0030 0,0030 0,0030 23
August 0,0030 0,0030 0,0030 21
Septembrie 0,0031 0,0030 0,0031 21
Octombrie 0,0031 0,0030 0,0031 23
Noiembrie 0,0031 0,0031 0,0031 21
Decembrie 0,0031 0,0031 0,0031 20

Valori zilnice KRW/RON în 2013

DataCurs
31.12.2013 0,0031 RON
30.12.2013 0,0031 RON
27.12.2013 0,0031 RON
24.12.2013 0,0031 RON
23.12.2013 0,0031 RON
20.12.2013 0,0031 RON
19.12.2013 0,0031 RON
18.12.2013 0,0031 RON
17.12.2013 0,0031 RON
16.12.2013 0,0031 RON
13.12.2013 0,0031 RON
12.12.2013 0,0031 RON
11.12.2013 0,0031 RON
10.12.2013 0,0031 RON
09.12.2013 0,0031 RON
06.12.2013 0,0031 RON
05.12.2013 0,0031 RON
04.12.2013 0,0031 RON
03.12.2013 0,0031 RON
02.12.2013 0,0031 RON
29.11.2013 0,0031 RON
28.11.2013 0,0031 RON
27.11.2013 0,0031 RON
26.11.2013 0,0031 RON
25.11.2013 0,0031 RON
22.11.2013 0,0031 RON
21.11.2013 0,0031 RON
20.11.2013 0,0031 RON
19.11.2013 0,0031 RON
18.11.2013 0,0031 RON
15.11.2013 0,0031 RON
14.11.2013 0,0031 RON
13.11.2013 0,0031 RON
12.11.2013 0,0031 RON
11.11.2013 0,0031 RON
08.11.2013 0,0031 RON
07.11.2013 0,0031 RON
06.11.2013 0,0031 RON
05.11.2013 0,0031 RON
04.11.2013 0,0031 RON
01.11.2013 0,0031 RON
31.10.2013 0,0031 RON
30.10.2013 0,0030 RON
29.10.2013 0,0030 RON
28.10.2013 0,0030 RON
25.10.2013 0,0030 RON
24.10.2013 0,0030 RON
23.10.2013 0,0030 RON
22.10.2013 0,0031 RON
21.10.2013 0,0031 RON
18.10.2013 0,0031 RON
17.10.2013 0,0031 RON
16.10.2013 0,0031 RON
15.10.2013 0,0031 RON
14.10.2013 0,0031 RON
11.10.2013 0,0031 RON
10.10.2013 0,0031 RON
09.10.2013 0,0031 RON
08.10.2013 0,0030 RON
07.10.2013 0,0030 RON
04.10.2013 0,0030 RON
03.10.2013 0,0030 RON
02.10.2013 0,0031 RON
01.10.2013 0,0031 RON
30.09.2013 0,0031 RON
27.09.2013 0,0031 RON
26.09.2013 0,0031 RON
25.09.2013 0,0031 RON
24.09.2013 0,0031 RON
23.09.2013 0,0031 RON
20.09.2013 0,0031 RON
19.09.2013 0,0031 RON
18.09.2013 0,0031 RON
17.09.2013 0,0031 RON
16.09.2013 0,0031 RON
13.09.2013 0,0031 RON
12.09.2013 0,0031 RON
11.09.2013 0,0031 RON
10.09.2013 0,0031 RON
09.09.2013 0,0031 RON
06.09.2013 0,0031 RON
05.09.2013 0,0031 RON
04.09.2013 0,0031 RON
03.09.2013 0,0031 RON
02.09.2013 0,0030 RON
30.08.2013 0,0030 RON
29.08.2013 0,0030 RON
28.08.2013 0,0030 RON
27.08.2013 0,0030 RON
26.08.2013 0,0030 RON
23.08.2013 0,0030 RON
22.08.2013 0,0030 RON
21.08.2013 0,0030 RON
20.08.2013 0,0030 RON
19.08.2013 0,0030 RON
16.08.2013 0,0030 RON
14.08.2013 0,0030 RON
13.08.2013 0,0030 RON
12.08.2013 0,0030 RON
09.08.2013 0,0030 RON
08.08.2013 0,0030 RON
07.08.2013 0,0030 RON
06.08.2013 0,0030 RON
05.08.2013 0,0030 RON
02.08.2013 0,0030 RON
01.08.2013 0,0030 RON
31.07.2013 0,0030 RON
30.07.2013 0,0030 RON
29.07.2013 0,0030 RON
26.07.2013 0,0030 RON
25.07.2013 0,0030 RON
24.07.2013 0,0030 RON
23.07.2013 0,0030 RON
22.07.2013 0,0030 RON
19.07.2013 0,0030 RON
18.07.2013 0,0030 RON
17.07.2013 0,0030 RON
16.07.2013 0,0030 RON
15.07.2013 0,0030 RON
12.07.2013 0,0030 RON
11.07.2013 0,0030 RON
10.07.2013 0,0030 RON
09.07.2013 0,0030 RON
08.07.2013 0,0030 RON
05.07.2013 0,0030 RON
04.07.2013 0,0030 RON
03.07.2013 0,0030 RON
02.07.2013 0,0030 RON
01.07.2013 0,0030 RON
28.06.2013 0,0030 RON
27.06.2013 0,0030 RON
26.06.2013 0,0029 RON
25.06.2013 0,0029 RON
21.06.2013 0,0030 RON
20.06.2013 0,0030 RON
19.06.2013 0,0030 RON
18.06.2013 0,0030 RON
17.06.2013 0,0030 RON
14.06.2013 0,0030 RON
13.06.2013 0,0030 RON
12.06.2013 0,0030 RON
11.06.2013 0,0030 RON
10.06.2013 0,0030 RON
07.06.2013 0,0031 RON
06.06.2013 0,0030 RON
05.06.2013 0,0030 RON
04.06.2013 0,0030 RON
03.06.2013 0,0030 RON
31.05.2013 0,0030 RON
30.05.2013 0,0030 RON
29.05.2013 0,0030 RON
28.05.2013 0,0030 RON
27.05.2013 0,0030 RON
24.05.2013 0,0030 RON
23.05.2013 0,0030 RON
22.05.2013 0,0030 RON
21.05.2013 0,0030 RON
20.05.2013 0,0030 RON
17.05.2013 0,0030 RON
16.05.2013 0,0030 RON
15.05.2013 0,0030 RON
14.05.2013 0,0030 RON
13.05.2013 0,0030 RON
10.05.2013 0,0030 RON
09.05.2013 0,0030 RON
08.05.2013 0,0030 RON
07.05.2013 0,0030 RON
03.05.2013 0,0030 RON
02.05.2013 0,0030 RON
30.04.2013 0,0030 RON
29.04.2013 0,0030 RON
26.04.2013 0,0030 RON
25.04.2013 0,0030 RON
24.04.2013 0,0030 RON
23.04.2013 0,0030 RON
22.04.2013 0,0030 RON
19.04.2013 0,0030 RON
18.04.2013 0,0030 RON
17.04.2013 0,0030 RON
16.04.2013 0,0030 RON
15.04.2013 0,0030 RON
12.04.2013 0,0030 RON
11.04.2013 0,0030 RON
10.04.2013 0,0030 RON
09.04.2013 0,0030 RON
08.04.2013 0,0030 RON
05.04.2013 0,0030 RON
04.04.2013 0,0031 RON
03.04.2013 0,0031 RON
02.04.2013 0,0031 RON
01.04.2013 0,0031 RON
29.03.2013 0,0031 RON
28.03.2013 0,0031 RON
27.03.2013 0,0031 RON
26.03.2013 0,0031 RON
25.03.2013 0,0031 RON
22.03.2013 0,0031 RON
21.03.2013 0,0031 RON
20.03.2013 0,0031 RON
19.03.2013 0,0031 RON
18.03.2013 0,0031 RON
15.03.2013 0,0030 RON
14.03.2013 0,0031 RON
13.03.2013 0,0031 RON
12.03.2013 0,0031 RON
11.03.2013 0,0031 RON
08.03.2013 0,0030 RON
07.03.2013 0,0031 RON
06.03.2013 0,0031 RON
05.03.2013 0,0031 RON
04.03.2013 0,0031 RON
01.03.2013 0,0031 RON
28.02.2013 0,0031 RON
27.02.2013 0,0031 RON
26.02.2013 0,0031 RON
25.02.2013 0,0030 RON
22.02.2013 0,0031 RON
21.02.2013 0,0031 RON
20.02.2013 0,0030 RON
19.02.2013 0,0030 RON
18.02.2013 0,0030 RON
15.02.2013 0,0031 RON
14.02.2013 0,0030 RON
13.02.2013 0,0030 RON
12.02.2013 0,0030 RON
11.02.2013 0,0030 RON
08.02.2013 0,0030 RON
07.02.2013 0,0030 RON
06.02.2013 0,0030 RON
05.02.2013 0,0030 RON
04.02.2013 0,0030 RON
01.02.2013 0,0029 RON
31.01.2013 0,0030 RON
30.01.2013 0,0030 RON
29.01.2013 0,0030 RON
28.01.2013 0,0030 RON
25.01.2013 0,0030 RON
24.01.2013 0,0031 RON
23.01.2013 0,0031 RON
22.01.2013 0,0031 RON
21.01.2013 0,0031 RON
18.01.2013 0,0031 RON
17.01.2013 0,0031 RON
16.01.2013 0,0031 RON
15.01.2013 0,0031 RON
14.01.2013 0,0031 RON
11.01.2013 0,0031 RON
10.01.2013 0,0032 RON
09.01.2013 0,0032 RON
08.01.2013 0,0032 RON
07.01.2013 0,0032 RON
04.01.2013 0,0032 RON
03.01.2013 0,0032 RON