BNR · ISTORIC
Curs BNR 2013
Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2013, într-o singură privire.
Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru DKK.
Cursul DKK în 2013
0.6012
+0.0028
(+0.47%)
Ultima cotație: 31.12.2013
Minimul anului
0.5778
-0.0148
(-2.50%)
03.05.2013
față de 03.05.2012 (0.5926)
Maximul anului
0.6108
+0.0105
(+1.75%)
07.06.2013
față de 07.06.2012 (0.6003)
Evoluție 2013
min 0.5778 · max 0.6108
Media anuală
0.5925
Prima cotație
03.01.2013
0.5919
Ultima cotație
31.12.2013
0.6012
Variație totală
+0.0093
+1.57%
Cea mai mare creștere
07.06.2013
+0.0103
Cea mai mare scădere
26.06.2013
-0.0095
Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2013 (DKK)
Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.
Valoare mai mică
Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec
Evoluția cursului DKK în 2013
Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.
Lunile extreme din 2013
Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.
Cele mai mici medii lunare
Mai0.5819
Ian0.5870
Apr0.5875
Cele mai mari medii lunare
Iun0.6003
Sep0.5984
Dec0.5983
Date importante în 2013
Prima cotație (an)03.01.20130.5919
Ultima cotație (an)31.12.20130.6012
Cea mai mare creștere (zi)07.06.2013+0.0103
Cea mai mare scădere (zi)26.06.2013-0.0095
Cea mai mare valoare07.06.20130.6108
Cea mai mică valoare03.05.20130.5778
Curs DKK pe luni în 2013
| Lună | Medie | Minim | Maxim | Valori |
|---|---|---|---|---|
| Ianuarie | 0,5870 | 0,5809 | 0,5933 | 21 |
| Februarie | 0,5878 | 0,5854 | 0,5912 | 20 |
| Martie | 0,5891 | 0,5838 | 0,5942 | 21 |
| Aprilie | 0,5875 | 0,5797 | 0,5941 | 22 |
| Mai | 0,5819 | 0,5778 | 0,5874 | 21 |
| Iunie | 0,6003 | 0,5903 | 0,6108 | 19 |
| Iulie | 0,5934 | 0,5885 | 0,5967 | 23 |
| August | 0,5947 | 0,5916 | 0,5973 | 21 |
| Septembrie | 0,5984 | 0,5928 | 0,6013 | 21 |
| Octombrie | 0,5961 | 0,5939 | 0,5989 | 23 |
| Noiembrie | 0,5959 | 0,5943 | 0,5981 | 21 |
| Decembrie | 0,5983 | 0,5947 | 0,6012 | 20 |
Valori zilnice DKK/RON în 2013
| Data | Curs |
|---|---|
| 31.12.2013 | 0,6012 RON |
| 30.12.2013 | 0,5984 RON |
| 27.12.2013 | 0,5978 RON |
| 24.12.2013 | 0,5985 RON |
| 23.12.2013 | 0,5999 RON |
| 20.12.2013 | 0,6000 RON |
| 19.12.2013 | 0,6006 RON |
| 18.12.2013 | 0,5998 RON |
| 17.12.2013 | 0,5984 RON |
| 16.12.2013 | 0,5970 RON |
| 13.12.2013 | 0,5971 RON |
| 12.12.2013 | 0,5968 RON |
| 11.12.2013 | 0,5969 RON |
| 10.12.2013 | 0,5970 RON |
| 09.12.2013 | 0,5967 RON |
| 06.12.2013 | 0,5974 RON |
| 05.12.2013 | 0,5990 RON |
| 04.12.2013 | 0,5994 RON |
| 03.12.2013 | 0,5990 RON |
| 02.12.2013 | 0,5947 RON |
| 29.11.2013 | 0,5954 RON |
| 28.11.2013 | 0,5946 RON |
| 27.11.2013 | 0,5954 RON |
| 26.11.2013 | 0,5958 RON |
| 25.11.2013 | 0,5959 RON |
| 22.11.2013 | 0,5969 RON |
| 21.11.2013 | 0,5963 RON |
| 20.11.2013 | 0,5959 RON |
| 19.11.2013 | 0,5960 RON |
| 18.11.2013 | 0,5961 RON |
| 15.11.2013 | 0,5966 RON |
| 14.11.2013 | 0,5970 RON |
| 13.11.2013 | 0,5981 RON |
| 12.11.2013 | 0,5972 RON |
| 11.11.2013 | 0,5970 RON |
| 08.11.2013 | 0,5956 RON |
| 07.11.2013 | 0,5943 RON |
| 06.11.2013 | 0,5943 RON |
| 05.11.2013 | 0,5956 RON |
| 04.11.2013 | 0,5947 RON |
| 01.11.2013 | 0,5951 RON |
| 31.10.2013 | 0,5941 RON |
| 30.10.2013 | 0,5940 RON |
| 29.10.2013 | 0,5956 RON |
| 28.10.2013 | 0,5953 RON |
| 25.10.2013 | 0,5971 RON |
| 24.10.2013 | 0,5966 RON |
| 23.10.2013 | 0,5949 RON |
| 22.10.2013 | 0,5948 RON |
| 21.10.2013 | 0,5963 RON |
| 18.10.2013 | 0,5968 RON |
| 17.10.2013 | 0,5968 RON |
| 16.10.2013 | 0,5964 RON |
| 15.10.2013 | 0,5966 RON |
| 14.10.2013 | 0,5989 RON |
| 11.10.2013 | 0,5967 RON |
| 10.10.2013 | 0,5982 RON |
| 09.10.2013 | 0,5983 RON |
| 08.10.2013 | 0,5948 RON |
| 07.10.2013 | 0,5939 RON |
| 04.10.2013 | 0,5939 RON |
| 03.10.2013 | 0,5952 RON |
| 02.10.2013 | 0,5968 RON |
| 01.10.2013 | 0,5975 RON |
| 30.09.2013 | 0,5980 RON |
| 27.09.2013 | 0,5981 RON |
| 26.09.2013 | 0,5985 RON |
| 25.09.2013 | 0,5995 RON |
| 24.09.2013 | 0,5992 RON |
| 23.09.2013 | 0,5996 RON |
| 20.09.2013 | 0,5976 RON |
| 19.09.2013 | 0,5968 RON |
| 18.09.2013 | 0,6000 RON |
| 17.09.2013 | 0,6002 RON |
| 16.09.2013 | 0,5975 RON |
| 13.09.2013 | 0,6004 RON |
| 12.09.2013 | 0,6013 RON |
| 11.09.2013 | 0,5992 RON |
| 10.09.2013 | 0,5986 RON |
| 09.09.2013 | 0,5993 RON |
| 06.09.2013 | 0,5996 RON |
| 05.09.2013 | 0,5986 RON |
| 04.09.2013 | 0,5961 RON |
| 03.09.2013 | 0,5946 RON |
| 02.09.2013 | 0,5928 RON |
| 30.08.2013 | 0,5948 RON |
| 29.08.2013 | 0,5961 RON |
| 28.08.2013 | 0,5945 RON |
| 27.08.2013 | 0,5953 RON |
| 26.08.2013 | 0,5938 RON |
| 23.08.2013 | 0,5939 RON |
| 22.08.2013 | 0,5953 RON |
| 21.08.2013 | 0,5967 RON |
| 20.08.2013 | 0,5967 RON |
| 19.08.2013 | 0,5973 RON |
| 16.08.2013 | 0,5968 RON |
| 14.08.2013 | 0,5936 RON |
| 13.08.2013 | 0,5932 RON |
| 12.08.2013 | 0,5932 RON |
| 09.08.2013 | 0,5951 RON |
| 08.08.2013 | 0,5954 RON |
| 07.08.2013 | 0,5942 RON |
| 06.08.2013 | 0,5916 RON |
| 05.08.2013 | 0,5929 RON |
| 02.08.2013 | 0,5951 RON |
| 01.08.2013 | 0,5937 RON |
| 31.07.2013 | 0,5909 RON |
| 30.07.2013 | 0,5890 RON |
| 29.07.2013 | 0,5901 RON |
| 26.07.2013 | 0,5885 RON |
| 25.07.2013 | 0,5886 RON |
| 24.07.2013 | 0,5905 RON |
| 23.07.2013 | 0,5927 RON |
| 22.07.2013 | 0,5932 RON |
| 19.07.2013 | 0,5938 RON |
| 18.07.2013 | 0,5946 RON |
| 17.07.2013 | 0,5962 RON |
| 16.07.2013 | 0,5948 RON |
| 15.07.2013 | 0,5931 RON |
| 12.07.2013 | 0,5928 RON |
| 11.07.2013 | 0,5939 RON |
| 10.07.2013 | 0,5949 RON |
| 09.07.2013 | 0,5955 RON |
| 08.07.2013 | 0,5963 RON |
| 05.07.2013 | 0,5953 RON |
| 04.07.2013 | 0,5954 RON |
| 03.07.2013 | 0,5967 RON |
| 02.07.2013 | 0,5950 RON |
| 01.07.2013 | 0,5966 RON |
| 28.06.2013 | 0,5978 RON |
| 27.06.2013 | 0,5961 RON |
| 26.06.2013 | 0,5920 RON |
| 25.06.2013 | 0,6015 RON |
| 21.06.2013 | 0,6061 RON |
| 20.06.2013 | 0,6079 RON |
| 19.06.2013 | 0,6031 RON |
| 18.06.2013 | 0,6006 RON |
| 17.06.2013 | 0,5977 RON |
| 14.06.2013 | 0,5978 RON |
| 13.06.2013 | 0,6010 RON |
| 12.06.2013 | 0,6030 RON |
| 11.06.2013 | 0,6064 RON |
| 10.06.2013 | 0,6065 RON |
| 07.06.2013 | 0,6108 RON |
| 06.06.2013 | 0,6005 RON |
| 05.06.2013 | 0,5942 RON |
| 04.06.2013 | 0,5903 RON |
| 03.06.2013 | 0,5915 RON |
| 31.05.2013 | 0,5874 RON |
| 30.05.2013 | 0,5811 RON |
| 29.05.2013 | 0,5836 RON |
| 28.05.2013 | 0,5809 RON |
| 27.05.2013 | 0,5838 RON |
| 24.05.2013 | 0,5853 RON |
| 23.05.2013 | 0,5851 RON |
| 22.05.2013 | 0,5832 RON |
| 21.05.2013 | 0,5835 RON |
| 20.05.2013 | 0,5827 RON |
| 17.05.2013 | 0,5823 RON |
| 16.05.2013 | 0,5820 RON |
| 15.05.2013 | 0,5815 RON |
| 14.05.2013 | 0,5812 RON |
| 13.05.2013 | 0,5797 RON |
| 10.05.2013 | 0,5801 RON |
| 09.05.2013 | 0,5802 RON |
| 08.05.2013 | 0,5785 RON |
| 07.05.2013 | 0,5794 RON |
| 03.05.2013 | 0,5778 RON |
| 02.05.2013 | 0,5814 RON |
| 30.04.2013 | 0,5798 RON |
| 29.04.2013 | 0,5797 RON |
| 26.04.2013 | 0,5816 RON |
| 25.04.2013 | 0,5842 RON |
| 24.04.2013 | 0,5833 RON |
| 23.04.2013 | 0,5843 RON |
| 22.04.2013 | 0,5842 RON |
| 19.04.2013 | 0,5856 RON |
| 18.04.2013 | 0,5868 RON |
| 17.04.2013 | 0,5856 RON |
| 16.04.2013 | 0,5872 RON |
| 15.04.2013 | 0,5876 RON |
| 12.04.2013 | 0,5897 RON |
| 11.04.2013 | 0,5892 RON |
| 10.04.2013 | 0,5886 RON |
| 09.04.2013 | 0,5915 RON |
| 08.04.2013 | 0,5916 RON |
| 05.04.2013 | 0,5930 RON |
| 04.04.2013 | 0,5941 RON |
| 03.04.2013 | 0,5933 RON |
| 02.04.2013 | 0,5926 RON |
| 01.04.2013 | 0,5921 RON |
| 29.03.2013 | 0,5923 RON |
| 28.03.2013 | 0,5927 RON |
| 27.03.2013 | 0,5908 RON |
| 26.03.2013 | 0,5919 RON |
| 25.03.2013 | 0,5924 RON |
| 22.03.2013 | 0,5942 RON |
| 21.03.2013 | 0,5933 RON |
| 20.03.2013 | 0,5928 RON |
| 19.03.2013 | 0,5912 RON |
| 18.03.2013 | 0,5925 RON |
| 15.03.2013 | 0,5892 RON |
| 14.03.2013 | 0,5896 RON |
| 13.03.2013 | 0,5879 RON |
| 12.03.2013 | 0,5867 RON |
| 11.03.2013 | 0,5852 RON |
| 08.03.2013 | 0,5840 RON |
| 07.03.2013 | 0,5838 RON |
| 06.03.2013 | 0,5850 RON |
| 05.03.2013 | 0,5849 RON |
| 04.03.2013 | 0,5855 RON |
| 01.03.2013 | 0,5844 RON |
| 28.02.2013 | 0,5861 RON |
| 27.02.2013 | 0,5866 RON |
| 26.02.2013 | 0,5873 RON |
| 25.02.2013 | 0,5872 RON |
| 22.02.2013 | 0,5869 RON |
| 21.02.2013 | 0,5880 RON |
| 20.02.2013 | 0,5868 RON |
| 19.02.2013 | 0,5877 RON |
| 18.02.2013 | 0,5881 RON |
| 15.02.2013 | 0,5884 RON |
| 14.02.2013 | 0,5876 RON |
| 13.02.2013 | 0,5879 RON |
| 12.02.2013 | 0,5900 RON |
| 11.02.2013 | 0,5897 RON |
| 08.02.2013 | 0,5893 RON |
| 07.02.2013 | 0,5912 RON |
| 06.02.2013 | 0,5878 RON |
| 05.02.2013 | 0,5867 RON |
| 04.02.2013 | 0,5854 RON |
| 01.02.2013 | 0,5866 RON |
| 31.01.2013 | 0,5874 RON |
| 30.01.2013 | 0,5875 RON |
| 29.01.2013 | 0,5879 RON |
| 28.01.2013 | 0,5881 RON |
| 25.01.2013 | 0,5843 RON |
| 24.01.2013 | 0,5859 RON |
| 23.01.2013 | 0,5860 RON |
| 22.01.2013 | 0,5838 RON |
| 21.01.2013 | 0,5826 RON |
| 18.01.2013 | 0,5812 RON |
| 17.01.2013 | 0,5809 RON |
| 16.01.2013 | 0,5811 RON |
| 15.01.2013 | 0,5882 RON |
| 14.01.2013 | 0,5871 RON |
| 11.01.2013 | 0,5871 RON |
| 10.01.2013 | 0,5865 RON |
| 09.01.2013 | 0,5910 RON |
| 08.01.2013 | 0,5913 RON |
| 07.01.2013 | 0,5929 RON |
| 04.01.2013 | 0,5933 RON |
| 03.01.2013 | 0,5919 RON |