BNR · ISTORIC
Curs BNR 2010
Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2010, într-o singură privire.
Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru DKK.
Cursul DKK în 2010
0.5749
-0.0003
(-0.05%)
Ultima cotație: 31.12.2010
Minimul anului
0.5463
-0.0288
(-5.01%)
25.03.2010
față de 25.03.2009 (0.5751)
Maximul anului
0.5865
+0.0216
(+3.82%)
30.06.2010
față de 30.06.2009 (0.5649)
Evoluție 2010
min 0.5463 · max 0.5865
Media anuală
0.5654
Prima cotație
04.01.2010
0.5680
Ultima cotație
31.12.2010
0.5749
Variație totală
+0.0069
+1.21%
Cea mai mare creștere
25.06.2010
+0.0066
Cea mai mare scădere
02.07.2010
-0.0067
Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2010 (DKK)
Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.
Valoare mai mică
Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec
Evoluția cursului DKK în 2010
Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.
Lunile extreme din 2010
Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.
Cele mai mici medii lunare
Mar0.5493
Feb0.5532
Apr0.5547
Cele mai mari medii lunare
Dec0.5760
Noi0.5759
Oct0.5739
Date importante în 2010
Prima cotație (an)04.01.20100.5680
Ultima cotație (an)31.12.20100.5749
Cea mai mare creștere (zi)25.06.2010+0.0066
Cea mai mare scădere (zi)02.07.2010-0.0067
Cea mai mare valoare30.06.20100.5865
Cea mai mică valoare25.03.20100.5463
Curs DKK pe luni în 2010
| Lună | Medie | Minim | Maxim | Valori |
|---|---|---|---|---|
| Ianuarie | 0,5564 | 0,5510 | 0,5680 | 20 |
| Februarie | 0,5532 | 0,5481 | 0,5560 | 20 |
| Martie | 0,5493 | 0,5463 | 0,5521 | 23 |
| Aprilie | 0,5547 | 0,5496 | 0,5589 | 21 |
| Mai | 0,5609 | 0,5546 | 0,5644 | 20 |
| Iunie | 0,5698 | 0,5623 | 0,5865 | 22 |
| Iulie | 0,5718 | 0,5673 | 0,5845 | 22 |
| August | 0,5690 | 0,5671 | 0,5721 | 22 |
| Septembrie | 0,5726 | 0,5693 | 0,5764 | 22 |
| Octombrie | 0,5739 | 0,5717 | 0,5782 | 21 |
| Noiembrie | 0,5759 | 0,5736 | 0,5787 | 22 |
| Decembrie | 0,5760 | 0,5749 | 0,5785 | 22 |
Valori zilnice DKK/RON în 2010
| Data | Curs |
|---|---|
| 31.12.2010 | 0,5749 RON |
| 30.12.2010 | 0,5752 RON |
| 29.12.2010 | 0,5758 RON |
| 28.12.2010 | 0,5752 RON |
| 27.12.2010 | 0,5753 RON |
| 24.12.2010 | 0,5754 RON |
| 23.12.2010 | 0,5751 RON |
| 22.12.2010 | 0,5750 RON |
| 21.12.2010 | 0,5758 RON |
| 20.12.2010 | 0,5758 RON |
| 17.12.2010 | 0,5758 RON |
| 16.12.2010 | 0,5765 RON |
| 15.12.2010 | 0,5754 RON |
| 14.12.2010 | 0,5754 RON |
| 13.12.2010 | 0,5759 RON |
| 10.12.2010 | 0,5767 RON |
| 09.12.2010 | 0,5768 RON |
| 08.12.2010 | 0,5768 RON |
| 07.12.2010 | 0,5771 RON |
| 06.12.2010 | 0,5785 RON |
| 03.12.2010 | 0,5769 RON |
| 02.12.2010 | 0,5760 RON |
| 30.11.2010 | 0,5748 RON |
| 29.11.2010 | 0,5763 RON |
| 26.11.2010 | 0,5787 RON |
| 25.11.2010 | 0,5767 RON |
| 24.11.2010 | 0,5778 RON |
| 23.11.2010 | 0,5779 RON |
| 22.11.2010 | 0,5761 RON |
| 19.11.2010 | 0,5764 RON |
| 18.11.2010 | 0,5763 RON |
| 17.11.2010 | 0,5761 RON |
| 16.11.2010 | 0,5756 RON |
| 15.11.2010 | 0,5765 RON |
| 12.11.2010 | 0,5753 RON |
| 11.11.2010 | 0,5747 RON |
| 10.11.2010 | 0,5739 RON |
| 09.11.2010 | 0,5750 RON |
| 08.11.2010 | 0,5751 RON |
| 05.11.2010 | 0,5759 RON |
| 04.11.2010 | 0,5764 RON |
| 03.11.2010 | 0,5757 RON |
| 02.11.2010 | 0,5746 RON |
| 01.11.2010 | 0,5736 RON |
| 29.10.2010 | 0,5722 RON |
| 28.10.2010 | 0,5717 RON |
| 27.10.2010 | 0,5741 RON |
| 26.10.2010 | 0,5732 RON |
| 25.10.2010 | 0,5729 RON |
| 22.10.2010 | 0,5777 RON |
| 21.10.2010 | 0,5782 RON |
| 20.10.2010 | 0,5777 RON |
| 19.10.2010 | 0,5758 RON |
| 18.10.2010 | 0,5740 RON |
| 15.10.2010 | 0,5737 RON |
| 14.10.2010 | 0,5735 RON |
| 13.10.2010 | 0,5737 RON |
| 12.10.2010 | 0,5731 RON |
| 11.10.2010 | 0,5723 RON |
| 08.10.2010 | 0,5724 RON |
| 07.10.2010 | 0,5727 RON |
| 06.10.2010 | 0,5730 RON |
| 05.10.2010 | 0,5741 RON |
| 04.10.2010 | 0,5743 RON |
| 01.10.2010 | 0,5726 RON |
| 30.09.2010 | 0,5727 RON |
| 29.09.2010 | 0,5733 RON |
| 28.09.2010 | 0,5723 RON |
| 27.09.2010 | 0,5700 RON |
| 24.09.2010 | 0,5698 RON |
| 23.09.2010 | 0,5730 RON |
| 22.09.2010 | 0,5706 RON |
| 21.09.2010 | 0,5729 RON |
| 20.09.2010 | 0,5729 RON |
| 17.09.2010 | 0,5710 RON |
| 16.09.2010 | 0,5703 RON |
| 15.09.2010 | 0,5693 RON |
| 14.09.2010 | 0,5705 RON |
| 13.09.2010 | 0,5725 RON |
| 10.09.2010 | 0,5738 RON |
| 09.09.2010 | 0,5751 RON |
| 08.09.2010 | 0,5758 RON |
| 07.09.2010 | 0,5764 RON |
| 06.09.2010 | 0,5744 RON |
| 03.09.2010 | 0,5748 RON |
| 02.09.2010 | 0,5724 RON |
| 01.09.2010 | 0,5727 RON |
| 31.08.2010 | 0,5721 RON |
| 30.08.2010 | 0,5684 RON |
| 27.08.2010 | 0,5699 RON |
| 26.08.2010 | 0,5702 RON |
| 25.08.2010 | 0,5688 RON |
| 24.08.2010 | 0,5692 RON |
| 23.08.2010 | 0,5671 RON |
| 20.08.2010 | 0,5678 RON |
| 19.08.2010 | 0,5675 RON |
| 18.08.2010 | 0,5690 RON |
| 17.08.2010 | 0,5686 RON |
| 16.08.2010 | 0,5678 RON |
| 13.08.2010 | 0,5681 RON |
| 12.08.2010 | 0,5684 RON |
| 11.08.2010 | 0,5692 RON |
| 10.08.2010 | 0,5683 RON |
| 09.08.2010 | 0,5677 RON |
| 06.08.2010 | 0,5700 RON |
| 05.08.2010 | 0,5710 RON |
| 04.08.2010 | 0,5707 RON |
| 03.08.2010 | 0,5687 RON |
| 02.08.2010 | 0,5699 RON |
| 30.07.2010 | 0,5700 RON |
| 29.07.2010 | 0,5708 RON |
| 28.07.2010 | 0,5707 RON |
| 27.07.2010 | 0,5699 RON |
| 26.07.2010 | 0,5713 RON |
| 23.07.2010 | 0,5722 RON |
| 22.07.2010 | 0,5725 RON |
| 21.07.2010 | 0,5728 RON |
| 20.07.2010 | 0,5729 RON |
| 19.07.2010 | 0,5735 RON |
| 16.07.2010 | 0,5721 RON |
| 15.07.2010 | 0,5717 RON |
| 14.07.2010 | 0,5716 RON |
| 13.07.2010 | 0,5711 RON |
| 12.07.2010 | 0,5697 RON |
| 09.07.2010 | 0,5684 RON |
| 08.07.2010 | 0,5673 RON |
| 07.07.2010 | 0,5678 RON |
| 06.07.2010 | 0,5688 RON |
| 05.07.2010 | 0,5719 RON |
| 02.07.2010 | 0,5778 RON |
| 01.07.2010 | 0,5845 RON |
| 30.06.2010 | 0,5865 RON |
| 29.06.2010 | 0,5845 RON |
| 28.06.2010 | 0,5811 RON |
| 25.06.2010 | 0,5751 RON |
| 24.06.2010 | 0,5685 RON |
| 23.06.2010 | 0,5675 RON |
| 22.06.2010 | 0,5681 RON |
| 21.06.2010 | 0,5679 RON |
| 18.06.2010 | 0,5705 RON |
| 17.06.2010 | 0,5696 RON |
| 16.06.2010 | 0,5681 RON |
| 15.06.2010 | 0,5690 RON |
| 14.06.2010 | 0,5678 RON |
| 11.06.2010 | 0,5668 RON |
| 10.06.2010 | 0,5673 RON |
| 09.06.2010 | 0,5673 RON |
| 08.06.2010 | 0,5688 RON |
| 07.06.2010 | 0,5671 RON |
| 04.06.2010 | 0,5651 RON |
| 03.06.2010 | 0,5626 RON |
| 02.06.2010 | 0,5623 RON |
| 01.06.2010 | 0,5634 RON |
| 31.05.2010 | 0,5617 RON |
| 28.05.2010 | 0,5594 RON |
| 27.05.2010 | 0,5582 RON |
| 26.05.2010 | 0,5608 RON |
| 25.05.2010 | 0,5623 RON |
| 21.05.2010 | 0,5636 RON |
| 20.05.2010 | 0,5643 RON |
| 19.05.2010 | 0,5644 RON |
| 18.05.2010 | 0,5638 RON |
| 17.05.2010 | 0,5629 RON |
| 14.05.2010 | 0,5621 RON |
| 13.05.2010 | 0,5617 RON |
| 12.05.2010 | 0,5610 RON |
| 11.05.2010 | 0,5610 RON |
| 10.05.2010 | 0,5595 RON |
| 07.05.2010 | 0,5625 RON |
| 06.05.2010 | 0,5620 RON |
| 05.05.2010 | 0,5575 RON |
| 04.05.2010 | 0,5556 RON |
| 03.05.2010 | 0,5546 RON |
| 30.04.2010 | 0,5546 RON |
| 29.04.2010 | 0,5560 RON |
| 28.04.2010 | 0,5567 RON |
| 27.04.2010 | 0,5542 RON |
| 26.04.2010 | 0,5534 RON |
| 23.04.2010 | 0,5548 RON |
| 22.04.2010 | 0,5565 RON |
| 21.04.2010 | 0,5556 RON |
| 20.04.2010 | 0,5574 RON |
| 19.04.2010 | 0,5589 RON |
| 16.04.2010 | 0,5566 RON |
| 15.04.2010 | 0,5562 RON |
| 14.04.2010 | 0,5556 RON |
| 13.04.2010 | 0,5565 RON |
| 12.04.2010 | 0,5549 RON |
| 09.04.2010 | 0,5550 RON |
| 08.04.2010 | 0,5525 RON |
| 07.04.2010 | 0,5496 RON |
| 06.04.2010 | 0,5503 RON |
| 02.04.2010 | 0,5511 RON |
| 01.04.2010 | 0,5520 RON |
| 31.03.2010 | 0,5501 RON |
| 30.03.2010 | 0,5472 RON |
| 29.03.2010 | 0,5470 RON |
| 26.03.2010 | 0,5466 RON |
| 25.03.2010 | 0,5463 RON |
| 24.03.2010 | 0,5472 RON |
| 23.03.2010 | 0,5475 RON |
| 22.03.2010 | 0,5495 RON |
| 19.03.2010 | 0,5486 RON |
| 18.03.2010 | 0,5483 RON |
| 17.03.2010 | 0,5486 RON |
| 16.03.2010 | 0,5498 RON |
| 15.03.2010 | 0,5496 RON |
| 12.03.2010 | 0,5500 RON |
| 11.03.2010 | 0,5508 RON |
| 10.03.2010 | 0,5507 RON |
| 09.03.2010 | 0,5510 RON |
| 08.03.2010 | 0,5501 RON |
| 05.03.2010 | 0,5499 RON |
| 04.03.2010 | 0,5500 RON |
| 03.03.2010 | 0,5516 RON |
| 02.03.2010 | 0,5521 RON |
| 01.03.2010 | 0,5516 RON |
| 26.02.2010 | 0,5519 RON |
| 25.02.2010 | 0,5543 RON |
| 24.02.2010 | 0,5545 RON |
| 23.02.2010 | 0,5538 RON |
| 22.02.2010 | 0,5542 RON |
| 19.02.2010 | 0,5557 RON |
| 18.02.2010 | 0,5547 RON |
| 17.02.2010 | 0,5535 RON |
| 16.02.2010 | 0,5527 RON |
| 15.02.2010 | 0,5531 RON |
| 12.02.2010 | 0,5544 RON |
| 11.02.2010 | 0,5516 RON |
| 10.02.2010 | 0,5526 RON |
| 09.02.2010 | 0,5547 RON |
| 08.02.2010 | 0,5551 RON |
| 05.02.2010 | 0,5560 RON |
| 04.02.2010 | 0,5536 RON |
| 03.02.2010 | 0,5502 RON |
| 02.02.2010 | 0,5490 RON |
| 01.02.2010 | 0,5481 RON |
| 29.01.2010 | 0,5537 RON |
| 28.01.2010 | 0,5550 RON |
| 27.01.2010 | 0,5531 RON |
| 26.01.2010 | 0,5550 RON |
| 25.01.2010 | 0,5541 RON |
| 22.01.2010 | 0,5558 RON |
| 21.01.2010 | 0,5568 RON |
| 20.01.2010 | 0,5535 RON |
| 19.01.2010 | 0,5522 RON |
| 18.01.2010 | 0,5510 RON |
| 15.01.2010 | 0,5532 RON |
| 14.01.2010 | 0,5549 RON |
| 13.01.2010 | 0,5539 RON |
| 12.01.2010 | 0,5558 RON |
| 11.01.2010 | 0,5561 RON |
| 08.01.2010 | 0,5601 RON |
| 07.01.2010 | 0,5607 RON |
| 06.01.2010 | 0,5593 RON |
| 05.01.2010 | 0,5654 RON |
| 04.01.2010 | 0,5680 RON |