BNR · ISTORIC

Curs BNR 2010

Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2010, într-o singură privire.

Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru DKK.

Cursul DKK în 2010 0.5749 -0.0003 (-0.05%) Ultima cotație: 31.12.2010
Minimul anului
0.5463 -0.0288 (-5.01%)
25.03.2010 față de 25.03.2009 (0.5751)
Maximul anului
0.5865 +0.0216 (+3.82%)
30.06.2010 față de 30.06.2009 (0.5649)
Evoluție 2010 min 0.5463 · max 0.5865
Media anuală 0.5654
Prima cotație 04.01.2010 0.5680
Ultima cotație 31.12.2010 0.5749
Variație totală +0.0069 +1.21%
Cea mai mare creștere 25.06.2010 +0.0066
Cea mai mare scădere 02.07.2010 -0.0067

Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2010 (DKK)

Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.

Valoare mai mică Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec

Evoluția cursului DKK în 2010

Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.

Lunile extreme din 2010

Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.

Cele mai mici medii lunare

Mar0.5493
Feb0.5532
Apr0.5547

Cele mai mari medii lunare

Dec0.5760
Noi0.5759
Oct0.5739

Date importante în 2010

Prima cotație (an)04.01.20100.5680
Ultima cotație (an)31.12.20100.5749
Cea mai mare creștere (zi)25.06.2010+0.0066
Cea mai mare scădere (zi)02.07.2010-0.0067
Cea mai mare valoare30.06.20100.5865
Cea mai mică valoare25.03.20100.5463

Curs DKK pe luni în 2010

LunăMedieMinimMaximValori
Ianuarie 0,5564 0,5510 0,5680 20
Februarie 0,5532 0,5481 0,5560 20
Martie 0,5493 0,5463 0,5521 23
Aprilie 0,5547 0,5496 0,5589 21
Mai 0,5609 0,5546 0,5644 20
Iunie 0,5698 0,5623 0,5865 22
Iulie 0,5718 0,5673 0,5845 22
August 0,5690 0,5671 0,5721 22
Septembrie 0,5726 0,5693 0,5764 22
Octombrie 0,5739 0,5717 0,5782 21
Noiembrie 0,5759 0,5736 0,5787 22
Decembrie 0,5760 0,5749 0,5785 22

Valori zilnice DKK/RON în 2010

DataCurs
31.12.2010 0,5749 RON
30.12.2010 0,5752 RON
29.12.2010 0,5758 RON
28.12.2010 0,5752 RON
27.12.2010 0,5753 RON
24.12.2010 0,5754 RON
23.12.2010 0,5751 RON
22.12.2010 0,5750 RON
21.12.2010 0,5758 RON
20.12.2010 0,5758 RON
17.12.2010 0,5758 RON
16.12.2010 0,5765 RON
15.12.2010 0,5754 RON
14.12.2010 0,5754 RON
13.12.2010 0,5759 RON
10.12.2010 0,5767 RON
09.12.2010 0,5768 RON
08.12.2010 0,5768 RON
07.12.2010 0,5771 RON
06.12.2010 0,5785 RON
03.12.2010 0,5769 RON
02.12.2010 0,5760 RON
30.11.2010 0,5748 RON
29.11.2010 0,5763 RON
26.11.2010 0,5787 RON
25.11.2010 0,5767 RON
24.11.2010 0,5778 RON
23.11.2010 0,5779 RON
22.11.2010 0,5761 RON
19.11.2010 0,5764 RON
18.11.2010 0,5763 RON
17.11.2010 0,5761 RON
16.11.2010 0,5756 RON
15.11.2010 0,5765 RON
12.11.2010 0,5753 RON
11.11.2010 0,5747 RON
10.11.2010 0,5739 RON
09.11.2010 0,5750 RON
08.11.2010 0,5751 RON
05.11.2010 0,5759 RON
04.11.2010 0,5764 RON
03.11.2010 0,5757 RON
02.11.2010 0,5746 RON
01.11.2010 0,5736 RON
29.10.2010 0,5722 RON
28.10.2010 0,5717 RON
27.10.2010 0,5741 RON
26.10.2010 0,5732 RON
25.10.2010 0,5729 RON
22.10.2010 0,5777 RON
21.10.2010 0,5782 RON
20.10.2010 0,5777 RON
19.10.2010 0,5758 RON
18.10.2010 0,5740 RON
15.10.2010 0,5737 RON
14.10.2010 0,5735 RON
13.10.2010 0,5737 RON
12.10.2010 0,5731 RON
11.10.2010 0,5723 RON
08.10.2010 0,5724 RON
07.10.2010 0,5727 RON
06.10.2010 0,5730 RON
05.10.2010 0,5741 RON
04.10.2010 0,5743 RON
01.10.2010 0,5726 RON
30.09.2010 0,5727 RON
29.09.2010 0,5733 RON
28.09.2010 0,5723 RON
27.09.2010 0,5700 RON
24.09.2010 0,5698 RON
23.09.2010 0,5730 RON
22.09.2010 0,5706 RON
21.09.2010 0,5729 RON
20.09.2010 0,5729 RON
17.09.2010 0,5710 RON
16.09.2010 0,5703 RON
15.09.2010 0,5693 RON
14.09.2010 0,5705 RON
13.09.2010 0,5725 RON
10.09.2010 0,5738 RON
09.09.2010 0,5751 RON
08.09.2010 0,5758 RON
07.09.2010 0,5764 RON
06.09.2010 0,5744 RON
03.09.2010 0,5748 RON
02.09.2010 0,5724 RON
01.09.2010 0,5727 RON
31.08.2010 0,5721 RON
30.08.2010 0,5684 RON
27.08.2010 0,5699 RON
26.08.2010 0,5702 RON
25.08.2010 0,5688 RON
24.08.2010 0,5692 RON
23.08.2010 0,5671 RON
20.08.2010 0,5678 RON
19.08.2010 0,5675 RON
18.08.2010 0,5690 RON
17.08.2010 0,5686 RON
16.08.2010 0,5678 RON
13.08.2010 0,5681 RON
12.08.2010 0,5684 RON
11.08.2010 0,5692 RON
10.08.2010 0,5683 RON
09.08.2010 0,5677 RON
06.08.2010 0,5700 RON
05.08.2010 0,5710 RON
04.08.2010 0,5707 RON
03.08.2010 0,5687 RON
02.08.2010 0,5699 RON
30.07.2010 0,5700 RON
29.07.2010 0,5708 RON
28.07.2010 0,5707 RON
27.07.2010 0,5699 RON
26.07.2010 0,5713 RON
23.07.2010 0,5722 RON
22.07.2010 0,5725 RON
21.07.2010 0,5728 RON
20.07.2010 0,5729 RON
19.07.2010 0,5735 RON
16.07.2010 0,5721 RON
15.07.2010 0,5717 RON
14.07.2010 0,5716 RON
13.07.2010 0,5711 RON
12.07.2010 0,5697 RON
09.07.2010 0,5684 RON
08.07.2010 0,5673 RON
07.07.2010 0,5678 RON
06.07.2010 0,5688 RON
05.07.2010 0,5719 RON
02.07.2010 0,5778 RON
01.07.2010 0,5845 RON
30.06.2010 0,5865 RON
29.06.2010 0,5845 RON
28.06.2010 0,5811 RON
25.06.2010 0,5751 RON
24.06.2010 0,5685 RON
23.06.2010 0,5675 RON
22.06.2010 0,5681 RON
21.06.2010 0,5679 RON
18.06.2010 0,5705 RON
17.06.2010 0,5696 RON
16.06.2010 0,5681 RON
15.06.2010 0,5690 RON
14.06.2010 0,5678 RON
11.06.2010 0,5668 RON
10.06.2010 0,5673 RON
09.06.2010 0,5673 RON
08.06.2010 0,5688 RON
07.06.2010 0,5671 RON
04.06.2010 0,5651 RON
03.06.2010 0,5626 RON
02.06.2010 0,5623 RON
01.06.2010 0,5634 RON
31.05.2010 0,5617 RON
28.05.2010 0,5594 RON
27.05.2010 0,5582 RON
26.05.2010 0,5608 RON
25.05.2010 0,5623 RON
21.05.2010 0,5636 RON
20.05.2010 0,5643 RON
19.05.2010 0,5644 RON
18.05.2010 0,5638 RON
17.05.2010 0,5629 RON
14.05.2010 0,5621 RON
13.05.2010 0,5617 RON
12.05.2010 0,5610 RON
11.05.2010 0,5610 RON
10.05.2010 0,5595 RON
07.05.2010 0,5625 RON
06.05.2010 0,5620 RON
05.05.2010 0,5575 RON
04.05.2010 0,5556 RON
03.05.2010 0,5546 RON
30.04.2010 0,5546 RON
29.04.2010 0,5560 RON
28.04.2010 0,5567 RON
27.04.2010 0,5542 RON
26.04.2010 0,5534 RON
23.04.2010 0,5548 RON
22.04.2010 0,5565 RON
21.04.2010 0,5556 RON
20.04.2010 0,5574 RON
19.04.2010 0,5589 RON
16.04.2010 0,5566 RON
15.04.2010 0,5562 RON
14.04.2010 0,5556 RON
13.04.2010 0,5565 RON
12.04.2010 0,5549 RON
09.04.2010 0,5550 RON
08.04.2010 0,5525 RON
07.04.2010 0,5496 RON
06.04.2010 0,5503 RON
02.04.2010 0,5511 RON
01.04.2010 0,5520 RON
31.03.2010 0,5501 RON
30.03.2010 0,5472 RON
29.03.2010 0,5470 RON
26.03.2010 0,5466 RON
25.03.2010 0,5463 RON
24.03.2010 0,5472 RON
23.03.2010 0,5475 RON
22.03.2010 0,5495 RON
19.03.2010 0,5486 RON
18.03.2010 0,5483 RON
17.03.2010 0,5486 RON
16.03.2010 0,5498 RON
15.03.2010 0,5496 RON
12.03.2010 0,5500 RON
11.03.2010 0,5508 RON
10.03.2010 0,5507 RON
09.03.2010 0,5510 RON
08.03.2010 0,5501 RON
05.03.2010 0,5499 RON
04.03.2010 0,5500 RON
03.03.2010 0,5516 RON
02.03.2010 0,5521 RON
01.03.2010 0,5516 RON
26.02.2010 0,5519 RON
25.02.2010 0,5543 RON
24.02.2010 0,5545 RON
23.02.2010 0,5538 RON
22.02.2010 0,5542 RON
19.02.2010 0,5557 RON
18.02.2010 0,5547 RON
17.02.2010 0,5535 RON
16.02.2010 0,5527 RON
15.02.2010 0,5531 RON
12.02.2010 0,5544 RON
11.02.2010 0,5516 RON
10.02.2010 0,5526 RON
09.02.2010 0,5547 RON
08.02.2010 0,5551 RON
05.02.2010 0,5560 RON
04.02.2010 0,5536 RON
03.02.2010 0,5502 RON
02.02.2010 0,5490 RON
01.02.2010 0,5481 RON
29.01.2010 0,5537 RON
28.01.2010 0,5550 RON
27.01.2010 0,5531 RON
26.01.2010 0,5550 RON
25.01.2010 0,5541 RON
22.01.2010 0,5558 RON
21.01.2010 0,5568 RON
20.01.2010 0,5535 RON
19.01.2010 0,5522 RON
18.01.2010 0,5510 RON
15.01.2010 0,5532 RON
14.01.2010 0,5549 RON
13.01.2010 0,5539 RON
12.01.2010 0,5558 RON
11.01.2010 0,5561 RON
08.01.2010 0,5601 RON
07.01.2010 0,5607 RON
06.01.2010 0,5593 RON
05.01.2010 0,5654 RON
04.01.2010 0,5680 RON