BNR · ISTORIC

Curs BNR 2021

Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2021, într-o singură privire.

Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru DKK.

Cursul DKK în 2021 0.6653 -0.0002 (-0.03%) Ultima cotație: 31.12.2021
Minimul anului
0.6546 +0.0151 (+2.36%)
04.01.2021 față de 03.01.2020 (0.6395)
Maximul anului
0.6656 +0.0127 (+1.95%)
22.09.2021 față de 22.09.2020 (0.6529)
Evoluție 2021 min 0.6546 · max 0.6656
Media anuală 0.6617
Prima cotație 04.01.2021 0.6546
Ultima cotație 31.12.2021 0.6653
Variație totală +0.0107 +1.63%
Cea mai mare creștere 30.03.2021 +0.0025
Cea mai mare scădere 01.04.2021 -0.0018

Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2021 (DKK)

Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.

Valoare mai mică Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec

Evoluția cursului DKK în 2021

Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.

Lunile extreme din 2021

Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.

Cele mai mici medii lunare

Ian0.6551
Feb0.6554
Mar0.6573

Cele mai mari medii lunare

Dec0.6655
Noi0.6654
Sep0.6652

Date importante în 2021

Prima cotație (an)04.01.20210.6546
Ultima cotație (an)31.12.20210.6653
Cea mai mare creștere (zi)30.03.2021+0.0025
Cea mai mare scădere (zi)01.04.2021-0.0018
Cea mai mare valoare22.09.20210.6656
Cea mai mică valoare04.01.20210.6546

Curs DKK pe luni în 2021

LunăMedieMinimMaximValori
Ianuarie 0,6551 0,6546 0,6555 20
Februarie 0,6554 0,6550 0,6555 20
Martie 0,6573 0,6555 0,6622 23
Aprilie 0,6618 0,6602 0,6626 21
Mai 0,6623 0,6611 0,6626 20
Iunie 0,6621 0,6615 0,6625 20
Iulie 0,6622 0,6615 0,6627 22
August 0,6620 0,6605 0,6637 22
Septembrie 0,6652 0,6636 0,6656 22
Octombrie 0,6651 0,6647 0,6653 21
Noiembrie 0,6654 0,6652 0,6655 21
Decembrie 0,6655 0,6653 0,6656 22

Valori zilnice DKK/RON în 2021

DataCurs
31.12.2021 0,6653 RON
30.12.2021 0,6655 RON
29.12.2021 0,6655 RON
28.12.2021 0,6655 RON
27.12.2021 0,6656 RON
24.12.2021 0,6656 RON
23.12.2021 0,6655 RON
22.12.2021 0,6655 RON
21.12.2021 0,6656 RON
20.12.2021 0,6655 RON
17.12.2021 0,6655 RON
16.12.2021 0,6656 RON
15.12.2021 0,6655 RON
14.12.2021 0,6656 RON
13.12.2021 0,6655 RON
10.12.2021 0,6655 RON
09.12.2021 0,6656 RON
08.12.2021 0,6655 RON
07.12.2021 0,6655 RON
06.12.2021 0,6654 RON
03.12.2021 0,6655 RON
02.12.2021 0,6655 RON
29.11.2021 0,6655 RON
26.11.2021 0,6655 RON
25.11.2021 0,6655 RON
24.11.2021 0,6655 RON
23.11.2021 0,6655 RON
22.11.2021 0,6655 RON
19.11.2021 0,6655 RON
18.11.2021 0,6655 RON
17.11.2021 0,6655 RON
16.11.2021 0,6654 RON
15.11.2021 0,6654 RON
12.11.2021 0,6653 RON
11.11.2021 0,6654 RON
10.11.2021 0,6654 RON
09.11.2021 0,6653 RON
08.11.2021 0,6654 RON
05.11.2021 0,6653 RON
04.11.2021 0,6654 RON
03.11.2021 0,6653 RON
02.11.2021 0,6652 RON
01.11.2021 0,6652 RON
29.10.2021 0,6653 RON
28.10.2021 0,6653 RON
27.10.2021 0,6652 RON
26.10.2021 0,6651 RON
25.10.2021 0,6649 RON
22.10.2021 0,6648 RON
21.10.2021 0,6649 RON
20.10.2021 0,6651 RON
19.10.2021 0,6651 RON
18.10.2021 0,6650 RON
15.10.2021 0,6651 RON
14.10.2021 0,6651 RON
13.10.2021 0,6651 RON
12.10.2021 0,6651 RON
11.10.2021 0,6650 RON
08.10.2021 0,6647 RON
07.10.2021 0,6650 RON
06.10.2021 0,6651 RON
05.10.2021 0,6653 RON
04.10.2021 0,6652 RON
01.10.2021 0,6653 RON
30.09.2021 0,6653 RON
29.09.2021 0,6654 RON
28.09.2021 0,6654 RON
27.09.2021 0,6655 RON
24.09.2021 0,6655 RON
23.09.2021 0,6655 RON
22.09.2021 0,6656 RON
21.09.2021 0,6655 RON
20.09.2021 0,6654 RON
17.09.2021 0,6653 RON
16.09.2021 0,6654 RON
15.09.2021 0,6654 RON
14.09.2021 0,6653 RON
13.09.2021 0,6649 RON
10.09.2021 0,6648 RON
09.09.2021 0,6654 RON
08.09.2021 0,6654 RON
07.09.2021 0,6655 RON
06.09.2021 0,6653 RON
03.09.2021 0,6645 RON
02.09.2021 0,6642 RON
01.09.2021 0,6636 RON
31.08.2021 0,6636 RON
30.08.2021 0,6637 RON
27.08.2021 0,6635 RON
26.08.2021 0,6630 RON
25.08.2021 0,6627 RON
24.08.2021 0,6627 RON
23.08.2021 0,6634 RON
20.08.2021 0,6634 RON
19.08.2021 0,6626 RON
18.08.2021 0,6624 RON
17.08.2021 0,6620 RON
16.08.2021 0,6605 RON
13.08.2021 0,6605 RON
12.08.2021 0,6609 RON
11.08.2021 0,6610 RON
10.08.2021 0,6610 RON
09.08.2021 0,6606 RON
06.08.2021 0,6608 RON
05.08.2021 0,6613 RON
04.08.2021 0,6613 RON
03.08.2021 0,6612 RON
02.08.2021 0,6610 RON
30.07.2021 0,6615 RON
29.07.2021 0,6616 RON
28.07.2021 0,6615 RON
27.07.2021 0,6615 RON
26.07.2021 0,6617 RON
23.07.2021 0,6617 RON
22.07.2021 0,6620 RON
21.07.2021 0,6621 RON
20.07.2021 0,6622 RON
19.07.2021 0,6623 RON
16.07.2021 0,6625 RON
15.07.2021 0,6626 RON
14.07.2021 0,6626 RON
13.07.2021 0,6625 RON
12.07.2021 0,6625 RON
09.07.2021 0,6627 RON
08.07.2021 0,6625 RON
07.07.2021 0,6626 RON
06.07.2021 0,6625 RON
05.07.2021 0,6625 RON
02.07.2021 0,6626 RON
01.07.2021 0,6625 RON
30.06.2021 0,6625 RON
29.06.2021 0,6625 RON
28.06.2021 0,6624 RON
25.06.2021 0,6623 RON
24.06.2021 0,6622 RON
23.06.2021 0,6624 RON
22.06.2021 0,6624 RON
18.06.2021 0,6623 RON
17.06.2021 0,6621 RON
16.06.2021 0,6622 RON
15.06.2021 0,6622 RON
14.06.2021 0,6615 RON
11.06.2021 0,6617 RON
10.06.2021 0,6619 RON
09.06.2021 0,6620 RON
08.06.2021 0,6620 RON
07.06.2021 0,6620 RON
04.06.2021 0,6620 RON
03.06.2021 0,6620 RON
02.06.2021 0,6616 RON
31.05.2021 0,6616 RON
28.05.2021 0,6615 RON
27.05.2021 0,6611 RON
26.05.2021 0,6620 RON
25.05.2021 0,6623 RON
24.05.2021 0,6625 RON
21.05.2021 0,6625 RON
20.05.2021 0,6625 RON
19.05.2021 0,6626 RON
18.05.2021 0,6625 RON
17.05.2021 0,6624 RON
14.05.2021 0,6623 RON
13.05.2021 0,6625 RON
12.05.2021 0,6625 RON
11.05.2021 0,6626 RON
10.05.2021 0,6624 RON
07.05.2021 0,6625 RON
06.05.2021 0,6625 RON
05.05.2021 0,6624 RON
04.05.2021 0,6624 RON
29.04.2021 0,6623 RON
28.04.2021 0,6626 RON
27.04.2021 0,6624 RON
26.04.2021 0,6621 RON
23.04.2021 0,6624 RON
22.04.2021 0,6623 RON
21.04.2021 0,6624 RON
20.04.2021 0,6626 RON
19.04.2021 0,6624 RON
16.04.2021 0,6621 RON
15.04.2021 0,6622 RON
14.04.2021 0,6619 RON
13.04.2021 0,6619 RON
12.04.2021 0,6616 RON
09.04.2021 0,6617 RON
08.04.2021 0,6619 RON
07.04.2021 0,6612 RON
06.04.2021 0,6610 RON
05.04.2021 0,6609 RON
02.04.2021 0,6602 RON
01.04.2021 0,6604 RON
31.03.2021 0,6622 RON
30.03.2021 0,6611 RON
29.03.2021 0,6586 RON
26.03.2021 0,6572 RON
25.03.2021 0,6571 RON
24.03.2021 0,6575 RON
23.03.2021 0,6574 RON
22.03.2021 0,6569 RON
19.03.2021 0,6570 RON
18.03.2021 0,6573 RON
17.03.2021 0,6573 RON
16.03.2021 0,6571 RON
15.03.2021 0,6568 RON
12.03.2021 0,6570 RON
11.03.2021 0,6569 RON
10.03.2021 0,6571 RON
09.03.2021 0,6569 RON
08.03.2021 0,6568 RON
05.03.2021 0,6566 RON
04.03.2021 0,6561 RON
03.03.2021 0,6559 RON
02.03.2021 0,6555 RON
01.03.2021 0,6555 RON
26.02.2021 0,6555 RON
25.02.2021 0,6553 RON
24.02.2021 0,6555 RON
23.02.2021 0,6555 RON
22.02.2021 0,6554 RON
19.02.2021 0,6555 RON
18.02.2021 0,6555 RON
17.02.2021 0,6555 RON
16.02.2021 0,6555 RON
15.02.2021 0,6554 RON
12.02.2021 0,6554 RON
11.02.2021 0,6553 RON
10.02.2021 0,6554 RON
09.02.2021 0,6555 RON
08.02.2021 0,6554 RON
05.02.2021 0,6555 RON
04.02.2021 0,6554 RON
03.02.2021 0,6550 RON
02.02.2021 0,6553 RON
01.02.2021 0,6552 RON
29.01.2021 0,6555 RON
28.01.2021 0,6554 RON
27.01.2021 0,6553 RON
26.01.2021 0,6552 RON
25.01.2021 0,6552 RON
22.01.2021 0,6551 RON
21.01.2021 0,6551 RON
20.01.2021 0,6553 RON
19.01.2021 0,6552 RON
18.01.2021 0,6552 RON
15.01.2021 0,6552 RON
14.01.2021 0,6550 RON
13.01.2021 0,6551 RON
12.01.2021 0,6549 RON
11.01.2021 0,6549 RON
08.01.2021 0,6548 RON
07.01.2021 0,6546 RON
06.01.2021 0,6547 RON
05.01.2021 0,6548 RON
04.01.2021 0,6546 RON