BNR · ISTORIC

Curs BNR 2015

Toate cotațiile oficiale BNR pentru anul 2015, într-o singură privire.

Fiecare zi, fiecare valoare și principalele extreme ale anului pentru DKK.

Cursul DKK în 2015 0.6064 -0.0005 (-0.08%) Ultima cotație: 31.12.2015
Minimul anului
0.5884 -0.0094 (-1.57%)
09.04.2015 față de 09.04.2014 (0.5978)
Maximul anului
0.6081 +0.0067 (+1.11%)
29.12.2015 față de 29.12.2014 (0.6014)
Evoluție 2015 min 0.5884 · max 0.6081
Media anuală 0.5959
Prima cotație 05.01.2015 0.6043
Ultima cotație 31.12.2015 0.6064
Variație totală +0.0021 +0.35%
Cea mai mare creștere 29.06.2015 +0.0048
Cea mai mare scădere 10.07.2015 -0.0046

Calendarul cotațiilor oficiale BNR din 2015 (DKK)

Fiecare celulă reprezintă valoarea oficială publicată de BNR. Zilele fără cotație sunt marcate cu „-”, iar zilele nelucrătoare fără cotație cu „×”.

Valoare mai mică Valoare mai mare
Ian
Feb
Mar
Apr
Mai
Iun
Iul
Aug
Sep
Oct
Noi
Dec

Evoluția cursului DKK în 2015

Toate cotațiile oficiale publicate în cursul anului.

Lunile extreme din 2015

Lunile cu cele mai mici și cele mai mari valori medii lunare.

Cele mai mici medii lunare

Apr0.5916
Aug0.5927
Oct0.5928

Cele mai mari medii lunare

Dec0.6037
Ian0.6031
Iun0.5989

Date importante în 2015

Prima cotație (an)05.01.20150.6043
Ultima cotație (an)31.12.20150.6064
Cea mai mare creștere (zi)29.06.2015+0.0048
Cea mai mare scădere (zi)10.07.2015-0.0046
Cea mai mare valoare29.12.20150.6081
Cea mai mică valoare09.04.20150.5884

Curs DKK pe luni în 2015

LunăMedieMinimMaximValori
Ianuarie 0,6031 0,5968 0,6067 20
Februarie 0,5950 0,5912 0,5978 20
Martie 0,5943 0,5899 0,5978 22
Aprilie 0,5916 0,5884 0,5966 21
Mai 0,5960 0,5932 0,5986 20
Iunie 0,5989 0,5944 0,6023 21
Iulie 0,5949 0,5906 0,6012 23
August 0,5927 0,5902 0,5951 21
Septembrie 0,5929 0,5916 0,5950 22
Octombrie 0,5928 0,5916 0,5947 22
Noiembrie 0,5958 0,5942 0,5976 20
Decembrie 0,6037 0,5978 0,6081 21

Valori zilnice DKK/RON în 2015

DataCurs
31.12.2015 0,6064 RON
30.12.2015 0,6069 RON
29.12.2015 0,6081 RON
28.12.2015 0,6064 RON
24.12.2015 0,6069 RON
23.12.2015 0,6058 RON
22.12.2015 0,6053 RON
21.12.2015 0,6045 RON
18.12.2015 0,6050 RON
17.12.2015 0,6030 RON
16.12.2015 0,6036 RON
15.12.2015 0,6032 RON
14.12.2015 0,6043 RON
11.12.2015 0,6071 RON
10.12.2015 0,6035 RON
09.12.2015 0,6015 RON
08.12.2015 0,6007 RON
07.12.2015 0,5997 RON
04.12.2015 0,5991 RON
03.12.2015 0,5978 RON
02.12.2015 0,5979 RON
27.11.2015 0,5959 RON
26.11.2015 0,5950 RON
25.11.2015 0,5957 RON
24.11.2015 0,5966 RON
23.11.2015 0,5963 RON
20.11.2015 0,5957 RON
19.11.2015 0,5955 RON
18.11.2015 0,5959 RON
17.11.2015 0,5951 RON
16.11.2015 0,5948 RON
13.11.2015 0,5953 RON
12.11.2015 0,5952 RON
11.11.2015 0,5956 RON
10.11.2015 0,5973 RON
09.11.2015 0,5976 RON
06.11.2015 0,5968 RON
05.11.2015 0,5960 RON
04.11.2015 0,5961 RON
03.11.2015 0,5942 RON
02.11.2015 0,5949 RON
30.10.2015 0,5943 RON
29.10.2015 0,5942 RON
28.10.2015 0,5940 RON
27.10.2015 0,5947 RON
26.10.2015 0,5944 RON
23.10.2015 0,5934 RON
22.10.2015 0,5938 RON
21.10.2015 0,5938 RON
20.10.2015 0,5932 RON
19.10.2015 0,5923 RON
16.10.2015 0,5919 RON
15.10.2015 0,5917 RON
14.10.2015 0,5920 RON
13.10.2015 0,5919 RON
12.10.2015 0,5919 RON
09.10.2015 0,5917 RON
08.10.2015 0,5921 RON
07.10.2015 0,5920 RON
06.10.2015 0,5919 RON
05.10.2015 0,5924 RON
02.10.2015 0,5916 RON
01.10.2015 0,5918 RON
30.09.2015 0,5920 RON
29.09.2015 0,5931 RON
28.09.2015 0,5916 RON
25.09.2015 0,5920 RON
24.09.2015 0,5919 RON
23.09.2015 0,5926 RON
22.09.2015 0,5927 RON
21.09.2015 0,5928 RON
18.09.2015 0,5926 RON
17.09.2015 0,5933 RON
16.09.2015 0,5929 RON
15.09.2015 0,5924 RON
14.09.2015 0,5921 RON
11.09.2015 0,5919 RON
10.09.2015 0,5927 RON
09.09.2015 0,5925 RON
08.09.2015 0,5932 RON
07.09.2015 0,5932 RON
04.09.2015 0,5937 RON
03.09.2015 0,5938 RON
02.09.2015 0,5950 RON
01.09.2015 0,5947 RON
31.08.2015 0,5939 RON
28.08.2015 0,5936 RON
27.08.2015 0,5943 RON
26.08.2015 0,5945 RON
25.08.2015 0,5947 RON
24.08.2015 0,5951 RON
21.08.2015 0,5936 RON
20.08.2015 0,5945 RON
19.08.2015 0,5936 RON
18.08.2015 0,5927 RON
17.08.2015 0,5932 RON
14.08.2015 0,5925 RON
13.08.2015 0,5908 RON
12.08.2015 0,5917 RON
11.08.2015 0,5917 RON
10.08.2015 0,5912 RON
07.08.2015 0,5914 RON
06.08.2015 0,5912 RON
05.08.2015 0,5914 RON
04.08.2015 0,5905 RON
03.08.2015 0,5902 RON
31.07.2015 0,5906 RON
30.07.2015 0,5908 RON
29.07.2015 0,5923 RON
28.07.2015 0,5917 RON
27.07.2015 0,5922 RON
24.07.2015 0,5927 RON
23.07.2015 0,5926 RON
22.07.2015 0,5920 RON
21.07.2015 0,5910 RON
20.07.2015 0,5920 RON
17.07.2015 0,5922 RON
16.07.2015 0,5923 RON
15.07.2015 0,5935 RON
14.07.2015 0,5929 RON
13.07.2015 0,5943 RON
10.07.2015 0,5958 RON
09.07.2015 0,6004 RON
08.07.2015 0,6011 RON
07.07.2015 0,6005 RON
06.07.2015 0,6012 RON
03.07.2015 0,6009 RON
02.07.2015 0,5998 RON
01.07.2015 0,5989 RON
30.06.2015 0,5996 RON
29.06.2015 0,6023 RON
26.06.2015 0,5975 RON
25.06.2015 0,5974 RON
24.06.2015 0,5994 RON
23.06.2015 0,6004 RON
22.06.2015 0,6009 RON
19.06.2015 0,6016 RON
18.06.2015 0,6016 RON
17.06.2015 0,6013 RON
16.06.2015 0,6019 RON
15.06.2015 0,6006 RON
12.06.2015 0,5991 RON
11.06.2015 0,5987 RON
10.06.2015 0,5986 RON
09.06.2015 0,5989 RON
08.06.2015 0,5978 RON
05.06.2015 0,5956 RON
04.06.2015 0,5944 RON
03.06.2015 0,5949 RON
02.06.2015 0,5953 RON
29.05.2015 0,5951 RON
28.05.2015 0,5958 RON
27.05.2015 0,5962 RON
26.05.2015 0,5986 RON
25.05.2015 0,5968 RON
22.05.2015 0,5966 RON
21.05.2015 0,5962 RON
20.05.2015 0,5963 RON
19.05.2015 0,5963 RON
18.05.2015 0,5956 RON
15.05.2015 0,5948 RON
14.05.2015 0,5974 RON
13.05.2015 0,5974 RON
12.05.2015 0,5976 RON
11.05.2015 0,5961 RON
08.05.2015 0,5962 RON
07.05.2015 0,5961 RON
06.05.2015 0,5946 RON
05.05.2015 0,5932 RON
04.05.2015 0,5934 RON
30.04.2015 0,5923 RON
29.04.2015 0,5901 RON
28.04.2015 0,5914 RON
27.04.2015 0,5925 RON
24.04.2015 0,5916 RON
23.04.2015 0,5921 RON
22.04.2015 0,5936 RON
21.04.2015 0,5966 RON
20.04.2015 0,5944 RON
17.04.2015 0,5912 RON
16.04.2015 0,5909 RON
15.04.2015 0,5919 RON
14.04.2015 0,5905 RON
10.04.2015 0,5903 RON
09.04.2015 0,5884 RON
08.04.2015 0,5896 RON
07.04.2015 0,5912 RON
06.04.2015 0,5914 RON
03.04.2015 0,5909 RON
02.04.2015 0,5911 RON
01.04.2015 0,5909 RON
31.03.2015 0,5904 RON
30.03.2015 0,5899 RON
27.03.2015 0,5925 RON
26.03.2015 0,5920 RON
25.03.2015 0,5901 RON
24.03.2015 0,5903 RON
23.03.2015 0,5948 RON
20.03.2015 0,5945 RON
19.03.2015 0,5923 RON
18.03.2015 0,5961 RON
17.03.2015 0,5948 RON
16.03.2015 0,5948 RON
13.03.2015 0,5964 RON
12.03.2015 0,5950 RON
11.03.2015 0,5958 RON
10.03.2015 0,5963 RON
09.03.2015 0,5964 RON
06.03.2015 0,5959 RON
05.03.2015 0,5964 RON
04.03.2015 0,5972 RON
03.03.2015 0,5978 RON
02.03.2015 0,5952 RON
27.02.2015 0,5947 RON
26.02.2015 0,5926 RON
25.02.2015 0,5925 RON
24.02.2015 0,5966 RON
23.02.2015 0,5970 RON
20.02.2015 0,5973 RON
19.02.2015 0,5969 RON
18.02.2015 0,5978 RON
17.02.2015 0,5976 RON
16.02.2015 0,5966 RON
13.02.2015 0,5965 RON
12.02.2015 0,5953 RON
11.02.2015 0,5967 RON
10.02.2015 0,5960 RON
09.02.2015 0,5947 RON
06.02.2015 0,5930 RON
05.02.2015 0,5922 RON
04.02.2015 0,5922 RON
03.02.2015 0,5912 RON
02.02.2015 0,5925 RON
30.01.2015 0,5968 RON
29.01.2015 0,5971 RON
28.01.2015 0,5989 RON
27.01.2015 0,6003 RON
26.01.2015 0,6017 RON
23.01.2015 0,6037 RON
22.01.2015 0,6046 RON
21.01.2015 0,6067 RON
20.01.2015 0,6058 RON
19.01.2015 0,6055 RON
16.01.2015 0,6065 RON
15.01.2015 0,6056 RON
14.01.2015 0,6041 RON
13.01.2015 0,6028 RON
12.01.2015 0,6030 RON
09.01.2015 0,6034 RON
08.01.2015 0,6032 RON
07.01.2015 0,6042 RON
06.01.2015 0,6045 RON
05.01.2015 0,6043 RON